Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma d a

oczyszczanie twarzy wrocław

Polecane posty

Gość ma d a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma d a
jakie gabinety polecacie!? musze mieć zwylkłe manualne, gdyż mam aparat na zebach i podobno ultradźwięki nie wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos na wakacje otworzyl w tej okolocy nowy salon Cosmeticline w podworzu przy lubuskiej, pierwszy raz dosc ciezko znalezc, wejscie tuz obok fryzjera. Jestto maly salonik, mila kosmetyczka. Co prawda skusialm sie na perwszy raz tam tylko na henne na brwi i rzesy ale moja sasiadka miala tam oczyszczanie i tez byla zadowolona. Mam nadzieje ze moglam pomoc, pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podzielę się z Wami gdzie we wroclawiu można zrobić oczyszczanie twarzy trądzikowej. Pół roku temu trafiłam z internetu do kosmetyczki która zdziałała cuda na mojej twarzy! Wystarczyły 2 oczyszczania i kilka zabiegów żebym nie musiała nakładać na twarz tonę fluidu maskującego! Gabinecik malutki ale pełen profesjonalizm .Podaję stronkę: www.bluesea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powierzam swoja buzie mad clinic ;) mialam problemy z cera i oczyszczanie bardzo mi pomoglo. efekty sa naprawde fajne, tradzik przechodzi i wreszcie jakos wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aw-Derma :) tak chyba też oczyszczaja twarz, ale nie wiem w jakiej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zapoznaj się z ofertą opolskiego gabinetu medycyny estetycznej na stronie pod adresem www.imeiaa.pl . Ja jestem zadowolona z efektów peelingu chemicznego, któremu siê poddałam pół roku temu i bardzo chwalê zarówno profesjonalne wykonanie zabiegu jak i opiekê.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam ten problem. Koleżanka poleciła mi gabinet kosmetyczny http://saloninspiracja.pl Ceny za zabiegi kosmetyczne mają bardzo przystępne, kosmetyczka bardzo kompetentna. Dodatkowo, salon prowadzi salon fryzjerski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś się do www.maniq.pl, gdzie miałam przeprowadzane wszelkie, odnawiające zabiegi w tym oczyszczanie twarzy , a także manicure oraz pedicure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też właśnie szukam jakieś dobrej kosmetyczki bo tak mnie ostatnio zsypało że mzasakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitkaa
Jeśli chodzi o oczyszczanie to ja chodzę do Kliniki Profesja. Fajne kobitki tam pracują i widać że znają sie na swojej pracy. Pracują na dobrych kosmetykach i te podrażnienia po oczyszczeniu szybko się goją. I skóra zdecydowanie lepiej wygląda po takim głębokim oczyszczaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo99
Polecam Gabinet Wyspę Piękna. Bardzo dobrej jakości kosmetyki, ceny niewygórowane, duża dbałość o relaks. Chodzę tam ja i moje koleżanki . Dla nas to najlepszy gabinet we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinaa39
Zgadzam się z koleżanką. Według mnie Wyspa Piękna to najlepszy gabinet kosmetyczny! Chodzę do nich od dawna i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. zawsze jestem bardzo zadowolona. Atmosfera tam jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do oczyszczania twarzy dobre rzeczy tylko w sklepie www.ManukaMedical.pl serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaa55
Ja polecam Ci gabinet Wyspa Piękna! Miejsce naprawdę godne polecenia ! Profesjonaliści jakich mało ! Byłam wiele razy na zabiegach u nich i nigdy nie czułam się lepiej. Zabiegi wykonują z należytą starannością na świetnych kosmetykach co potwierdza stan mojej skóry, która jest teraz w świetnej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepszym gabinetem kosmetycznym we Wrocławiu jest http://www.studioessenza.pl/pl/ zabiegi są na wysokim poziomie a zadbają tam też o twoje samopoczucie o to żebyś się zrelaksowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja wszystkie zabiegi wykonuję u Pani doktor http://karolinakopec.com/ - bardzo dobry dermatolog i lekarz medycyny estetycznej - dysponuje nowoczesnym sprzętem i używa tylko wysokiej jakości preparatów o potwierdzonej klinicznie skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×