Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syndi

Profesjonalne Kursy Fryzjerskie!

Polecane posty

Gość Syndi

Fryzjerstwo to moja pasja!!Kiedys pominelam sie z tym zawodem,lecz teraz chce spelnic swoje marzenia i dzialac.Mam zdolnosci plastyczne i manualne i czuje,ze to wiele mi da w tym zawodzie.Szukam dobrych kursow,lecz na terenie Gdanska.Znajduje duzo ciekawych firm,ktore organizuja,lecz daleko w Polsce.Wazne jest,bym mogla placic na raty lub dostac kredyt,bo wiem,ze firmy daja takie mozliwosci.Moge sie uczyc w weekendy,lecz mysle,ze to nieproblem.Moze znajda sie fryzjerzy,ktorzy maja pojecie,na jakich stronach www znajde takie kursy.Jest to dla mnie bardzo wazne.Ja kocham ten zawod i chce sie nauczyc jak najwiecej i mysle,ze na jednym nie zakoncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje wejsć na google.pl i wpisac \'studium fryzjerskie gdańsk\' w apostrofach. Sprawdź też na www.akademieprenier.pl ,jak dla mnie maja bardzo ciekawa ofertę. Jestem w takiej samej sutyacji jak ty,więc mamy coś wspólnego ,tylko ,ze moja sytuacja jest bardziej skomplikowana ;-( Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mi sie porzypomnialo, sa intensywne kursy ok.10 tyg. Gabriel, tylko,że koszt jest .............18tys.zł, ale firma gwarantuje zatrudnienie. wiecej info znajdziesz na gabriel.szkola.pl czy cos takiego. Tylko,że z tego co słyszałam to salony Gabriel są raczej nieciekawe...................A zajęcia są chyba tylko w Kaliszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Hejka.Wiesz kolezanko,niemoge isc na studium,bo jestem po Handlowce Zawodowej.Znalazlam sporo kursow,ktore podpisuja umowy z Urzedem Pracy,a teraz tylko trzeba sie dogadac w Urzedzie..ide jutro i oby mi sie udalo cos zalatwic."Gabriel" sa drogie kursy i mysle,ze sa tansze i tez profesjonalne.Dlaczego uwazasz,ze masz trudniejsza sytuacje?Moze masz wiecej dzieci niz jedno hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci nie mam w ogole, ale mieszkam za granica i napoarwde trudno pogodzic prace,uczenie i chlopaka tak aby wszyscy byli szczesliwi. Niestey doba ma tylko 24 godz. a spac tez trzeba ,zwlaszcza jak sie pracuje po10-11 godz, dziennie i nocnie ;-) Musze cos wykombinowac........... zanim bede maiala dziecko. A sa moze jakies krotkie kursy z UP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Rozumiem cie.Sa kursy naprzyklad miesieczne-dwu,lecz czy masz juz jakies doswiadczenie we fryzjerstwie?Ja oczywiscie tylko tyle co robilam fryzury i farbowalam znajomym.Teraz chce poznac ten zawod jak najlepiej..ja to kocham i wazne bym miala kurs minimum roki taki znalazlam a po nim moge robic czeladnika.Tu w Gdansku..Jak chcesz sprawdze czy kolo ciebie tez jest taki.Skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
No tak..mieszkasz za granica..z tego co juz pisala jedna forumowiczka,ze za granica maja spore wymagania,ale ja wierze w szczescie i ty tez uwierz,a modlitwa zostanie wysluchana.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w kielcach
tez marze o takich kursach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Marz,marz kochana...marzenia sie spelniaja,ja swoje zaczynam spelniac..mam partnera,dziecko 2,5 lat i pracuje,wiec od nas zalezy..pilnuje drugie dziecko,wiec moge pogodzic wszystko,bo w weekendy niepracuje..a czasem zycie,tak nam pouklada wszystko jak trzeba,tylko sluchaj intuicji..ona cie poprowadzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowalam, sie na miesiczny kurs w POlsce , mam nadzieje ,ze pojade w speirpniu albo wrzesniu, a potem jak juz dostane jakis certyfikat to postaram sie dostac do collegu w Lodnynie na drugi poziom,bo na pierwszym to jest glownie farbowanie i ovlsuga klienta,a z tym to raczej nie bede miala problemu, chcodzi mo o scinanie i styling,bo zawsze cokolwiek uzywam to napapram za duzo na wlosy ;-) Mam nadzije,ze sie uda i zycze pwowdzenia i tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Hejka...ja mam jeszcze jedno wyjscie..poznalam na forum fryzjera z