Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wierix

który lepszy lakier hybryda

Polecane posty

Gość wierix

Semilac czy NeoNail? chcę się przerzucić z Indigo bo są po prostu mega drogie. aha i piszcie gdzie kupujecie jeśli chodzi o sprawdzone miejsca w necie bo można się naciąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakasiaa
zdecydowanie neonail! zobacz sobie w internecie ile jest uczuleń po semilacu :( hybrydy z nn sa w dobrej cenie a do tego maja naprawde dobra jakosc, swietnie kryja,czasami nawet 1 warstwa starczy i sa mega trwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakasiaa
a kupowac najlepiej na ich stronie www,wtedy masz pewnosc co do produktu ;) albo w punktach stacjonarnych, neonail ma swoje w galeriach handlowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskapiska
używałam jedno i drugie i nie miałam uczulenia na Semilac ale wolę NeoNail.. mam wrażenie, że dłużej się trzymają. a zamawiałam na www.topdrogeria.pl mają też stcjonarne wyspy ale zawsze wszystko wykupione więc wolę online :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkaroliIskax
Dla mnie Semilac lepszy, chociaż neonali też niezłe. A uczulać moga każde hybrydy, w necie są tez opinie ze neo moze uczulic, podobnie jak indigo. Chociaż semilaczki są najpopularniejsze, ale ja je najbardziej lubię - najwiecej ładnych kolorow i mega długo się trzymają:) kup najlepiej jeden taki i jeden taki i porównaj sama, bo u każdego może się sprawdzić do innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubiłam kiedyś semi, ale teraz się po prostu boje! Nie wiem czy tyle uczuleń to jest taka normalna rzecz, wiadomo, że wszystko może uczulić, ale taka skala? No nie wiem. Mam i neonail i indigo - obie super, ale więcej dla mnie plusów ma neo. Krycie, trwałość za tą cene i dostepność stacjonarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej nie uzywac wcale :P hybryda niszczy paznokcie, po zdjeciu sa cienkie jak papier i długo dochodza do siebie, zmywanie acetonem do zdrowych tez nie nalezy :/ efekt odrastajacych paznokci (czyli takie juz dwu tygodniowe) jest jak dla mnie ohydny, nieestetyczny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, ja mam taki zestaw z golden rose, ktory daje efekt hybrydy, a paznokcie sa zdrowe i wygladaja ladnie ;) no i nie place kupy kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez slyszalam o uczuleniach po semilacu :( wole nie ryzykowac, bo mam dosc delikatne paznokcie :( hybrydy robię em nail'em i jest spoko- bez uczuleń, ladnie i trwało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od samego słyszenia o alergii na semilac nie dostaniecie uczulenia, więc nie macie się czego obawiać. Ogolnie widze, ze na temat semilaca narosło bardzo dużo mitow i wiele osób bezpodstawnie w to wierzy. A te o uczuleniu po prostu wiodą prym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam semilaca od jakiegoś czasu, ale z rozwagą. Nie zmywam go acetonem, tylko delikatnie ścieram pilnikiem i robię przerwy pomiędzy jednym mani a drugim. Nie zauważyłam jakiś większych zniszczeń na paznokciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszy z hybryd jest obecnie lakier marki Claresa, swietna trwalosc, najdluzej pozostaje na paznokciach, przy okazji sie nie niszcząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy lakier to hybrydowy z Claresy, trzyma sie do 3 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugo szukalam fajnej hybrydy, kolezanka polecila clarese, dluugo nie bede testowac nowosci :D wspaniała paleta barw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne jakie do tej pory znalazlam lakiery przebadane pod kątem alergizowania i nie uczulajace to te z makeAr, aczkolwiek mnie zaden lakier nie uczulil jak na razie, ale jak ktos jest wrazliwcem, to rozumiem, ze musi brac to pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirocco333
ja kupuję online tu: semilac.pl, wybór super i piękne kolekcje, znacie ostatnią unique już w barwach jesiennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saza
Semilac ma zawsze ciekawe modne kolory zawsze sobie coś tam dla siebie znajdę, a używam już ich jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matolka
Prawie wszystkie z moich lakierów to Semilac. Jednak lubie tą marke i są w miarę niedrogie, więc moge sobie pozwolić, żeby z kolorami poszaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosia 24
A jak one wychodzą cenowo? Może i ja wypróbuję... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matolka
Nie płaciłam za żaden więcej niż 25-29zł. Zalezy jeszcze gdzie kupujesz. Na ich stronie często sa jakies oferty fajne, więc warto podejrzeć. Te lakiery maja 7ml i starcza to na conajmniej 10 setów więc ta cena jest mega korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a próbowałaś MakeAr? czy nie znasz? bo z tych dwóch żaden nie równa się tej firmie pod względem trwałości i koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowittex
ja kupuje Semilac na www.topdrogeria.pl 10 lakierów + 1 gratis i wychodzi taniej przy takiej ilości. na klientkach dużo tego idzie więc zamawiam czasem nawet na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretuszka
ja zamawiałam w Topce pierwszy zestaw z Semilac i teraz kolory też zamawiam u nich bo za dużo się nasłuchałam o podróbkach i innych historiach i zawsze źle się to kończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o MakeAr słyszałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
Z MakeAR ja zamawiam lakiery i jestem z nich zadowolona. Robię mani hybrydowy już jakiś czas i te lakiery sa świetne, trwałe i kryją dobrze, a cenowo też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cenowo ok czyli ile kosztują, ile tak trzymają ci się lakiery makear?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
Za jeden lakier z makear płace 35 zł ostatnio zamawiałam tez pyłek HOLO za 15 zł więc uważam, że jest bardzo ok. A co do trwałości to ja spokojnie 3 -4 tygodnie noszę, ale zdejmuje tylko ze względu na odrost, te lakiery sa bardzo trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten pyłek jest na sklepie makear? nie mogę go znaleźć, wstawisz link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga_wwa
Ja kompletnie nie znam tych lakierów i w ogóle MakeAr, sa faktycznie takie dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×