Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Manicure hybrydowy Warszawa Wesoła, Sulejówek, Stara miłosna, Zielona

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie :-) Wykonuję manicure hybrydowy oraz Vinylux u siebie w domu. Posiadam najnowsze kolory Wiosna/Lato 2015!!! Każdy kolor mogę wykonać również w wykończeniu matowym. Pracuję tylko na najlepszych markach, głównie CND. Jestem z zawodu kosmetyczką (ukończone studium kosmetyczne) oraz po dodatkowych kursach stylizacji poznokci. Zapraszam również do siebie mamy, które nie mają co zrobić ze swoimi dzieciaczkami, sama mam dwie małe córeczki więc damy radę ;-) Koszt manicure hybrydowy 50pln, Vinylux 40pln. Zdjęcie hybrydy 10pln (jeśli wykonujemy nową to gratis) Zdobienia ręcznie malowane w cenie, dopłata tylko za ozdoby z cyrkoni. Proszę pisać na mobilnysalon@o2.pl Miejsce pracy Wesoła-Zielona Zapraszam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy posiada pani Autoklaw do sterylizacji cążek i czy wystawia pani rachunek albo fakturę VAT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo proszę o kierowanie pytań na maila ponieważ nie korzystam na co dzień z forum. jeśli chodzi o higienę pracy, przestrzegam wszystkich zasad. ponadto korzystam w większości z narzędzi jednorazowych, resztę sterylizuję w zaprzyjaźnionym szpitalu. zapraszam do kontaktu mailowego mobilnysalon@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×