Poznania i polecil mi rodzinie w Gdansku,do nauki od podstaw w salonie.Za rok moze juz bede normalnie zarabiac,lecz mysle i mysle nad tym,bo mimo wszystko chce miec papiery,bo chce to robic juz chyba do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super,poszczescilo ci sie. Wiesz papier papierem,ale jednak nic nie zatapi praktyki w salonie. A nie udaloby ci sie jakos pogodzic i kursu i jednoczesnie pracy? Ja na razie skupilam sie tylko na zrobieniu kursu ,ale co potem to niew eim, bo niestey tutaj najbardzije cenia doswiadczenie ,wiec bedzie mi trudnoi znalezc zatrudnienie w jakims salonie,a jak juz to chyba w jakims .... moze nie z abardzo profesjonalnym,a mi bardzo zalezy na tym zeby zostac naparwde dobra fryzjerka. Przyznam , marzy mi sie praktyka w Toni&Guy ,ale tylko tyle moge zrobic-pomarzyc ;-) No nic ,jak na razie zoaptrzylam sie w ksiazki i glowke treningowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Kochana..marzenia sie spelniaja!Zobacz jak mi szybko wszystko idzie.wyobrazaj sobie,ze pracujesz w tym salonie co chcesz,moze to trochce potrwa zanim sie spelni,a moze nie....moje modlitwy zostaly wysluchane.Jestes za granica,wiec moze jest trudniej,ale kto wie,cuda sie naprawde zdarzaja jak ktos wierzy.Czy niemozesz znalezc kursu dluzszego i chodzic w weekendy ?Tu takie sa,zaoczne a tam tez napewno. Czu tam u ciebie glowki do cwiczen sa tanie?albo dobre nozyczki np.Jaguar?.Tu glowka kosztuje ponad 100zl.Czy niema tanszych?nozyczki to kumam,tez kosztuja od 100zl takie naprawde super!Ja powoli bede kupowac ksiazki,swoj sprzet no i moze glowke albo dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kursy sa tylko,ze widzisz ja pracuje tak -7 dni,a potem 3 albo 4 dni wolnego i nie moge sobie pozwolic na chodzenie ani w weekendy ani w tygodniu,bo strace za duzo godziny. A na rezygnacje z pracy nie moge sobie pozwolic, zmiana tez nie chodzi w gre. Ale ,ze jestem zawzieta, to zrobie wszystko ,zeby zostac fryzjerka,tylko na razie nie za bardzo wiem jak, a problem jest taki,ze niecierpliwa tez jestem, chcialabym jak najszybciej uzyskac wystarczajaco wiedze i umiejetnosci, bo marzy mi sie swoj wlasny salon fryzjerski. Wierze w to, ze spelnie moje marzenie chociaz czasami dopadaja mnie czarne mysli,jak to wszystko pogodzic. Mylslam o zakupienie kursu fryzjerskiego z Eskk ,ale tez troche bez sensu bo to nie zapewni mi zadnych praktyk, tylko papier. Jezlei hcodzi o glowke to kupilam ja w polsce w sklepie internetowym www.prospectus.pl za 135 zl + statyw za 30zl , wlosy ma prawdziwe,tylko ,ze byla to jedna z najtanszych ;-) i polowa z nich byla tak zniszczona,ze musialam od razu obciac ,bo nic sie nie dalo z nimi zrobic. Nastepnym razemjak bede w Polsce to musze kupic jakas drozsza, no i nozyczki. Wlasnie koncze czytac ksiazke \'Miec zdrowe i piekne wlosy\" L.Fern, polecam, koszt.ok17zl ale znalazlam duzo przydatnych nformacji. Kupilam ja w ksiegarni internetowej inbook.pl maja chyba 5 ksiazek na temat fryzjerstwa ,ale jak na razie tylko 2 byly dostepne. I jeszcze zamowilam podrecznik do nauki zawodu ze strony www.sklep-fryzjer.pl za 38zl ,na razie czekam na pzresylke,bo nie mieli na magazynie. Zobaczymy ,mam nadzije ,ze sie przyda.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Jezeli mieszkasz w Niemczech,to moze ci pomoc zalozycielka forum "Wizaz"-prowadzi to fryzjerka Grazyna..wyjechala niedawnoa tam i tam prowadzi salon,wiec wie jak tam dzialac by sie rozwinac w tym zawodzie. www.forum wizaz.pl...powinno byc ok. Na tym forum dowiesz sie wszystkiego czego chcesz o wlosach,tam trafilam na fryzjera i wiele jest osob ktore sa za granica. Co do ksiazek sa super na stronce-www.fryzjer polski.pl albo..www.abcfryzjer.pl Jak jakas stronka niebedzie sie chciala otworzyc daj znac. Trzymam kciuki za ciebie..zajrzyj na to forum..jest super http://www.wizaz.pl/forum/index.php? to jest link na forum-wejdz na -pytania do fryzjerki,jest mnostwo postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cawa
