Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia160384

Paznokcie żelowe Gliwice

Polecane posty

Gość asia160384

Paznokcie żelowe w Gliwicach. Frencz, paznokcie zdobione, naturalne. TANIO 50 zl Duży wybór ozdób. Moje prace można obejrzeć na stronie: http://pazurkiasi.blog.onet.pl/ Tel 661 32 52 52 Gg 3768222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena Caspa
Zapraszam do mojego Studio Urody w Gliwicach na ulicy Architektów 288 Oferujemy Stylizację paznokci ( Tipsy żelowe , manicure , pedicure , zdobienia , parafina....itd.) Zageszczanie rzęs metodą Nouveau Lashes Mikrodermabrazja Masaże rehabilitacyjne Masaże dzwiękiem Pełna oferta usług kosmetycznych oferowanych w Caspa - Studio Urody dostępna jest na stronie : www.caspa-studiourody.pl Serdecznie zapraszam Irena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzozAWIEDZIONAgLIWICE
Uwaga na tipsy ogłoszenie na allegro tipsy cena 50 zł pseudonim malvinita!!! UWAGA!!! UWAGA!!! DZIEWCZYNA WAM ZROBI BEZNADZIEJNE ŚWINSKO-RÓŻOWE TIPSY Z TZW. KAMUFLAŻEM A JAK ZROBICIE NIEZADOWOLONĄ MINĘ TO RZUCI PILNIKAMI ZACZNĄ JEJ DRZEĆ RĘCE I ZOSTAWI WAM NIEDOKOŃCZONĄ ROBOTĘ A POTEM POWIE ZE MA NERWICĘ OTWORZY WAM DRZWI I BEZCZELNIE WYPROSI BO KLIENTKA MUSI MIEĆ TIPSY JAKIE JEJ NARZUCI TA NIEUDACZNICA NAZYWAJĄCA SIĘ CO 5 MINUT "STYLISTKĄ PAZNOKCI" A NIE TAKIE JAKIE KLIENTKA SOBIE ŻYCZY. UWAGA!!! SZCZERZE NIE POLECAM, SPRAWDŹCIE SAME!!! A JAK SIĘ JUŻ ZDECYDUJECIE TO NIE KRĘĆCIE PRZY NIEJ NOSEM I UDAWAJCIE MEGA ZADOWOLONE BO "TA OSOBA: GOTOWA WAM OTWORZYĆ DRZWI TAK JAK MI!!! TERAZ JUŻ WIEM SKĄD SIĘ WZIĘŁA TAK NISKA CENA I NISKI POZIOM KULTURY TEJ PANI MYŚLAŁAM ŻE KLIENT NASZ PAN I ŻE MOGĘ MIEĆ TIPSY TAKIE JAKIE CHCĘ ABY BYĆ ZADOWOLONA A NIE TAKIE JAKIE TA PANI SERYJNIE ROBI NA PAMIĘĆ!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! a i w dodatku jak wam będzie piłować żel to przy okazji spiłuje wam pół skóry z okolic paznokcia mam tak pozacinane skórki i opuszki że nie jestem w stanie nawet ich zanurzyć w wodzie z mydłem nie wspominając o innych domowych czynnościach mycie naczyń to teraz katorga!!!Pozdrawiam tą panią i życzę jej dużo szczęścia w dalszej pseudopracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabell studio
Od dziś działa nasza strona internetowa. Isabell-studio.pl Jeżeli chcesz otrzymywać co miesiąc informacje o promocjach wpisz się do NEWSLETERA Serdecznie zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIPSY-okolice Częstochowy! Tanio i dobrze! WITAM! SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZABIEG PRZEDŁUŻANIA PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ ORAZ AKRYLOWĄ NA TIPSIE. Stylizacją paznokci zajmuję się od ponad trzech lat. Wykonuję zarówno tipsy żelowe jak i akrylowe(na tipsie), a także utwardzenie naturalnej płytki. Usługę wykonuję u siebie w domu w okolicach Częstochowy. Posiadam bardzo wiele ciekawych ozdób. Pracuję na sprawdzonych produktach. Czas wykonania: około 2,5 h. CENNIK Założenie paznokci żelowych lub akrylowych - 50zł Nadlanie ze zmianą ozdób - 40zł Nadlanie bez zmiany ozdób - 30zł Utwardzenie naturalnej płytki - 40zł Wszystkie zainteresowane Panie proszę o kontakt: tel.880714070 gg: 3540831 paulisiah3@wp.pl http://allegro.pl/paznokcie-zelowe-akrylowe-o kolice-czestochowy-i1333130852.html Serdecznie zapraszam i pozdrawiam wszystkie forumowiczki!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natural Beauty Nails
Zapraszam do siebie - Gliwice Sośnica Tanio i Solidnie ! :) Na naturalnej płytce: 35zł Na szablonie/tipsie: 45zł HIT SEZONU !! Żel zmieniający kolor pod wpływem temperatury !! Sprawdź jak unikatowe paznokcie możesz mieć z takim żelem ! Gdy ciepło pastelowe, delikatne JASNE kolorki, gdy chłodniej zmieniają się w intensywniejsze CIEMNIEJSZE barwy - genialne na okres jesień/zima. I Ty możesz takie mieć już dziś - zapraszam serdecznie ! :)) Agnieszka: 507 622 449 natural_beauty_nails@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studio Stylizacji Paznokci Miracle Gliwice. Usługi: -manicure żelowy, -przedłużanie paznokci żelem na formie, -manicure hybrydowy, -manicure klasyczny, -keratynowa odnowa paznokci, -manicure Shea. www.miraclesalon.pl tel. 508407809 Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masza86
Jeśli chodzi o pielęgnację dłoni, to polecam salon kosmetyczny Sarahline - http://www.sarahline.eu/ Miałam robioną stylizację paznokci na naturalnej płytce żelem. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×