Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Medycyna estetyczna warszawa

Polecane posty

Gość gość

Hej szukam dobrego gabinetu medycyny estetycznej w Warszawie Zamierzam zdecydować się na zabieg okolicy oczu na zlikwidowanie cieni pod oczami i doliny łez lecz nie wiem gdzie mogłabym się zgłosić na konsultacje i zabieg który będzie profesjonalny gdyż nie ukrywajmy to jednak są oczy a chciałabym by lekarz zaproponował mi najlepszą opcję której efekt mnie zadowoli i nie zostanę skrzywdzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloodie
Polecam zabiegi takie jak mezoterapia osocze bogatopłytkowe ewentualnie ostrzyknięcia kwasem hialuronowym Bo te własnie zabiegi mogą mieć najlepsze działanie jeśli chodzi o ten region. Najlepiej jednak aby zostały dobrane dla Ciebie przez lekarza specjalzującego się w medycynie estetycznej. Tak abyś wiedziała, że będą najskuteczniejsze. W Warszawie polecam to miejsce: https://ursynow-ame.pl Chodzę tam regularnie na botoks i mezoterapię.Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym i sprawdzonym miejscem w Warszawie, które posiada szeroką ofertę zabiegów na ciało i twarz jest www.centrum.med-estetica.pl Sama korzystałam z ich usług już kilka razy i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę klinikę Krajewski. Chodzę tam na różne zabiegi, głównie na trądzik, bo mam z tym problem od dawna. Raz, że widzę poprawę, dwa, pracują tam profesjonaliści, na pewno zajmie się tobą dermatolog czy inny odpowiedni specjalista a nie jakiś "lekarz od wszystkiego" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa

Mam sprawdzoną klinikę Beauty Skin – beautyskin.com.pl. Świetne bardzo indywidualne podejście do klienta, to mi się u nich najbardziej podoba. Dobrali mi zabiegi na moją skórę twarzy a nie zabiegi – na każdą cerę. Wszystko tłumaczą, wyjaśniają, można dopytywać do woli o to jak wygląda zabieg, jak wygląda gojenie się skóry itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipka

ja mam pełne zaufanie do lekarzy z Demeter z Białostockiej i to ich mogę zarekomendować. Byłam u nich na niciach niedawno i powiększam też u nich usta. Efekty są rewelacyjne 🙂 i tam zawsze wszyscy są tacy uprzejmi w stosunku do pacjentki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna C.

Jeśli chodzi o Warszawę polecam Gold Clinic, sprawdzone miejsce przeze mnie i najbliższe koleżanki, doświadczona kadra i mają indywidualne podejście do pacjentek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do modelowania twarzy polecam teambeauty.pl/Profhilo%E2%80%93molekula-mlodosci, bo działa i jest wynik wyraźny na dłużej. Podsyłam, bo masz na dole przykłady, co udało się po zabiegu osiągnąć. Powiem tak. Nawet, jak masz bardzo ciężkie zaniedbania to ci pomoże. U mnie strefa przy ustach fatalnie wyglądała. Jak się uśmiechałam to zawsze wstyd przez zmarszczki. Teraz normalnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia

Hej. Jakoś pół roku temu znalazłam gabinet Bellderma(mieści się na Gocławiu) i regularnie chodzę na różne zabiegi związane z twarzą. Bardzo podoba mi się profesjonalne podejście dr Zarewycz do klienta. Zawsze stara się by ceny kremów, które przepisuje były tańsze niż w internecie. Pomogła mi w walce z moją trudną cerą, więc myślę że pomoże i Tobie. Pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka
Dnia 7.11.2019 o 06:15, Gość Ksenia napisał:

Hej. Jakoś pół roku temu znalazłam gabinet Bellderma(mieści się na Gocławiu) i regularnie chodzę na różne zabiegi związane z twarzą. Bardzo podoba mi się profesjonalne podejście dr Zarewycz do klienta. Zawsze stara się by ceny kremów, które przepisuje były tańsze niż w internecie. Pomogła mi w walce z moją trudną cerą, więc myślę że pomoże i Tobie. Pozdrawiam i powodzenia :)

Też jestem częstą klientką i podzielam poglądy dr Zarewycz dotyczące urody :) Natura przede wszystkim, dlatego warto zawsze poradzić się takiego lekarza, który nie wciśnie nam zabiegu tylko po to by wziąć za to pieniądze, ale też doradzi jak tej naturze pomóc. Bardzo cenię sobie każdy zabieg i radę, także również jestem w stanie polecić Belldermę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Sprawdzone i lubiane miejsce, także przez moje koleżanki z biura to Gold Clinic na Wielickiej. Super lekarze i cudowne panie kosmetolog. Klinika sterylnie czyta, atmosfera przyjemna a podejście do pacjenta bardzo profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

GoldClinic - bez dwóch zdań, sprawdzone miejsce z profesjonalną kadrą. To sama przyjemność oddać się w ręce takich profesjonalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna L.

