Odpowiedz na ten temat

Kursy wizażu- jakie polecacie?

• gość 2015.08.02 [19:23]
    W Krakowie i okolicach organizuje kursy Patrycja Deviron. Byłam na takim kursie i mogę polecić. Pani jest bardzo cierpliwa i pomocnausmiech.gif
  • gość 2015.10.07 [18:21]
    www.promakeupacademy.pl - warszawa
  • gość 2016.03.20 [18:14]
    Najlepiej i najoplacalniej z gwarancja nauczenia cie malowania- intense pro w pro make up w warszawie.
  • erykadew 2016.06.22 [00:47]
    Ja polecam Akademia HairXtend Poland w Warszawie sama tam właśnie skończyłam kurs makijażu permanentnego i mogę teraz z czystym sumieniem polecić ta Akademię. Kursy odbywają sie tam naprawdę profesjonalnie poczytajcie na ich stronie może akurat ktoś się zapisze http://www.hairxtend.pl/training/260
  • gość 2016.07.23 [15:03]
    ja bardzo polecam ten http://www.kursal.pl/oferta/wizaz-i-stylizacj e/ , duzo sie nauczyłam i wynioslam z tego kursu. niebawem rozpoczynam pracę jako wizazystka w salonie kosmetycznymusmiech.gif
  • gość 2016.07.26 [15:12]
    Polecam Europejską Szkołe Stylizacji, odbyłam tam 4tygodniowy kurs wizazu . Swietna kadra instruktorek, duzy wybor kosmetow , imponujaca sala wizazu. Jestem bardzo zadowolona ze wybralam to miejsce napewno tam wróce tym razem na kurs rzes
  • gość 2016.08.16 [13:49]
    Ja długo zastanawiałam się jaką szkolę wybrać. Postanowiłam prześwietlić wszystkie kursy wizażu w Warszawie. Oczywiście ważne były dla mnie opinie na forach ale trochę im nie ufałam. Decydując się na wybór istotne dla mnie było jak długo istnieje dana szkoła? jakie są produkty i czy jest ich dużo? Kto uczy i czy jest to osoba z dużym doświadczeniem. Zrobiłam osobistą wędrówkę po szkołach i wybrałam szkołę Select na Al. krakowskiej dużo się nauczyłam.oczko.gif
  • gość 2016.08.17 [16:04]
    Ja mogę Wam polecić WIZAŻ w Rocznej Szole Policealnej PROFESJA EDUKACJA http://www.profesjaedukacja.pl/ Kadra bardzo profesjonalna i zaangażowana oczko.gif POLECAM W 100 %
  • gość 2016.08.29 [15:39]
    Rozpoczęłam dziś kurs wizażu w Szkole Select, jestem pod wrażeniem . Poznałam dziś pierwszą z instruktorek - Olę, jest bardzo miła i widać, że ma ogromną wiedzę. Sala wizażu bajeczna!! Jest w niej pełno kosmetyków, sprzętu. Tematy zapowiadają się ciekawie usmiech.gif Dam wam znać jak wrażenia pod koniec kursu.
  • gośćAga 2016.09.02 [11:02]
    Super kurs dla osób początkujących lub zaawansowanych: http://www.gumtree.pl/a-szukam-innych-uslug/s rodmiescie/warsztaty-kursy-makijazu-25+26-09-2016/1001760979 370910823004109
    Ważnym również jest to, że po zakończeniu kursu jest możliwość współpracy ze studiem.
  • gość 2016.09.08 [07:14]
    Jaki? Przede wszystkim zaawansowany i długi, ale dopiero odpowiednie zaangazowanie przyniesie jakiekolwiek korzyści. Niczego nie zrobicie od razu, potrzebny jest czas, ale docelowo na pewno wszystko jest do ogarnięcia.
  • gość 2017.01.08 [17:38]
    ja byłam na kursie wizażu w http://mmpasja.edu.pl/makijaz-wizaz/ w Szczecinie i mogę polecić. Wszystko tłumaczą, są ćwiczenia. Pełny profesjonalizm
  • gość 2017.02.10 [07:14]
    Tak - kursem można to zrobić, ale później każdy element musi być wielokrotnie przećwiczony i wtedy docelowo na pewno duża zmiana będzie zauważalna, ale od razu niczego wielkiego się nie spodziewajcie. Żeby rzeczywiście szybko wygenerować zauważalny efekt, potrzebny jest czas.
  • gość 2017.02.10 [07:19]
    Tak, Beauty lux was do zawodu przygotuje, ale od razu cudów się nie spodziewajcie. Żeby uzyskać zdecydowaną zmianę, konieczne jest mnóstwo czasu i dopiero stopniowo zrealizujecie cele. A ogólnie kursy to zdecydowanie najlepsza droga do sukcesu w tym zawodzie.
  • gość 2017.02.15 [07:17]
    Wizaż w beauty lux jest faktycznie bardzo wymagający, ale moim zdaniem zdecydowanie warto go zrobić, bo w ten sposób świetnie przygotujecie się zawodowo. Oczywiście, że coś takiego wymaga mnóstwa pracy, ale też bez przesady - można tak wszystko ogarnąć.
  • KASBIEL 2017.03.28 [17:51]
    SZKOŁA SELECT-MOJA OPINIA PORAZKA.
  • gość 2017.03.29 [07:14]
    Pewnie, że kursy są ważne, ale wymagają podejścia. Studium nie daje ci niczego poza papierkiem, nie pozwala się rozwijać, nie daje konkretnych umiejętności. No chyba że trafiliście na jakieś szkoły o których nic nie wiem? Kursy rozwijają, ale wcale nie wszystkie.
  • gość 2017.05.10 [07:19]
    Kurs wizażu to minium kilka tygodni - w tym czasie nauczycie się wszystkich technik, ale dalej musicie już pracować nad poprawianiem swoich umiejętności. Wizaż to nie jest prosty temat, ale ogólnie wszystko jest w nim do ogarnięcia.
  • KarolciaMaKota123 2017.07.19 [11:43]
    Serdecznie polecam studia wizażu i stylizacji w WSA! Teram uruchomili także a wakacyjny kurs projektowania makijaży w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie Koszt niewielki, bo tylko 420 zł Wklejam więcej info:www.f(...).635616 6399009
  • gość 2017.08.01 [07:15]
    Beauty lux pozwala poznać zawód i się fajnie rozwinąć, ale od razu cudów nie będzie. Kosmetyczka musi nad sobą pracować, stale się rozwijać. Wizaż to również wymagające zagadnienie, ale na tym również można zarabiać bardzo dobre pieniądze.
  • gość 2017.09.07 [16:28]
    Bardzo fajne i profesjonalnie przeprowadzane kursy wizażu są przeprowadzane wwww.mmpasja.edu.pl w Szczecinie. Firma ta prowadzi też inne kursy kosmetyczne. Uczyłam się u nich i polecam ich wam też. Można się sporo nauczyć.
  • gość 2017.11.03 [19:27]
    Szkoła select w Warszawie tragedia!
  • gość 2017.11.22 [16:59]
    Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje?
    Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie.
    Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury!
    Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp.
    Rekrutacja trwa cały rok !
    Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE:www.nova.edu.pl
    Zapraszamy!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...