Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia24

poszukiwany super fryzjer warszawa

Polecane posty

Poszukuje jakiegios super fryzjera w Warszawie, ktory sam dobierze mi jakas fajna fryzure i kolor, i taki, zeby wloasy nie tylko po wyjsciu od fryzjera wygladaly super ale takze w kazdym nastepnym dniu.kiedys byl watek super fryzjer warszawa, ktos polecal bodjaze jakis salon kristof czy jakos tak, ale teraz juz nie ma tego watku.bede wdzieczna za wasze propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wasze proozycje.chodzi oczywiscie o warszawe. najchetnbiej to gdyby bylo blisko ursynowa kabat, ale niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnechangepas
Gosiu zapraszam do pani Karoliny na Ursynowie. naprawde profesjonalista w kazdym calu!!! Profesjonalne podejscie, profesjonalne kosmetyki, mila atmosfera w salonie. UL. ROENTGENA 46/9, TEL. (022) 644 08 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota 111
ja poleciłabym Tobie Jagę Hupałło ale tam jest dość drogo ja jestem zadowolona ale za kolor ze ostrżyżeniem płacę 1200 zł nie robię tego często raz na kwartał bo częściej nie mogę ze względów finansowych ale uważam ze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co Gosia 24
i co Gosia, jak wrazenia? moze polecicie jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisalam sie do salonu diadem, czytalam duzo pozytywnych opinii.na fryzjerzy.pl mam nadzieje ze sie nie zawiode. do fryzjera jutro ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorowa_zupa
witam szukam dobrego fryzejra, najlepiej praga południe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompletnie nie jestem zadowlona z tego fryzjera. zrobila mi pasemka i lekko wycieniowala wlosy zaplacilam 160zl. najgorsze jest to ze , wlosy po wyjsciu od fryzjera fajnie a potem kompletna kalapa.nic rewelacyjnego.spoedziewalam sie super fryzjera, super sciecia i strrasznie sie zawiodlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic fryzjera www.cortedelsole.pl na ursynowie - u mnie sie sprawdzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź tu www.cortedelsole.pl :) mysle, ze moze Ci sie spodobać oferta :) ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HR STUDIO przy Gandhi 25. Moje ulubione studio fryzjerskie :) Nie znam nic lepszego w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie tych w www.rezydencja-urody.pl/ jestem zadowolona z efektu, a przede wszystkim z niezwyklej regeneracji i odzywienia wlosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×