Ja miałam robione usta oraz kilka zabiegów ujędrniających sylwetkę w GoldClinic. Miejsce sterylnie czyste, bezpieczne, konsultacje z lekarzem na miejscu, wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila

Byłam wczoraj pierwszy raz w Belldermie na konsultacji. Fajny nowoczesny gabinet, Pani na recepcji bardzo miła. Miałam różne doświadczenia z lekarzami ale dr Oksana zrobiła na mnie dobre wrażenie. Zobaczymy jak pójdzie zabieg ale mam dość spore oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola46
17 godzin temu, Gość mila napisał:

Byłam wczoraj pierwszy raz w Belldermie na konsultacji. Fajny nowoczesny gabinet, Pani na recepcji bardzo miła. Miałam różne doświadczenia z lekarzami ale dr Oksana zrobiła na mnie dobre wrażenie. Zobaczymy jak pójdzie zabieg ale mam dość spore oczekiwania

mogę coś więcej się dowiedzieć na ten temat? Wiem ze dopiero Pani zaczyna i tylko konsultacja byla ale to juz duzo mowi o lekarzu, prosze w wolnej chwili o krotkie informacje pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola46
Dnia 16.01.2020 o 09:30, Gość Pola46 napisał:

mogę coś więcej się dowiedzieć na ten temat? Wiem ze dopiero Pani zaczyna i tylko konsultacja byla ale to juz duzo mowi o lekarzu, prosze w wolnej chwili o krotkie informacje pozdrawiam 

Nie ma problemu. Już jestem po wizycie, udało się troszkę wcześniej mnie przyjąć. Tzn. wszystko zależy z czym Pani przychodzi, jednak w kwestii medycyny estetycznej: Oksana Zarewycz została mi polecona przez przyjaciółkę, której efekty zabiegów widziałam 'naocznie' zatem wątpliwości u mnie nie było. Niemniej, przekonała mnie sama konsultacja już w 100% ponieważ uzyskałam wszystkie niezbędne informacje, ustaliłyśmy "plan działania" i dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam - bez brzydko mówiąc "łaski" bo zdarzało mi się, że w innym gabinecie (nie tylko w kwestii medycyny estetycznej) lekarz/lekarka wydawali sie być zmęczeni moją ilością pytań a mnie, cóż, zwykłe "będzie dobrze pani się nie boi" jakoś nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magola

Do takich delikatnych zabiegów w tak delikatnych okolicach, jakimi są okolice oczu, polecam dr Lewandowskiego i wspomnianą już Gold Clinic. Byłam u niego na zabiegu redukcji cieni pod oczami kwasem hialuronowym, bardzo fajne efekty, twarz wygląda na bardziej wypoczętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruliko

Jeśli nie znacie kliniki dr Elżbiety Radzikowskiej – Radzikowska Clinic, to polecam przejrzeć ich ofertę zabiegów, jest tego naprawdę sporo. A zespół lekarzy jest bardzo dobry, wiedzą, jak dobrać zabieg i pomóc pacjentowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waleska

ja mam za sobą wizyty w kilku różnych gabinetach i klinikach. Ale od jakiegoś już czasu to chodzę tylko do Demeter na Białostockiej. Są najlepsi według mnie i spełniają wszystkie moje wymagania. Przede wszystkim czuje się tam u nich bezpiecznie, a efekty zawsze są zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam IDEALE (lek. Stojak i lek. Jakubik) na Jerozolimskich 117. Dwójka lekarzy, którzy robią wspólnie zabiegi. Zrobili mi super modelowanie ust, a mojej mamie botoks (redukcje zmarszczek). Super efekty. Konsultacja za darmo w ramach zabiegu 😉 W odniesieniu do Twoich potrzeb na pewno też pomogą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w temacie kosmetologii na pewno nie będziecie żałować wizyty w Belldermie na Pradze Południe. Ja sobie robiłam tutaj regenerację zust. Fajny zabieg jeśli ktoś ma problem z wysuszaniem, a przy tym chce tylko delikatnie sobie poprawić kontur.  Oczywiście zabiegi na twarz i ciało tez robią, bo oferta jest kompleksowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej szukam dobrego gabinetu medycyny estetycznej w Warszawie Zamierzam zdecydować się na zabieg okolicy oczu na zlikwidowanie cieni pod oczami i doliny łez lecz nie wiem gdzie mogłabym się zgłosić na konsultacje i zabieg który będzie profesjonalny gdyż nie ukrywajmy to jednak są oczy a chciałabym by lekarz zaproponował mi najlepszą opcję której efekt mnie zadowoli i nie zostanę skrzywdzona

W Warszawie jest bardzo fajna nowa Klinika OT CO. Korzystałam z usług, lekarze pełen profesjonalizm i 100% zaangażowanie w stosunku do pacjenta. Sprzęt również bardzo wysokiej jakości. Szczególnie polecam Panią dermatolog Osipowicz. Bardzo mi pomogła, dobrała odpowiednie zabiegi, a dodatkowo pomogła w wyborze odpwoednich kosmetyków do pielęgnacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisz się na konsultację do Akademii Medycyny Estetycznej na Ursynowie na Cynamonowej. Ja byłam u doktora Jacka Bocheńskiego na modelowaniu i powiększaniu ust. I uwierz mi zrobi tak, że efekt będzie super, ale jednocześnie naturalny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam ostatnio na niciach u doktora Bocheńskiego z AME na Cynamonowej. Świetny lekarz: kontaktowy, wszystko dokładnie wytłumaczy, bardzo cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. No i ma rękę do takich zabiegów. To już pewnie kwestia doświadczenia oraz takiego wyczucia proporcji i estetyki. Jak zabiegi to tylko u doktora Jacka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mogę polecić Sclinic na Łukowskiej. Ja tam chodzę do doktor Syryło. Ona jest świetną specjalistką z dużą wiedzą, doświadczeniem i co ważne: ma oko do zabiegów więc nie wyjdziesz od niej z gabinetu z zamrożoną twarzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie: AME Ursynów jest naprawdę spoko. No i to co trzeba wspomnieć to że przyjmują tam lekarze - według mnie to bardzo ważne. Jesli masz problem z okolicami oczu to na pewno znajdą dla Ciebie zabieg, który zniweluje cienie i dolinę łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×