Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorota19886

Pomocy jak otworzyc salon kosmetyczno-fryzjerski

Polecane posty

Gość dorota19886

witam chcialabym otworzyc salon kosmetyczno-fryzjerski lecz nie mam pojecia od czego zaczac.Jestem w trakcie robienia kursow.Potrzebuje pomocy w napisaniu Biznes Planu poniewaz nie mam pojecia od czego zaczac.Zawsze marzylam o zalozeniu takiego salonu wiec prosze o pomoc bo zalezy mi na jak najszybszym spełnieniu marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desvit
Po pierwsze trzeba wykorzystać wszystko co się da .Zareestruj się w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna ,teraz na rozpoczęcie dzialalnośći możno dostać 40 tys zł i nie muszisz to zwracać jedyn warunek że musisz prowadzić interes przez rok .Jak chcesz to poczytaj na stronie swojego urzędu pracy.Musisz napisać biznes plan na co potrzebujesz tą kasę i co napiszesz na to tobie dadzą .Naprzyklad jak napiszesz że fotel kosmetyczny za 1200 a kupisz za 2000 to 800 musisz dolożyć z własnych środków.Nie możesz zareestrować firmę do momentu kiedy urzęd pracy nie wpłaci na twoję konto .To są takie rzeczi o których tobie nikt nie powie .Niewiem czy masz własny lokal czy będziesz wynajmować ?Jak będziesz na etapie zakupu mebli to mogę tobie pomoc.Ja przed tym jak kupić zaczalam pisać do wszystkich producentów mebli (PANDA)nie drogi i super gotunek,że jestem na etapie otwarcia salonu i proszę o katalog wraz z cennikiem ,mialam bardzo duzo róznych katalogów .Niewiem jak mam tobie pomoc niewiem na jakim etapie jesteś?Zapraszam Ciebie do mnie do salonu mam dużo katalogów ,salon mam nowoczesny posiadam sprzęt z gurnej pólki . napisz adres mail wyszle tobie pary foto.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota19886
witam prosze o bezposredni kontakt na numer gadu gadu bo ie codziennie wchodze na to forum a mam duzo pytan do pani to moj numer gg1917978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldominika
Mam pytanie czy aby otworzyc salon fryzjerski lub kosmetyczny czy musze miec wyksztalcenie w tym kierunku czy wystarczy ze zatrudnie odpowiedni personel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokieobcasy26
wystarczy zatrudnić odpowiednio wykwalifikowany personel...a w jakim mieście planujesz otworzyć gabinecik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldominika
dzieki serdeczne za odpowiedz. mialam watpliwosci bo slyszalam ze od dwoch lat zmienily sie przepisy i wlascieciel musi miec tez papierek :). Mam zamiar otworzy salon w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinacccccc
mam pytanie jestem w trakcie nauki w 2letniej szkole na jierunku technik usług kosmetycznych , czy na tym etapie moge otworzyc salon kosmetyczny i wykonywac zabiegi takie jak : henna, nanicure , depilacja... czy musze poczekac na uzyskanie dyplomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemoxx
Witam w najbliższym okresie chce otworzyć salon kosmetyczno fryzjerski chciał bym się dowiedzieć ile można zarobić miesięcznie prowadząc średnie prosperujący salon ? ? ? dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaki
poniewż do rozkręcenia salonu potrzebna jest nie tylko kasa a tak najbardziej trzeba umiemc to co się robi i znać się natym ,kursy to zamało i prowadzić salon aby dobrze prosperował trzeba być naprawdę dobrym aby się utrzymać na tym rynku jest za dużo konkurencji ,piszę to szczerz proszę się nie obawiać i nie obrażać ponieważ , ludzie na wszysko zwracają uwagę na każdy szczegól także trzeba to naprwwdę nie lada odwagi aby taki salon rowadzić aby prosperował pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili__20
Witam, jeśli któraś z Was miałaby biznes paln salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego proszę o pomoc!! będę wdzięczna za przesłanie na maila:) z góry serdecznie dziękuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemoxx
witam serdecznie :) jest ktoś kto mógł by doradzić co i jak żeby otworzyć swój własny salon fryzjersko kosmetyczny ? proszę o pomoc pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam potrzebuje biznes plan salonu fryzjerskiego.Jesli ktos ma takowy prosze o przesłanie na e-mail.Z góry serdecznie dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna22
Również potrzebuje bizzzzzzzzzzzzzznes plan!!! oczywiscie po to aby go przejrzec i wiedziec jak ma wygladac:) zamierzam otwierac zaklad, mały na jedno stanowisko, ale trzeba napisac ten biznesplan a kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac:) jesli by ktoś mógł mi pomóc to będę barzo wdzieczna:) napewno juz wiele osób ma ten etap za soba i ktoś podzieli sie wiedza co i jak:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoonka
