Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pablito_Co_Porady_Szuka

Manicure hybrydowy

Polecane posty

Gość Pablito_Co_Porady_Szuka

Witam, Co prawda jestem facetem, ale chciałbym się Was drogie Panie poradzić. Poszukuję dla mej wybranki Zestawu do manicure hybrydowego, ale jest tego tyle na internecie, że już sam nie wiem. Na co patrzeć wybierając ten zestaw? Moc lampy itd, jakość lakierów? Prosiłbym o pomoc, może jakieś propozycje. :) Oczywiście cena...cóż, tak plus/minus 150 zł. (Wiem, że to nie aż tak wiele - ale niestety nie tylko jej na święta prezent kupuję ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablito_Co_Pomocy_Szuka
Znalazłem taką stronkę, nie wiem czy jest ona warta uwagi czy nie. Jakoś rzeczy na allegro nie wiem, czy są jakieś dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablito_Co_Pomocy_Szuka
Dalej proszę o pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenniwaOna
Moim zdaniem lepiej kupić taki Podarunek Piękna czyli bon upominkowy na jeden, wybrany zabieg kosmetyczny do Tanrei przy Nowogrodzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na manicure hybrydowy polecam wam salon kosmetyczny w Krakowie http://studioperla.pl/. Tam pani kosmetyczka wykona wam piękny manicure i wasze dłonie będą piękne i zadbane. Każda kobieta powinna skorzystać z takiego zabiegu. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli idę na pedicure w Krakowie to tylko do Papayi, nie lubię chodzić nigdzie indziej! Można się umówić na www.studiopapaya.pl, obsługa jest naprawdę miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wyślij ją na jakiś profesjonalny manicure i pedicure? Ja sama chodze na japoński i jestem bardzo zadowolona, najczęściej bywam w http://maniq.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaG
Taki profesjonalny manicure wykonują tutaj http://www.vici.clinic/ . Mają bardzo dobre narzędzia i odpowiednie podejscie do każdej klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można zabierać się za robienie czegoś nie mając o tym pojęcia bo można sobie tylko krzywdę zrobić. Wiesz jak łatwo np. przepiłować sobie płytkę nie wiedząc jak co się robi? Lepiej wykup dziewczynie karnet do manicurzystki, ja polecam Panią Elenę z salonu Vici w Krakowie. Robiłam u niej kilka razy paznokcie, pracuje na profesjonalnych kosmetykach Essie, pazury wychodzą naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggulla_kosm
Ja pracuję lakierami hybrydowymi Mistero Milano i moim zdaniem te sa zdecydowanie najbardziej profesjonalne i trwałe. Spróbuj ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj użyłam z mistero milano lakieru hybrydowego czerwonego, więc pewnie dopiero za 3 tygodnie będę myślała nad nowymi paznokciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniwa_ona84
Mistero MIlano ma świetne lakiery, trwałe i w super kolorach, teraz widziałam jest nowa linia chro look - mi bardzo sie podoba i na pewno je zamówię www.misteromilano.pl/pl/177-kolekcja-chrome-look

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeweelka
Fakt świetna ta nowa linia, kolory są extra, chyba tez zamówię! Bo coś czuję że jesień i zima będzie zdominowana przez takie kolory na paznokciach, a mistero milano jak zawsze wychodzi na wprost oczekiwaniom klientek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milo0
Dobrze wykonany i poprawnie zdjęty manicure hybrydowy nie niszczy płytki :) ja robię sobie i koleżankom hybrydy w domu od dłuższego czasu i żadna z nas nie ma znieszczonych paznokci. Ja wybrałam akurat lakiery neonail, mają punkt u mnie w mieście, zachęciły mnie piękne kolorki i jestem mega zadowolona z wyboru :D błyszczą się bardziej od innych hybryd i nie mam żadnych odprysków do samego końca noszenia manicuru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derulo_o
Oczywiście, że nie niszczy. Wręcz przeciwnie - pod hybrydą można zapuścić paznokcie. Mi hybrydki robi Pani Elena z salonu Vici, świetna babka, zna się na rzeczy. Pazury trzymają się nawet trzy tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zabierz wybrankę do dobrej kosmetyczki na przydatne zabiegi na skórę i przy tym na manicure i pedicure. MOżesz tkai pakiet wykupić w www.instytut-artdeco.pl . Będzie zachwycona tym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hybryda nie niszczy paznokci, no chyba, że się chce zaoszczędzić 20zł i samemu na siłę zdziera się resztki lakieru. manicurystka zrobi to profesjonalnie i pazurki będą jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto inwestowac w profesjonalne kosmetki, dzieki którym paznokcie beda wygladaly zdrowo i pięknie. nie ma co oszczędzać na lakierach - bo to po prostu widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela
Nie tylko na lakierach ale i profesjonalny Tob czy baza duże znaczenie mają. Ja mam bardzo dobra i sprawdzona juz bazę Permanentne UV soak off base i top też z Mistero Milano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pam_pam
Mały offtopic się tu zrobił, a chlopak chyba nadal nie dowiedział sie gdzie kupić zestaw :D To ja też offtopic do offtopica - w ten weekend jest pokaz Semilaca w Łodzi, a w poniedziałek w Warszawie. Sama mogę polecić, więc wrzucam Wam tutaj też: https://web.facebook.com/events/397724540426886/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggda876
hmmm ja właśnie skorzystałam z tej promocji, Mistero Milano bardzo sobie cenie jako markę, super jakoś produktów, dziewczyny warto!A kolekcja termico jest w ogóle super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak manicure hybrydowy to tylko zrobiony w http://rezydencja-urody.pl/ - to najlepsza opcja. zawsze tam jezdze i jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam salo Black Pearl w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całego serca polecam Atelier Bernady na Masarskiej w Krakowie. Są świetni. Zdecydowanie najlepsi w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×