Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapryśna Marylka

Poznanianki help! Zabiegi kwasem hialuronowym??

Polecane posty

Gość Kapryśna Marylka

Czy ktoś z Poznania poleci mi punkt w którym wypełnię zmarszczki kwasem, bez ryzyka? Zależy mi przede wszystkim na bezpieczeństwie i profesjonalizmie! Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka mowila mi cos o salonie na wylomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasia_gosia
Pewnie chodzilo o salon PRODERMA, bo ten jest właśnie na ulicy Wyłom. Po pierwsze kwas hialuronowy - rewelacja! Moja skóra dziekuje mi za to dzień po dniu.Rezultaty sa swietne, i widoczne najlepiej po ok tygodniu. Po drugie, klinika na naprawde wysokim poziomie. Elegancki, nowoczesny wystrój, bardzo mila i wykwalifikowana obsluga, a pani Dembińska to prawdziwa cudotwórczyni. Najlepiej zadzwonic zapytac albo umowic sie na konsultacje. Ja w wieku 38 lat wygladam na 30 a czuje sie na jeszcze mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczki244
tak jak kolezanki wczesniej pisaly Proderma naprawde super klinika, ostatnio przechodzilam przez taki zabieg kwasem tydzien temu i wszystko zostalo profesjonalnie przeprowadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaJan
Ja robiłam sobie usta kwasem hialuronowym w Prodermie. Zabieg był wykonany preparatem Juvederm. Pełen profesjonalizm ze strony lekarki- jestem pod wrażeniem nowoczesności kliniki i tego jak to wszystko sprawie tam działa. W ogóle nie bałam się złego efektu. Jestem bardzo zadowolona- efekt się utrzymuje, mój organizm również przyjął to bez problemu. Po zabiegu nie miałam nawet małego siniaka po wkłuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma w salonie stosuje takie urzadzenia https://cosmed24.pl/katalog/20-urzadzenia-kosmetyczne/43-fale-radiowe/ do liftingu skóry. Moja żona oczywiście korzysta z takich zabiegów i jest bardzo zadowolona... Nie wiem czy pmogłem ale z tego co podłyszałem to najwazniejsze jest urzadzenie którym wykonuje sie zabieg aby byl jak nawyzszej jakości i oczywiscie umiejetności kosmetyczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Zach
Polecam Proderme nie jest najtansza ale zabieg jest wykonywany kwasem o nazwie Juvederm w profesjonalnym gabinecie z LEKARZEM nie kosmetyczką czy praktykantką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka 80
Zgadzam się, że takie zabiegi to tylko w profesjonalnych gabinetach pod okiem fachowców, lekarzy. Nie żadne gabinety kosmetyczne, bo ryzyko jest duże i zamiast lepiej może być gorzej. Ja robiłam sobie w Prodermie z użyciem preparatu zawierającego kwas hialuronowy okolice oczu i ust, wymodelowane zostały też bruzdy przy nosie. Proderma to na prawdę renomowana klinika, spełniająca europejskie standardy, posiadają różne certyfikaty jeżeli chodzi o działania w zakresie odmładzania skóry. Zachęcam, warto spróbować bez lęku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betti8
Jeżeli cenisz sobie bezpieczeństwo i profesjonalizm to warto udać się do Prodermy. Tam przyjmą cię fachowcy, ocenią skuteczność tej metody na twojej cerze, wyjaśnią działanie, omówią z Tobą przebieg zabiegu. Możesz zaufać lekarzom, którzy są świetnymi, kompetentnymi osobami z bogatym doświadczeniem. Gabinety wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do diagnozy. Ceny też nie są jakoś specjalnie zwalające z nóg, więc można wybrać Prodermę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotti1111
Zależało mi na poprawie wizerunku twarzy, wygładzeniu zmarszczek, poprawieniu kondycji skóry i ujędrnieniu. Zdecydowałam się na zabiegi w Prodermie. Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego efekt był widoczny bezpośrednio po zabiegu, na przykład bruzdy nosowo-wargowe od razu się wypełniły i twarz wyglądała znacznie młodziej i zdrowo. Po kilku miesiącach kwas hialuronowy się wchłania i trzeba powtarzać zabiegi. Mam zaufanie do lekarzy w Prodermie, wiem że robią to dobrze w znieczuleniu i jest to zupełnie bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi08
Z tymi gabinetami odnowy to bywa różnie, można się sparzyć. Niektóre to oferują zabiegi na sprzęcie i kosmetykach, które były popularne w poprzedniej dekadzie.Z takich nowoczesnych, świetnie wyposażonych i bezpiecznych miejsc to mogę doradzić Prodermę, gdzie wykonują fachowo w znieczuleniu kawasem hialuronowym. Miałam tu kwas Restylane wstrzykiwany i w zasadzie nic nie bolało. Profesjonalnie, dokładnie, bez sztucznego efektu na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksina
Zdecydowanie mogę polecić Prodermę. Jeżeli chodzi o medycynę estetyczną w Poznaniu to są moim liderem, a wszystko za sprawą wspaniałej dr Magdy Dembińskiej :) Zabiegi kwasem hialuronowym w jej wykonaniu są na wysokim poziomie. Moja koleżanka też tam robiła kilka zabiegów i efekty są naprawdę super. Przede wszystkim na pochwałę zasługuje profesjonalizm lekarzy i poziomu opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkaXXX
W zeszłym miesiącu zrobiłam sobie ten zabieg. Jestem super zadowolona, nie spodziewałam się aż takiego efektu. Już po kilku dniach widać jak skóra nabiera gładkości, kolorytu, jędrności. Zabieg wykonała bardzo miła pani dr. Dembińska, która najpierw wyjaśniła kolejność działań i efekty. Wszystko w gabinecie dobrze wyposażonym w najnowszy sprzęt, na wysokim poziomie. Proponuję zadzwonić, zapytać i o cenę również, bo to sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_79
Bez ryzyka, w pełnym bezpieczeństwie i bardzo higienicznie to tylko w gabinetach ProDermy, np. przy ul.Wyłom, gdzie wykonują lekarze doświadczeni, kompetentni na wysokim poziomie, zawsze przed zabiegiem wszystko dokładnie tłumaczą by pacjent był świadomy co go czeka i jakie efekty bez zaskoczenia. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia33
W Poznaniu na Wyłomie mieści się klinika ProDerma, dr Magda Dembińska przyjmuje w niej, jest w tej dziedzinie świetna, zarówno w zabiegach botoksem czy kwasem hialuronowym jak i w innych. Polecam jej doświadczenie, wiedzę i umiejętności, przy tym jest bardzo komunikatywna, zawsze tłumaczy jak przebiegać będzie zabieg i jakie będą efekty. Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoi12
Zależało mi na poprawie wizerunku twarzy, wygładzeniu zmarszczek, poprawieniu kondycji skóry i ujędrnieniu. Zdecydowałam się na zabiegi w Prodermie. Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego efekt był widoczny bezpośrednio po zabiegu, na przykład bruzdy nosowo-wargowe od razu się wypełniły i twarz wyglądała znacznie młodziej i zdrowo. Mam zaufanie do lekarzy w Prodermie, wiem że robią to dobrze w znieczuleniu i jest to zupełnie bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinka33
Podjęłam ryzyko i zaufałam opiniom poznanianek i zdecydowałam się na zabieg z kwasem hialuronowym w Prodermie. Polecam szczerze, na prawdę warto! Rewelacyjna obsługa, profesjonalne podejście do wymagań klienta, jakość zabiegu na najwyższym poziomie, efekt wygładzenia, ujędrnienia, moja cera jest gładka i sprężysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelli8
Polecam Prodermę, właśnie zrobiłam sobie modelowanie i powiększenie ust. Jestem zadowolona z zabiegu bo wygładził naskórek i przywrócił poziomu nawilżenia ust. Również poprawił kontur ust, zwiększył objętość warg. Podoba mi się profesjonalne podejście lekarzy do zabiegów i do pacjenta. Ta miła obsługa i atmosfera spokoju, zrelaksowania zachęca mnie do kolejnych zabiegów i korzystania z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megig28
Widzę że nie ja jedyna robiłam zabiegi w tej klinice i również jestem zadowolona. Łatwy kontakt, krótkie daty, efekt taki jaki oczekiwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zena3
Miałam problem z ustami, które wydawały mi się małe i wąskie. Praktycznie górnej wargi nie było widać. Poszukałam w Poznaniu dobrej kliniki medycyny estetycznej, bo zależał mi na gwarancji, że wszystko będzie ok i bezpiecznie. I tak własnie trafiłam do dr M. Dembińskiej, która wykonała zabieg z kwasem hialuronowym. Jestem bardzo zadowolona bo powiekszyłam sobie usta i efekt jest niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena NL
Nie wiem, jak inne Panie mają wykonaną korektę ust, ale u mnie zabieg powiększenia ust wyszedł rewelacyjnie, jestem bardzo zadowolona z solidnego i konkretnego podejścia pani doktor, jakość terapii na najwyższym poziomie. Moje usta mogą się podobać, a klinikę Proderma z czystym sumieniem mogę dalej polecać ze względu na profesjonalizm, bardzo dobry sprzęt i czyściutkie, sterylne gabinety. Komfort podczas zabiegów zapewniony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×