Syndi jak przeczytalam twoj list jako pierwszy o marzeniach to jakbym czytala o sobie .... mam to samo szukalam kursow lecz sa strasznie drogie od 1800 zł narazie poszlam na kurs zakładania tipsów i czekam az moze dowiem sie o jakims fryzjerskim ... ale widze to kiepsko oni oszaleli takie drogie ,w tym momencie żałuje że nie poszłam do zawodówy :\'( pozdrawiam i ciesze sie ze u ciebie sie wszystko rusza w dobrym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Cawa.mam dla ciebie dobra wiadomosc..sa kursy i to typowo fryzjerskie,nawet roczne a te sa najlepsze bo masz jakby dluga praktyke.W Polsce jest sporo takich konkretnych..ja jestem z Gdanska a ty? Jak cos to dam ci linki na kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem z Płocka i szukam kursy fryzjerskiego lub salonu fryzjerskiego w którym można by było nauczyć sie tego zawodu!! Z góry dziękuje!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem napalona na \"gabriel\" czy ktos tam był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M69
Witam. Dziewczyny mam taki sam problem jak i wy, załuje ze poszłam w iinym kierunku niz marzyłam całe zycie, w tym roku skoncze europeistyke ale nei wiem co po tej szkole robic bo zupełnie mnie nie kręci ten zawód. Marze aby zostać fryzjerka, ale nie moge znależć takich kursów zeby pasowały pod kazdym względem, czyli nie były az tak grogie i oczywisie zeby sie duzo nauczyc, oczywiscie rozumiem ze po jednych kursach odrazu nie bedziesz super, ale chce rozkrecic swój biznes w tym kierunku no i oczywiscie cały czas sie dokształcac. Moze ktos mnei poratuje i cos doradzi??? Moze w Płocku cos ciekawego jest????Albo w okolicach?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRYZJERECZKA
Ja jestem po technikum odzieżowym a zostałam fryzjerką po kursie ale ten mój kurs nic nie dał nie ma to jak trafić do salonu fryzjerskiego tak było w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
Ja skończyłem kurs, zaproponowali mi z miejsca pracę w Polsce - ale zależało mi na tym, żeby wyjechać. I tak się stało - co prawda sam poszukałem sobie pracy w salonie w UK ale się udało. Na szczęście pracę dostałem w salonie marki na jakiej uczyłem się na kursie (MATRIX) - osobiście polecam kurs u nich - dużoooooo wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Witajcie! Pisalam na forum juz dawno..zaraz bedzie mijal rok jak zaczelam kurs fryzjerski a od kilku miesiecy jestem na stazu w salonie..ucze sie na Lorealu.Super atmosfera lecz malo klientek.Przyprowadzamy modelki i w miare idzie...lecz niestety niemamy stalego opiekuna do nauki...pytamy fryzjerek jak maja czas i taki to staz.Kocham ten zawod i modle sie bym sie niezablokowala a raczej by moja kreatywnosc rosla ale uwazam ze inaczej to wyglada jak jest jakas ososba co uczy i wyciaga z uczacego sie to cos....jednak i tak sie ciesze ze to robie,obcielam i farbowalam juz sporo osob a jako uczennica w szkole by tak szybko sie nierozwiajala wiec i tak sa tego plusy....zycze wszystkim kochajacym ten zawod by sie niepoddawali i mimo bledow i dni slabosci robili to tak jak potrafia,bo kazdy z nas i tak jest inny i bedzie jedynym w swoim rodzaju fryzjerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montitta
Hej !Marzę o fryzjerstwie,wykonywałam różne zawody ,ale to nie było to. Chciałabym zostać fryzjerka Mam pytanie od czego zacząć? Gdzie takie kursy fryzj. organizują? Bede wdzieczna za wskazówki.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
Ja zaczynałem od nauki w saloniku na osiedlu ale......moja praca to było głównie sprzątanie. Przypadkowo na targach wpadłą mi w ręce ulotka kursów w Warszawie. Patronem był LOREAL więc pomyślałem, że warto i poszedłem. Skończyłem kurs u nich i teraz pracuję. Jeśli chcesz w Warszawie (bo innych chyba nie mają) to mogę podać maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa, ty z gadanska, to odpada, onie maja studia w: Katowice, Kraków, Wrocław, Opole, Częstochowa, Rybnik, Sosnowiec, Gliwice, Lublin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×