Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Potrzebna porada kosmetyczki !

Polecane posty

Gość gość

Witajcie ! Paznokcie żelowe/akrylowe zakladam juz dłuuuugi czas. Kiedyś u kosmetyczek, teraz sama. Niestety dostałam uczulenie. Pęcherze z płynem na palcach, czerwone plamy na szyi, nogach, aż w końcu odrywanie się paznokcia od łożyska. Troche trwało, aż się zorientowałam czemu. Oczywiscie paznokcie zdjęlam, uczulenie zaczęło schodzić. Masc z witamina A, olej rycynowy na paznokcie, namaczanie w rumianku. Powoli wraca wszystko do normy. Wiem, ze ze sztucznymi paznokciami daje sobie spokój. Moje paznokcie pozostawiają wiele do życzenia. Moje pytanie do tej grupy z Was, ktore mają większą wiedzę ode mnie : jaką kupic odzywke do paznokci by je malować (jak już wykurują mi sie w 100% paznokcie) by sie nie lamaly i odbudowaly?? Odzywka eveline odpada. Kiedys uzywalam. Dretwialy mi dlonie, paznokcie szczypaly.Nigdy wiecej. Jednak skutecznosc porostu paznokcia byla dobra. Rosly i byly twarde. Co do odżywki cena nie gra roli. Wazne, by nie uczulala i naprawila paznokcie na tyle, ze nie beda sie lamac. Dziekuje za pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×