Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka45

Profesjonalne kosmetyki do twarzy eldan cosmetics

Polecane posty

Gość uleczka45

Czy ktoś z was używa kosmetyków do twarzy z linii Eldan Cosmetic? Ja ostatnio mam zamiar ich wypróbować słyszałam, że są bardzo dobre i na długo wystarczają. Lubię kosmetyki na bazie naturalnych składników, a te właśnie takie są. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera87
Moja znajoma też sobie je chwali, też zastanawiałam się nad zakupem takich produktów, ale ciężko zdecydować się na coś tak naprawdę. Mają wiele ciekawych produktów, ale też kosztownych. Ale znajoma mówi, że kupuje krem raz na 3 miesiące, a więc wychodzi ją nie aż tak drogo jak by się wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela87
Ja tu nie widzę spamu, nie wiem czemu Ci ludzie tak tutaj do tego spamu się czepiają. pyta dziewczyna, a wiec chce dowiedzieć się coś na temat danego preparatu. Ja nie używam tych kosmetyków, ale moja mama taka i sobie je chwali. Z tego co zauważyłam to używa ich już 2 miesiące i jej cera stała się o wiele ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Ja używam tych na suchą skórę, bo właśnie taką mam i sprawdzają się rewelacyjnie. Jestem zadowolona z linii kosmetyków właśnie z tej serii. Każdy znajdzie dla Siebie odpowiedni krem do pielęgnacji. Do tego kosmetyki też do zmywania makijażu są fajne, nie podrażniają oczu i dobrze usuwają makijaż. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera87
Ja kupiłam ostatnio ten kosmetyk bo znajoma bardzo go chwaliła. Używam go 3 dni, a więc dużo o nim nie mogę powiedzieć, ale sprawdzi się pewnie, bo już po tych pierwszych dniach mam gładszą skórę. Szukam właśnie takiego produkty, aby był dobry i sprawdzony , a ten taki raczej jest. Nie podrażnia, a dla mnie to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia89
Moim zdaniem sprawdzają się bardzo fajne takie kosmetyki. Jestem z nich zadowolona. Używa ich mam , ja i siostra. Róże rodzaje bo ja do cery suchej, mama na zmarszczki a siostra do cery trądzikowej. Jestem zadowolona z nich i one też. Fajnie działają i się wchłaniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia48
Kosmetyki naturalne często sprawdzają się dobrze, a te są właśnie naturalne, więc myślę, że godne uwagi. Sama zastanawiam się nad takimi kosmetykami do pielęgnacji. Wiele osób je chwali. Jednak są one kosztowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chce naturalne kosmetyki to ja Ci mogę mój nowy must have polecić czyli cienie do powiek mineralne od Alilla - http://alilla.com/sklep/ ja mam od nich dwie paletki, nude i kolorowe i jestem po prostu zachwycona od pierwszego użycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje najczęściej serum "REGENEVIA DNA Super Serum A.G.E. Regeneracja Kolagenu, przeciw glikacji, odmładzające, antyoksydacyjne" ... Cena jest wysoka, ale za takie efekty warto. Ja zakupuje zawsze przez stronkę https://www.chantarelle.pl/, bo najbardziej się opłaca. Mają często super promocje. Produkt świetny, pachnie cudownie, a poprawa cery widoczna po kilku użyciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×