Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stylistka nie profesjonalistka

paznokcie obgryzane - co zrobc z taka klientka?

Polecane posty

Gość stylistka nie profesjonalistka

co robicie gdy macie klientke ktora ma bardzo obgryzione paznokcie? zakladacie tipsy? jakiego zelu uzywacie mam wlasnie taka klientke tipsy ciezko sie zakladalo na dodatek wygladaja tak sobie frencha nie zrobie bo linia usmiechu bylaby na kazdym paznokciu w innym miejscu, a poza tym w polowie paznokcia co nie daloby ladnego efektu na dodatek moja kientka obgryza rowniez te tipsy macie jakie srady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o a ta twoja klientka to terminator czy robocop? :D Sądząc po tym, że tipsy obgryza to chyba tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym małpie smarowała codziennie paznokcie czymś gorzkim :D zaraz by się oduczyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kiedys obgryzalam paznokcie, ale tipsow nigdy... hmm to troche nienormalne, poiedz jej zeby nie gryzla bo jej nie bedziesz robila i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
heh jak ma bardzo obgryzione to zrob na formie ale uprzednio zrob zaczepke na pznokciu opracuj paznokcia tak ja do klejenia tipsow nałóz troche zelu na paznokcia i na skore i do lampki czesc ze skóry powinna ci sie pieknie odkleic podłóz forme i jedz z tym koksem samego zelu nie obgryzie przynajmniej nie powinna linie usmiechu na poczatku zrób wyzej niz jest widoczny jej własny paznokiec i zamaskuj brokatem lub ozdobami jak odrobine odrosnie powinnas miec juz dosc wysoko linie usmiechu a swoja droga dopoki ci płaci za twoja prace to jej rób te paznokcie nie załój sobie hihiiiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka nie profesjonalistka
no tak to jasne chce jej robic ale tez mnie szlag trafia jak przychodze a tu ma podgryzione z boku i trzeba sciagac tipsa no masakra najpierw obgryza a potem sie dziwi czemu odlatuja i wciska mi kit ze samo odlecialo a widze ze sa obgryzione po prostu sie wkorzam juz nie robilam jeszcze tego przedluzania zelem - czy mam grubo nalozyc na ta skore? i czy sa jakies wazne rzeczy ktore musze wiedziec zeby przedluzac na formie? bo jeszcze tego nie probowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
to proste i latwe jak bedziesz miała formy to zobaczysz ze zadnych instrukcji nie bedziesz potrzebowała,nałuz tak troche wiecej tego zelu tak od srodka paznokcia jak utwarzdisz to bedziesz widziała czywarstwa jest wystarczajaco stabilna by móc podlożyc forme,od skóry zel sam ci odejdzie jak zaczniesz skore odchylac,forma musi ci dokladnie przylegac do tej zaczepki lec z tym koksem mowie ci to proste jak wpadniesz w rytm to przestaniesz kleic tipsy bynajmniej ja tak zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka nie profesjonalistka
wiesz co na kursie mialam tylko tipsy a o tym tylko babka wspominala kiedys probowalam zalac mamie bo kawalek jej sie uszczerbil ale chyba za malo bo sie oderwalo ale skoro to bedzie tylko zel to czy to jest trwale? i nei zlamie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
wiesz ja tez tak myslałam ze to jakies cieńkie i jakies dziwne ale jak dla mnie to sa dobre a nawet lepsze rewelka jak ktos ma male poobgryzane plytki paznokcia nie dygaj spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
jakos tym laskom sie nic nie łamie i nie odpada no i zaleta nie syfia sie tak hiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
ja do form tak doszłam wlasnie jak ty ułamał sie babce kawałek i na mysl ze drzec to wszysko mam szlak mnie trafiał i zaczełam podkładac forme i zalewac i to zdało egzamin wiec zaczełam całe na formie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka nie profesjonalistka
a uzywasz specjalnego zelu do tego? bo slyszalam ze najlepiej rozowy zeby pokryl zeby byly ladniejsze a i ile warstw zelu wtedy tak jak przy tipsach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
ja pracuje na 1 fazówkach i nie cudacze robie na przezroczystym zaczepke podkladam forme wylewam reszte ,sciagam forme opracowuje i dalej wedlug uznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
jak zdejmiesz forme to zostanie ci cos co mozesz traktowac jak tipsa i po klopocie,faktem jest ze jak nakleisz tipsa to ten twoj ogryzacz ma o co zeby zachaczyc ale jak juz sam zel zerwie i pokasa to chyba daruje sobie taka rorywke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka nie profesjonalistka
a co bardzo bedzie bolec wtedy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka nie profesjonalistka
chyba kupie formy i pocwicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
a cwicz nie załuj sobie przynajmniej nie bedziesz zaskoczona jak ci przylezie taka co to wszystko wie o przedłuzaniu hihiih wiesz jak zel dobrze siadzie na paznokciu to moze sobie kąsać dowoli a jak i to zawiedzie to powiedz jej ze zatrudnisz ją u siebie bo szybciej tipsy ściagnie niz ty wiec po co masz sie meczyc ona zrobi to za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka nie profesjonalistka