Znam kogoś kto wam pomoże. Dużo informacji oraz wskazówek na stronie www.mojsalon.pl - blog o biznesie kosmetycznym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKAM KOBIETY I PRACY
NAJLEPIEJ OTWIERA SIE KLUCZAMI;ALBO LOMEM:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudziutkaa
hej wszytskim!! mam prośbę czy może ktoś mi przesłać wzór biznes planu na otwarce salonu kosmetyczno-fryzjerskiego?? będe bardzo wdzięczna! poazdrawiam to moj e-mail: chudziutkaa@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudziutkaa
hej wszytskim!! mam prośbę czy może ktoś mi przesłać wzór biznes planu na otwarce salonu kosmetyczno-fryzjerskiego?? będe bardzo wdzięczna! poazdrawiam to moj e-mail: chudziutkaa@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoonka
google się kłania ;) hasło: biznes kosmetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja jako kosmetyczka moge polecić Ci dobrą hurtownie kosmetyczną gdzie mają super sklep internetowy z kosmetykami profesjonalnymi do gabinetu i sprzętem kosmetycznym. Sama niedawno otworzyłam salon i z ich usług skorzystałam hurtownia to nr 032 42 39 920 albo stronka www.monimar.pl a sprzet kosmetyczny kupiłam w firmie Bayllaspa. Mają dobry niezawodny sprzęt. polecam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatalaszcz
wiatm , pomocy jestem na pierwszym semestrze studium fryzjerkiego , amam prace do napisania , , jak ma wygladac moj salon fryzjerski ,, prosze podajcie srtone internetowa bna ktorej znajde wskazówki , sobisice nie moge nic znalezc dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota19886
witam by zalatwic dotacje z urzedu pracy na salon kosmetyczno fryzjerski trzeba miec juz zrobione kursy czy mozna normalnie sie starac i z tych pieniedzy na dotacje zrobic tez kursy prosze o odpowiedz na moja gg1917978 bo tu zadko mam czas by wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi1983
Witam serdecznie,mieszkam w Szczecinie i chcialabym zrobic sobie kurs na manikiurzystkę,może doradzicie mi jakiś salon?lub podpowiecie czym mam się kierowac przy wyborze takiego kursu.Z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi.Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili1982
witam ja bardzo chcialabym zrobic sobie kurs fryzjerski,jaki wybrac? slyszalam ze berendowicz-kublin jest dobry,ale niezle kosztuje,a zaznacze ze nigdy nie mialam stycznosci z fryzjerstwem to tylko moje marzenie. moze ktos wie gdzie najlepij zrobic kurs,interesuje mnie krakow lub wawa. prosze o jakiekolwiek wskazowki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również myślę o salonie fryzjerskim, jeśli ktoś ma biznes plan tak żeby zobaczy jak ono wygląda, co ma zawierac itp to proszę przesłą na maila, z góry bardzo dziękuję, czy ktoś z was prowadzi swój salon? a może wiecie jaki jest średnio m-czny koszt utrzymania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również myślę o salonie fryzjerskim, jeśli ktoś ma biznes plan tak żeby zobaczy jak ono wygląda, co ma zawierac itp to proszę przesłą na maila, z góry bardzo dziękuję, czy ktoś z was prowadzi swój salon? a może wiecie jaki jest średnio m-czny koszt utrzymania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIA111
witam,mam prośbę ponieważ też chcę otworzyć swój salon fryzjerski to chcialabym prosić kogoś o biznes plan-dziekuję malg.g@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili600
witam,jestem w trakcie otwierania salonu kosmetycznego...... Prosze o pomoc jakie kroki po kolei ma uczynic.jakie warunki musi spelnic lokal? Mam powierzchnie ok 30 m2 ,z wydzielona czescia gdzie jest zaplecze ,toaleta i jedna umywalka...........wsalonie bede pracowac z jednym pracownikiem.ile musi byc zlewow?czy musi byc koniecznie brodzik do natrysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewena
cześć dziewczyny,również chce starać się o dotacje unijną na niewielki salon fryzjerski ale przeraża mnie ten biznes plan,niewiem od czego zacząć i co w nim uwzględnić by był jak najlepszy,może któraś z was ma to już za sobą i mogłaby mi go wysłać na maila : areczek.80@o2.pl bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaa84
Mam prośbe do Was....w niedługim czasie mam zamiar otworzyc salon kosmetyczny nie wiem od czego zaczac choc podobno powinnam od biznes planu i stad moja prosba czy posiada ktos wzor biznes plany lub swoj ktory chetnie by mi udostepnil bardzo by mi to pomoglo w pisaniu swojego! Bardzo prosze o pomoc podaje maila Monikk84@wp.pl z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×