Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie..

lokowkosuszarka a falowane wlosy!?!?HELP

Polecane posty

Gość pytanie..

pytanie.. hej!!pisze do was bo juz mam nerwy. od jakis dwoch lat nosze prostowane wlosy bo nie umiem sobie ulozyc innej fryzury. ostatnio bylam u fryzjera i ona zrobila mi fajna fryzurka i wlosy lekko pokrecila na duzych szczotkach. tez chcialabym miec taka fryzure teraz ale sama nie umiem jej ulozyc. wlosy mam podatne. czy na to zeby miec loki domowej roboty trzeba je tylko krecic na walkach? ja nie mam do tego cierpliwosci i czasu jesli myje glowe kilka razy w tyg. moze ktos poleci jakies odzywki czy pianki albo czy da lokowkosuszarka pokrecic troche wlosy?? prosze o wypowiedzi. dziekuje.:) nie chce wiecznie wygladac tak samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibik
Jesli masz wlosy choc troche krecone to pomoga srodki do wlosow kreconych bez nawijania na walki. Jesli jednak nie masz kreconych to musisz pomeczyc sie z walkami. Sa takie walki ktore wrzuca sie na goraca wode i takie cieple sie zaklada na wlosy i po 10 min. masz ciekawe loczki. Sa tez walki elektryczne i z nimi jest jeszcze szybciej. Ja czasem wilgotne wlosy zwijam w wezyki i podpinam klamerkami i tak spie a rano mam super wlosy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie..
hej.mam podatne troche krecone wlosy. nie umiem sobie tylko poradzic kapletnie z ich ukladaniem.walki odpadaja nie umiem ich nawijac dzisiaj podjelam druga probe i nic z tego nie wyszlo:( mam mozliwosc pujscia do hurtowni dla fryzjerow i tam kupic jakis kosmetyk.a co polecasz.nakladanie pianki do kreconych wlosow?czy jakies odzywki? prosze o wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie..
a z tymi klamerkami tez ciekawy pomysl.dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupuuppupuppupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×