Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaliwnaD42

Nowe zabiegi w salonie kosmetycznym

Polecane posty

Gość MaliwnaD42

Dzień dobry :) Przychodzę do Was z pewnym pytaniem, a mianowicie na jakie zabiegi warto zwrócić uwagę prowadząc własny gabinet kosmetyczny. Nie mówię tutaj o dość znanych zabiegach, które oferuje każdy salon, a bardziej dokładnych m.in na starzejącą się cerę . Czy korzystacie z takich opcji, bądź macie je w ofercie swoich biznesów? Pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaRew
Hej :) Propozycji na pewno trochę jest także ciężko tak naprawdę powiedzieć co u Ciebie może się sprawdzić. Musisz trochę również podpytać klientek, ja myślę że warto abyś również zwróciła uwagę na oczyszczanie wodorowe, które świetnie odżywia cerę i jednocześnie ją oczyszcza. Trochę więcej na temat takich zabiegów doczytasz tutaj http://aquasure.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Cię to interesuje sprawdź zabiegi w salonie kosmetycznym którego jestem stałą klientką http://cococlinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja98
Zgadza się i również poszłabym w kierunku oczyszczania wodorowego które wydaje mi się zdecydowanie najlepszą opcją wśród nowych zabiegów jeżeli chodzi o nawilżenie i wygładzenie zmarszczek w naturalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraW43
Jest to zabieg który ma ogromny wpływ na zatrzymanie starzenia się skóry oraz poprawę jej jędrności i nawilżenia. Tym bardziej, ze wnikając w głębokie warstwy skóry usuwa stary naskórek i jednocześnie wolne rodniki przez które właśnie nasza skóra i cera się starzeje a to z kolei przekłada się na nowe zmarszczki. Tutaj efekt jest bardzo zadowalający i to bardzo szybko, a też na przychody z tego tytułu nie możemy narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna33
Ja poddawałam się takiemu zabiegowi i bardzo sobie chwalę efekt bo skóra od razu wygląda młodziej, jest świetnie oczyszczona i dodatkowo hamuje starzenie się dzięki czemu czuję się również lepiej i przede wszystkim młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyliwiaaS
Jeżeli mówimy o sprawdzonych i przynoszących rzeczywiste efekty rozwiązaniach to również jestem za oczyszczaniem wodorowym bo widzę jak wiele klientek jest z tego zadowolonych i po pewnym czasie znowu wracają na wykonanie tego zabiegu. Na pewno potrzebujesz umiejętności i dobrego sprzętu którym jest AquaSure H2 http://aquasure.com.pl/ ale to z kolei później przełoży się na realne zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iljana

Witaj MaliwnaD42

   Jeśli mogę Ci doradzić w kontekście odmładzania skóry to nie ma lepszego zabiegu jak Focus Talus. Sprzęt może nie należy do najtańszych ale daje efekty które możesz pokazać klientowi już w trakcie pierwszego zabiegu. Fala radiowa Focus Talus to mój hicior w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×