Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gula

piękne stopy!

Polecane posty

Zawsze chciałam mieć piękne gładziutkie stopy. Ale zupełnie nie wiem jak to osiągnać. Mam twardą skopre na piątach no i takie tam. Używam pumeksu, peelingów i kremów od dawna ale nic nie pomaga. Jakie macie sposoby?? Myślałam o kosmetyczce. Ale nie mam pojęcia ile to kosztuje i jak sie tam to odbywa i jakie są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maseczka zparafiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
Maseczka z parafiny jest teraz dostepna w Avonie, próbowałam na stopy ( mimo ze przeznaczona jest do dłoni). Zarówna stosujac do rąk jak i stóp, nie zauwazyłam rewelacji. Na pewno skóra jest nawilzona, ale jest to krótkotrwały efekt jaki mozemy osiągnąć poprzez stosowanie zwyczajnego kremu do rak. Maseczke z parafiny polecam w gabinecie kosmetycznym jest to niezwykle przyjemny zabieg a efekty sa nieziemskie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsiara
Stosowałaś regularnie (codziennie przed pójściem spać) kremy zmiękczające na stop? (rewelacyjne produkty są firmy Scholl). Polecam taką maszynkę z żyletką do ścięcia martwego naskórka. Ale musisz robić to bardzo ostrożnie zeby się nie zaciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guka
Właśnie myślałam o takiej maszynce ale boje sie że sobie odetne pół syopy. Kremy stosuje i peelingi ale nic nie pomaga. wieczorem po takim wyczyszczeniu stopy są nawet fajne ale jua rano to samo. a w gabinecie kosmetycznym jakie zabiegi stosują i ile kosztują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsiara
W salonie kosmetyczka powinna Ci ściąć martwy naskórek ze stópek, da jakieś kremy mocno zmiękczające. Ceny są różne zależy od miasta. Podzwoń sobie do różnych gabinetów i zorientujesz się jak ceny się kształtują. A z maszynką dojdziesz do wprawy po paru razach, byle powolutku i delikatnie. :) A próbowałaś smarować stopy oliwką dla dzieci i założyć na noc bawełniane skarpety? Tylko w skarpetach spać teraz w takie upały........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się niedługo pierwszy raz w życiu wybieram na pedicure :-) Czy mam jakoś specjanlie przygotować stopy do tego zabiegu?? Oczywiście oprócz umycia stóp ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełnista owieczka - frezarkę możesz kupić, ale jak na taki cel to raczej bym nie polecała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsiara
frezarke należy umieć używać. Są w sklepach takie zabaweczki - ale szczerze mówiąc szkoda na nie nawet te 30 zł. Profesjonalne frezarki są bardzo drogie. Nie zwracaj sobie głowy frezarką. Idż na pedicure i bedziesz miała problem z głowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wszystkie rady z oliwką nie próbowałam. wypróbuje maszynke też sobie chyba sprawie chociaż boje sie skutków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka1
a ile kosztuje taki zabieg pedicure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uzywajcie tej maszynki z zyletka ( omega) od kilku lat w profesjonalnych gabinetach odchodzi sie od uzywania tego nozyka.Ja kilka lat temu skonczylam kosmetologie i juz wtedy nie wolno było tego uzywac.W pracy mam profesjonalna tarke to stóp którą usuwam nawet najbardziej zrogowacialy naskorek pózniej wygladzam i poleruje stopy frezarką, efekt jest rewelacyjny.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kosztuje 50 zlotych pełny zabieg czyli specjalna linia kosmetykow tj.peeling maska i krem usuniecie naskorka tarką i frezarką, pielegnacja i malowanie paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik42
maagda zdrac tajemnice gdzie miesci sie twój salon jesli w łodzi to jestem twoją klientką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoja
Dziewczyny, czy pedicure boli albo - co gorsza - łaskocze??? Ja mam łaskotki na stopach i troche obawiam się wizyty u pedicurzystki. Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkshakhs
mam pytanie o tarki do stóp drewniane? 2 moje kolezankiz takimi spotakły się na pedicure. Podbno sa najlepsze. Za to kosmetyczki wypowadały sie krytycznie nawet do użytku domowego o tarkach metalowych. No to co mam w domu stosować? A jak je sie dezynfekuje? to dla mnie dosyć istotne ze względu na higiene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkshakhs
halo tarki drewniane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewika6
jak wybierzesz sie do profesjonalnej pedicurzystki to po zabiegu który doprowadzi Twoje nogi do gładkosci równiez poleci kosmetyki,możesz dostac tylko u niej firmy Gehwol i Allprean..polecam rewelacja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewika6
tarki drewniane to jakas pomyłka,jak bardzo chcesz to kup sobie tarkę firmy Scholl ale nie metalowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkka
Dziewczyny! Miałam odwieczny problem ze skorupą na piętach. Oczywiście moczenie w różnych specyfikach, smarowania aż do jakiś dwóch tyg wcześniej. Kupiłam taki krem do stóp z AA. Wspaniałe działanie. Polecam z czystym sumieniem. I cena żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega kosztuje około 10zł, czasem w zestawie jest 10 żyletek. Trzeba dobrze namoczyć stopy, około 10 minut (w wodzie z mydłem, albo najlepiej podczas kąpieli w wannie;)). a później pewnymi róchami ściąć zrogowaciałą skórę na piętach, po tym można zrobić peeling i wsmarowac kremik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeedeee
Z omega wiaza sie u mnie traumatyczne przezycia. Pozbylam sie calkiem sporego kawalka piety. A krew tryskala na prawo i lewo. No, moze nie az tak, ale lecialo strasznie i nie moglam tego zatamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak takie wypadki wygladaja. bylam tego swiadkiem na zajeciach. ucze sie w szkole kosmetycznej. wiem ze to boli, pozniej dlugo sie goi. Ale po omedze stopki sa głatkie i śliczne (oczywiscie jak nie ma \"wypadku\" przy zabiegu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy26
metalowych tarek do stóp się nie stosuje, ponieważ one"targają "skórę...skóra wygląda wtedy tak jakbyś sobie wziela zwykłą domową tarkę kuchenna i nią zrobiła pedicure.....podaje przykład byście mogły sobie wyobrazic co i jak... a omege stosuje się do dziś, np. w pedicurze leczniczym jak również usuwa się zgrubiały nakórek skalpelem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemowa
Jestem fetyszysta, jedyne co kocham to stopy, moja dziewczyna ma brzydkie stopy, nie wiem jak mam jej powiedziec zeby cosik z nimi zrobila i ze na nich mi bardzo zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×