Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GABRYCHA575

Niebieskie Włosy

Polecane posty

Dzień dobry! Chciałabym przefarbować się na kolor niebieski.Mam ciemne włosy i wiem ze trzeba je rozjaśnić. Ja będę je rozjasniała Affinage Ice Cream ale nie wiem czy zostaną one permamentnie białe.Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama chciałam kilka miesięcy temu rozjaśnić włosy żeby pomalować je na jakiś niebieski albo zielony. Poszłam do fryzjera (na szczęście!) i dowiedziałam się, że mam za słabe włosy żeby je rozjaśnić, bo mogą zacząć garściami wypadać. Ostatecznie zdecydowałam się na sombre w APH, takie z niebieskimi refleksami od połowy głowy. Nie radzę ci rozjaśniać samej włosów, będą później bardzo zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi taka koloryzacja bardzo wysuszyła włosy i dlatego zapisałam się na dobre cięcie do fryzjera. Pani Kasia w In Harmony poleciła mi też zrobienie kilku zabiegów kerastase, po których moje włosy odżyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płacisz za te zabiegi kerastase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam włosy do ramion teraz, więc jeden zabieg kosztował mnie ostatnio 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak od razu na białe nie zejdzie kolor - najlepiej by było iść do fryzjera i niech on zajmie się rozjaśnianiem włosów oraz doborem koloru, ponieważ z ciemnych włosów najczęściej jedno rozjaśnianie nie daje rady, a refleksy po czasie się będą wymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie jak często powtarza się te zabiegi kerastase? Co ile wy powtarzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kerastase powtarzałam raz w miesiącu, przy każdej wizycie na strzyżenie. Można je robić właśnie przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy rozjaśnianych włosach sprawdzi się nawilżanie. Jedną z lepszych masek jest regenerująca z Royal Moroccan. Warto się zaopatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie robicie kerastase? Mi poleciła ten zabieg moja fryzjerka, pani Kasia w In Harmony. Pomaga mi na cienkie włosy, które codziennie wyglądały bardzo niechlujnie, jak tłuste... Seria tych zabiegów bardzo pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dużo musiałaś zrobić takich zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dość spory problem z tymi włosami, więc robiłam 5 powtórzeń. Po pierwszym już widać nawet niewielki efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×