Odpowiedz na ten temat

mikrodermabrazja w Krakowie

• seweryneczek 2017.08.28 [20:59]
    Zabiegi które własnie brała moja koleżanka są bezpieczne i jest z nich zadowolona gdzie obsługa bardzo miła a efekty sa zadowalające co również polecam .
  • gość 2017.08.28 [23:21]
    Serdecznie zapraszam dokliniki estetyczne skopia estetic clinic.
    Panie przesympatyczne - służą pomocą i radą na każdym kroku! usmiech.gif
    Standard gabinetu bardzo wysoki, z miłą chęcią wrac się do tego miejsca usmiech.gif
    Centrum Medyczne Skopia powstało w celu zapewnienia najwyższej jakości diagnostyki oraz leczenia chorób układu pokarmowego, ze szczególnym naciskiem na nowotwory jelita grubego.
    Serdecznie polecam! usmiech.gif
    http://cm-skopia.pl/
  • seweryneczek 2017.09.06 [19:37]
    ten zabieg był naprawdę bardzo dobry i udany co efekty sa wspaniałe co potwierdzić może moja koleżanka która jest zachwycona z wyglądu twarzy a wszystko to dzięki kliniki estetyczne skopia estetic clinic co polecamy wszystkim zainteresowanym.
  • rbialon 2017.09.07 [17:21]
    Ja gorąco polecam wszystkim klinikę Skopia Estetic Clinic z Krakowa. Ma w swojej ofercie naprawdę bogaty wachlarz usług takich jak medycyna estetyczna, podologia, modelowanie sylwetki, kosmetologia twarzy i wiele innych. Zapewniają konsultacje medyczne z zakresu dermatologii oraz estetyki.
    Zachęcam do odwiedzenia strony: http://skopia-ec.pl/
  • Elfka86 2017.09.30 [09:23]
    W Krakowie zaproponować mogę Ci gabinet SCM estetic. Oczywiście wykonują tam mikrodermabrazję w celu spłycenia blizn na twarzy. Wiadomo, że taki zabieg nie zlikwiduje ich do końca, ale można spróbować, moje blizny stały się mniej widoczne.
  • gośćblizna 2017.10.03 [08:13]
    Radiofrekwdcja mikroigłowa to jest obecnie dla mnie i moich blizn najlepszy zabieg. Wykonuję go w Rubinkiewicz Med Clinic . Jest tam sterylnie czysto, profesjonalne podejście do problemu a pani Patrycja przemiła. Zabieg nie należy do przyjemnych i najtańszych ale można negocjować cenę lub wszczelić się w tak zwane dni dobrych cen. Jestem po pierwszym zabiegu(czwarty tydzień)skóra zaczyna się odbudowywać. Jest dobrze. przede mną następna wizyta i jestem pewna że efekt będzie coraz lepszy.
  • Magda2255 2017.10.09 [14:36]
    Witam, polecam skopia estetic clinic. Efekty są super .

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...