Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ebolda

Łupież!

Polecane posty

Gość ebolda

Laski, czy to możliwe by łupież był efektem szamponów. Nie wiem o co kaman ale jak tylko odstawiam szampon przeciwłupieżowy to włosy marnieją i znów skóra się sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaCotta
Moze tak byc, jak masz suchy ten lupiez to znaczy ze zle szampon dobrany i wysusza skore. Sprobuj moze dermatolgicznego szamopnu, takeigo z apteki, bo one uwzgledniaja rodzaje lupiezu Np. Floslek ma takie Elestabion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebolda
Przez długi czas stosowałam drogeryjne przeciwłupieżowe a teraz po innym normalnie znów. Porażka. Dobra spróbuję coś z apteki i po kuracji np. rumiankowy? Elestabion działa czy lepszy będzie może nizoral? I jak długo stosować taki szampon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam kilka saszetek tego Elestabion. waptece mi polecono spelnil swoja role

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sexi
na mój łupież zawsze działa Nizoral z Apteki - saszetka ok. 4 zł. i żadnych innych wynalazków. Stosuje się tylko jakiś czas, potem szampon zwykły używam do momentu aż znowu wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllato
A na mój nie działały żadne nizorale, za to magicznie pomogło olejowanie i zmiana szamponu na łagodny (babydream). Czemu? bo w większości przypadków łupież to zwyczajnie przesuszona skóra głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaKasia
U mnie Nizoral w ogóle się nie sprawdził. Znajoma poleciła mi kosmetyki z Morza Martwego i powiem szczerze, że efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Stosowałam Active Dead Sea Minerals Mud Shampoo, jest również dedykowany dla osób z łuszczycą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup nizoral, gdy zwalczysz lupiez zabierz sie za szampon Joanna przeciwlupiezowy i tak juz 3 lata spokoju mam :) a kiedys sypalo sie ze mnie jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkaa
Polecam szampon Neccin 1, mi pomógł i co ważne nie wypłukiwał koloru włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikka8
A ja polecam Pirolam - to jest szampon w tubce. Likwiduje łupież, nawilża skórę głowy, przez co niweluje swędzenie, ma właściwości grzybobójcze i grzybostatyczne, załagodzi ci stany zapalne na skórze, jeśli takowe masz - jak dla mnie rewelacja! tylko musisz go regularnie stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magentashine
U mnie na łupież podziałał szampon Pirolam - ma bardzo dobry skład, dużo sprawdzonych składników, które świetnie działają na skórę głowy. Po około 4 tygodniach miałam spokój z łupieżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollek89
Również polecam Pirolam :) zawiera cyklopiroksolaminę, która u mnie super poradziła sobie z łupieżem tłustym. A że ten szampon zawiera również witaminy i proteiny pszenicy to moje włosy zrobiły się miękkie i błyszczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałem ten problem. Dziewczyna powiedziała mi, żebym odstawił chemiczne szampony - te z sls, parabenami, i sztucznymi konserwantami. Polecam szampon : https://www.konopie-online.pl/pl/p/Szampon-przeciwlupiezowy/124 Może tani nie jest ale ja mam drugą buteleczkę do której leję trochę wody z tym szamponem i pieni się bardzo dobrze i na dłużej starcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.28 W życiu nie kupię kosmetyku gdzie na stronie nie ma podanego składu INCI. Idę o zakład, że to coś jest napchane pod korek konserwantami i ostrymi detergetnami. Jakby miało skład OK to by się go nie wstydziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilnik
Ojj metody domowe to jeszcze nigdy na łupież mi nie pomogły, chociaż jak na studiach miałam więcej czasu to różne próbowałam. Teraz kiedy widzę, że białe płatki na włosach się pojawiają to od razu biegnę do apteki po szampon pirolam. Kilka myć i po problemie, włosy czyste i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz mi powiedzieć po co przepłacać i dawać 25 zł za to coś, skoro ten sam składnik ma np. szampon babuszki agafii czy radical, i do tego mają jeszcze dużo lepszy skład? A kosztują 5-9 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×