Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lakiery hybrydowe MylaQ

Polecane posty

Gość gość

Cześć, dzisiaj z całego serduszka chciałabym Wam polecić zestaw do manicure hybrydowego 'Girls Just Want More' marki MylaQ. Co prawda dostałam ten zestaw za darmo ale moja opinia o nim jest szczera. Jest to zestaw który pozwala na samodzielne wykonanie manicure. Jest to naprawdę łatwe, lakiery jak i baza oraz top mają świetną konsystencję przez co nie zalewamy skórek. Zapach nie jest zbyt przyjemny ale nie tak bardzo wyczuwalny jak w innych tego typu lakierach. Podsumowując polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja również polecam lakiery ich firmy. Bardzo miło się zaskoczyłam po zrobieniu hybryd. Przez konsystencje bardzo szybko mi się aplikowało produkt, no mega. Nie rozlewa się po bokach, co u konkurencji mi się zdarzyło nie raz i zalewałam skórki. O dziwo, nie zalałam ani jednej skórki. Kolorki mają bardzo fajne, obecnie testuje M013 i wiem, że to nie ostatni mój kolorek z tej firmy. Jako, iż buteleczki są mało pojemne to dla mnie, to plus. Często nie zdążam wykorzystać do końca lakier z uwagi na pojemność. Produkt wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaa88
Nie znam, to jakaś nowość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po otrzymaniu przesyłki od kuriera zajrzałam do pudełka, w którym był cały zestaw konieczny do wykonania manicure. Od razu przystąpiłam do działania i wykonałam swój pierwszy manicure hybrydowy z produktami od firmy MylaQ. Muszę przyznać, że nie znałam tej firmy i byłam lekko do niej uprzedzona, ale już po nałożeniu bazy wiedziałam, że mogę śmiało stwierdzić, iż produkty są świetnej jakości! Konsystencja bazy, lakieru i topu jest w sam raz. Z łatwością można wykonać perfekcyjnie swój manicure. Co do lampy - jest świetna, z łatwością utwardza lakier. Opcje z wyborem czasu rewelacja. Dodatkowym atutem lampy jest jej wygląd. Moja ocena 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestaw jest świetny: Konsystencja świetnie się rozprowadza, wykonanie z ich lampą led nie jest czasochłonne. Pigmentacja? Wystarczą dwie warstwy i to aż nad to, bo już pierwsza kryje w 98%. Top? Po tygodniu sprzątania, prania ręcznego, codziennego zmywania nadal błyszczy jak tuż po nałożeniu. Paznokcie szybko rosną a po zdjęciu są idealne..Cleaner ładnie pachnie, zmywacz też dość przyjemnie. Gorąco polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuchaFLL
Też nie znam tych lakierów, kupuje ostatnio tylko lakiery z Makear, dla mnie sprawdzone i dobre więc przy nich zostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaa88
Wiadomo - Makear najlepsze:) Świetna jakość, nie uczulają i są mega trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reszka23
Też nie słyszałam wcześniej o tych lakierach. Ja z kolei używam lakierów z eveline, dobra polska marka, warto sobie je wypróbować, są trwałe, mają ładne, nasycone kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne pseudo blogerki które dostały darmoche i z całego serduszka polecają :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×