Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola14603

Lakiery hybrydowe

Polecane posty

Gość gość
a co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak poważnie myślisz o stylizacji paznokci to lepiej zainwestować właśnie w profesjonalny produkt, który tak czy inaczej jest bardziej wydajny :)dobre lakiery w rozsądnej cenie mają w hurtowni sevonia.pl. Z resztą żele też są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmisia
Z dobrych hybrydów to na pewno new nails. Nie dajcie się władować w takie bzdury, że hybrydy niszczą paznokcie - o ile należycie będziecie o nie dbały, to powinniście bardzo łatwo przywrócić im zdrowia. Da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąbina
Poszukaj w hurtowni kosmetycznej Sevonia. maja taki wybor lakierow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torrka
wiem widziałam właśnie! mają na prawdę spory wybór i ceny są całkiem spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja polecam hybryde z Sevoni, maja naprawde spory wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markosik
Lakiery hybrydowe są świetne, o ile faktycznie macie jakościowy produkt - u mnie najlepiej się sprawdza new nails, przede wszystkim chodzi o trwałość efektu. Ale też na dokładkę radzę stosować choćby jakąś porządną odżywkę - wiele problemów dzięki temu zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leninka
fajne lakiery kupiłam na sevonia.pl - duży wybór, dobra jakość! fajna ta hurtownia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mursina
Sevonia ma w swojej ofercie sporo cudnych lakierow :) Ale to hurtownia, wiec musisz sie dowiedziec co i jak:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko oryginalny shellac lub gelish bo reszte to o kant du... potłuc. żadna inna firma nie dała rady dorównać pionierom. wszystko inne to tandetne podróbki .... a później przychodzą do mnie klientki i mówią, że miały kiedyś hybrydę ale paznokieć był gruby albo trzeba było piłować przy zdejmowaniu. bzdury! to właśnie jest tak jak się kupuje produkty kiepskiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niszt
z tego co się orientuję to na Sevonii raczej nie posiadają kiepskiej jakości produktów....wszystko jest porządne i sprwadzone. W końcu zaopatrują się tam m.in. salony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka555
Moja kumpela do swojego salonu też kilak razy zamawiała lakiery z hurtowi Sevonia i ja jako jej klientka jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dush
no oni mają całkiem spoko wybór - a ceny też fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biezba
Ja jako kosmetyczka robie zapasy w Sevonii, o ktorej piszecie. Maja konkurencyjne ceny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wole sie wybrac do kosmetyczki na hybryde, żeby mi profesjonalnie i porządnie zrobila. Zwlaszcza,ze znalazlam swietną panią w http://studioperla.pl u mnie w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellika
no tak profesjonalnie. ale też muszą być dobre kosmetyki. ja kupowałam po tym jak tutaj koleżanki polecały na sevonii także polecam ze swojego doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o lakierach OPI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuska
Ja w ogóle sporo zamawiam z hurtowni Sevonia także jak dla mnie mają bardzo dobre produkty i warto składać zamówienia bez wychodzenia z domu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do tej pory najbardziej jestem zadowolona oczywiście z sevonii. Mają produkty świetnej jakości, a poza tym duży wybór. Zawsze mam problem, które hybrydy wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmelkaW
To prawda, mam to samo, mają taki wybór i takie ceny, że mam ochotę kupić wszystko. Być kobietą... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hybrydki są świetnym rozwiązaniem! Przed ich nałożeniem nie trzeba piłować płytki, a jedynie ją zmatowić, więc nie niszczę się, a nawet rosną zdrowsze (bo dzięki lakierowi się nie rozdwajają i nie łamią). Ja od miesięcy używam lakierów Semilac i polecam je tez początkującym, bo są świetnej jakości i w cenie przystępnej.mają duży wybór kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mi się wydaje, czy jedna i ta sama osoba pod 30 nickami wychwala hurtownię sevonia:D ale denna reklama:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszanek
Również uwielbiam hybrydy - tygodnie świętego spokoju, bez poprawek. Przy klasycznym lakierze poprawiałam nawet codziennie - i to było irytujące. Na pewno do tego bym już nie wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazurki
Hybrydę robię od niedawna: https://www.youtube.com/channel/UC8q6OfKvswLn4BGe-VjCGAw - nic trudnego, oczywiście wymaga to trochę wprawy, za każdym razem wychodzi już lepiej. Można sobie zrobić fajny manicure, na długo i zakupienie sprzętu oplaci sie bardziej niż wizyty u manicurzystek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajne porady! sama co prawda mam swoje sposoby na piękną hybrydę - cierpliwość, lakiery makear i delikatne wzory - nie lubię zbyt mocno wyozdobionych paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czasu kiedy świadczę usługi w zakresie stylizacji paznokci stałam się stałą klientką sklepu internetowego Nocanka. Można w nim kupić lakiery wszystkich najlepszych na rynku marek! Ostatnio zamówiłam w nim nawet żel Semilac, który bardzo przypadł do gustu moim klientkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paznokkciowa
ja zarówno NeoNail jak i Semilac zamawiam z www.topdrogeria.pl, na stronie oficjalnej często mają braki w kolorach bo szybko się wyprzedają a tutaj mam obydwie marki w jednym miejscu więc na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przy zakupach powyżej 50 zł w naszym sklepie internetowym dostawa jest gratis, znajdą Panie tam wszystko to co potrzebne do wykonania manicure hybrydowego. W razie pytań chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×