hehehe :) ok dzieki za wszystkie informacje pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka nie profesjonalistka
mam jeszcze jedno pytanko - co robisz z odrostami przy tipsach ? chodzi mi o naturalny paznokiec ktory rosnie pod tipsem, slyszalam, ze mozna frezarka go odpilowac ale co jaksie nie ma? a jak jest gdy przedluzamy czy naturalny paznokiec rosnie pod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
hm....... odrosty pod tipsemto wszystko zalezy zazwyczaj dążymy do tego by tips sie zrósł i został sam paznokiec z zelem ale własnie nie kazdemu zalezy na tym ja nie praktykuje sciagania pod tipsem paznokci choc mam szlifierke i wydaje mi sie ze innego sposobu nie znajdziesz oprucz ściągniecia całego tipsa skrócenie paznokcia i od nowa cała robota.Hm...... paznokiec rosnie wraz z żelem a nie pod żelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
moje gg 5574848 bedzie szybszy kontakt bo widze ze masz wiele pytan na które nie znasz odpowiedzi chetnie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka nie profesjonalistka
sorki ale nie mam gadu : jesli bys mogla w wolnym czasie odpowiedziec tylko na jedno pytanie to co napisalas -zazwyczaj dążymy do tego by tips sie zrósł i został sam paznokiec z zelem - czy chodzi ci o to zeby paznoksie rosly i pilujemy je do odpowiedniej dlugosi i wtedy zostaje sam naturalny paznokiec tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
w sumie tak wiesz jezeli ktos chce przedłuzyc powiedzmy o 1 lub 2 milimetry i swojego paznokcia ma troche to szkoda kleic tipsa lepiej zrobic na formie znaczy przedłuzyc po tych 3 lub 4 tygodniach jezeli nic sie nie wydarzy to spiłujesz jej te czesć dolana i ma swoje własne paznokcie utwardzone żelem i ozdobione ,inna historia jest jak ktos chce przedłuzyc z krotkich na bardzo długie to wtedy tips kleisz i pomału sukcesywnie przykazdym uzupełnieniu skracasz i tak jak mowiłam wkońcu zostanie paznokiec z zelem bez tipsa mam nadzieje ze o to ci chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla takich obgryzionych na maksa paznokci mam tipsy z krótką kieszonką. Takie tipsy łatwiej przykleja się na krótką płytkę i można coś tam jeszcze wypiłować. Wczoraj właśnie zakładałam pazurki takiemu gryzoniowi, trochę się namęczyłam, nie powiem, frenczyk zrobiłam białym żelem i nawet ładnie to wyszło. Dziewczyna była zachwycona, ale ostrzegłam ją, że jeżeli do odnowy któryś tips odleci i ona znowu obgryzie swojego paznokcia, to dostanie w łeb :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
jak sie ma takiego gryzonia na maksa czyli opuszek nachodzi na paznokcia to marne szanse aby tipsy dotrzymały do uzupełnienia heh umnie to plaga na takie babki nie wiem moze to rejon jakis nerwowy odpadały im te tipsy jak dzikie kiedy paznokiec próbował sie wydostac spod tej skóry dlatego uwazam ze najlepiej zrobic na formie takim gryzoniom ,ale jak sie zdarzy taki mini obgryzacz to najlepiej jest tak jak mowisz z płytka kieszonką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka nie profesjonalistka
tak o to mi chodzilo dzieki :) tylko neistety to brzydko wyglada jak ktos ma normalnej dlugosci zakladam tipsy i potem rosna sobie rosna az widac ten naturalny pod spodem i to mi sie nie podoba jesli chodzi o tipsy to zawsze skracam kieszonke bo nie cierpie takiej wielkiej no chyba ze uzywam juz z krotka ale wole sama skracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjjkhxk
a co jeśli niektóre poobgryzane paznokcie są zniekształcone? rowki i nierówności wszelakie na powierzchni paznokcia??, ciężko zmatowić coś takiego, nie wiem czy w ogóle sie za to brać bo kobitka tak obgryzła że 4 czy 5 paznokci ma tak zniekształconych, długie to one są może na 5mm a tak pofałdowane że nie wiem czy coś da sie z tym zrobić?? nie wiem czy moge sie za to brać bo nie jest sztuką zmatowić i przedłużyć na formie (a tylko w akrylu robie) tylko czy to jej nie zaszkodzi ne te zdeformowane pazury??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka nie profesjonalistka
ja tez tak mam z ta oja babka na takiepaznokcie ciezko nakleic tips gdy powierzchnia jest nierowna ja jej troche spilowalam pilnikiem 180 zeby wyrownac ale nie wszystko sie dalo teraz pytanie - czy powinno sie w takich przypadkach wygladzic ta powierzchnie poprzez pilowanie? oczywiscie nie mowie tu o takim pilowaniu zeby zedrzec , na ogol jezeli paznokcie sa takie karbowane to sa one i grubsze wiec jest male prawdopodobienstwo przepilowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjjkhxk
ale nie powiedziane że są one równe pod spodem... może ten pokarbowany paznokieć ma taką samą grubość przy górkach jak i w dołkach, więc zrównując moge sie dostać w miejscach wzgórków do mięska... i tego sie boje...rentgena w oczach nie mam by stwierdziić jaka to grubość... a przedłużyć też moge bez tipsa tylko nie wiem czy przy takich pazurach można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
przy takich historiach to najlepiej odrobine podrównac płytke i połozyc zel na takiego paznokcia zeby go wyrównać zmatowic i na to przykleic tipsa tak jest bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×