Odpowiedz na ten temat

mikrodermabrazja w Krakowie

 • seweryneczek 2017.08.28 [20:59]
  Zabiegi które własnie brała moja koleżanka są bezpieczne i jest z nich zadowolona gdzie obsługa bardzo miła a efekty sa zadowalające co również polecam .
 • gość 2017.08.28 [23:21]
  Serdecznie zapraszam dokliniki estetyczne skopia estetic clinic.
  Panie przesympatyczne - służą pomocą i radą na każdym kroku! usmiech.gif
  Standard gabinetu bardzo wysoki, z miłą chęcią wrac się do tego miejsca usmiech.gif
  Centrum Medyczne Skopia powstało w celu zapewnienia najwyższej jakości diagnostyki oraz leczenia chorób układu pokarmowego, ze szczególnym naciskiem na nowotwory jelita grubego.
  Serdecznie polecam! usmiech.gif
  http://cm-skopia.pl/
 • seweryneczek 2017.09.06 [19:37]
  ten zabieg był naprawdę bardzo dobry i udany co efekty sa wspaniałe co potwierdzić może moja koleżanka która jest zachwycona z wyglądu twarzy a wszystko to dzięki kliniki estetyczne skopia estetic clinic co polecamy wszystkim zainteresowanym.
 • rbialon 2017.09.07 [17:21]
  Ja gorąco polecam wszystkim klinikę Skopia Estetic Clinic z Krakowa. Ma w swojej ofercie naprawdę bogaty wachlarz usług takich jak medycyna estetyczna, podologia, modelowanie sylwetki, kosmetologia twarzy i wiele innych. Zapewniają konsultacje medyczne z zakresu dermatologii oraz estetyki.
  Zachęcam do odwiedzenia strony: http://skopia-ec.pl/
 • Elfka86 2017.09.30 [09:23]
  W Krakowie zaproponować mogę Ci gabinet SCM estetic. Oczywiście wykonują tam mikrodermabrazję w celu spłycenia blizn na twarzy. Wiadomo, że taki zabieg nie zlikwiduje ich do końca, ale można spróbować, moje blizny stały się mniej widoczne.
 • gośćblizna 2017.10.03 [08:13]
  Radiofrekwdcja mikroigłowa to jest obecnie dla mnie i moich blizn najlepszy zabieg. Wykonuję go w Rubinkiewicz Med Clinic . Jest tam sterylnie czysto, profesjonalne podejście do problemu a pani Patrycja przemiła. Zabieg nie należy do przyjemnych i najtańszych ale można negocjować cenę lub wszczelić się w tak zwane dni dobrych cen. Jestem po pierwszym zabiegu(czwarty tydzień)skóra zaczyna się odbudowywać. Jest dobrze. przede mną następna wizyta i jestem pewna że efekt będzie coraz lepszy.
 • Magda2255 2017.10.09 [14:36]
  Witam, polecam skopia estetic clinic. Efekty są super .

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...