Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem co robic.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mieszkam w malym miasteczku w ktorym mieszka 5 tys ludzi, chciala bym otworzyc wlasny biznes sklep kosmetyczny. Jezeli chodzi o konkurencjie to jej brak poniewaz nie istnieje taki sklepik jedynie dino eko w ktorych sami wiecie co mozna kupic. Co o tym myslicie?? Moj chlopakmowi ze to nie wypali , ale za to siostra mama i znajmome mowia ze to dobry pomysl bo u nas nie ma czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj, ale najpierw dobrze oszacuj koszty, żebyś ewentualnie w razie niewypału nie zbankrutowała. Ważna jest lokalizacja i różnorodność oferty. Dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj zdobyć dofinansowanie terdz pełnn jest takich progranmów i zaryzykuj młodzi na takie rzeczy nie żałują pieniedzy moja żona sprzedawała kiedyś kosmetyki i to jest niezłzy biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie ma w okolicy konkurencji, to warto spróbować. Wiadomo, że każdy biznes niesie ze sobą jakieś ryzyko, ale kto nie ryzykuje ten szampana nie pije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie nie mam zadnej konkurencji do najblizszej drogeri jest 17 km. Lokal mam w bardzo dobrym miejscu poniewaz miedzy dino a eko tak posrodku a jeszcze jest obog granica czech gdzie czesi przychadza do nas na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wlasnie chcem sie starac i dofinansowanie z urzedu pracy. Jeszcze wczoraj bylam bardzo pozytywnie nastawiona. Ale jak wieczorem moj chlopak zaczol mi wkrecac ze jakie to ryzyko i wogole to juz mi checi odeszly. Jestem swiadomo tego ze moze mi nie wyjsc i wogole ale raczej powinni mnie wspierac i cieszyc sie ze chcem do czegos sama dojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×