Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prostowanie włosów keratynowe

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie. Moje włosy to jakaś porażka, suche, zniszczone, kręcone i mam ich mnóstwo. Żadne odżywki sobie z nimi nie radzą czy podcinanie włosów, które pomaga na chwilę. Postanowiłam, że zrobię kreatynowe prostowanie, fryzjerka zarzuciła mi kwota 600-800 zł, od razu podziękowałam. Znalazłam na YouTube dziewczynę która użyła produktu o nazwie "KATIVA" i użyła jej do swoich włosów. Miała och znacznie mniej, lekko falowane, jednak jej wszystko poszło na "tak". Chxe spróbować tego, dziewczyna powiedziała, że nie ma opcji aby nie złapało, jednak chciała bym się zapoznać z waszymi opiniami. Może któraś również miała tak ciężkie włosy, ale dziki "KATIVA" coś się zmieniło? Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup lepiej encanto. Uprzedzam że można kopyta wyciągnąć przy robieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej idź do sprawdzonego fryzjera, samemu trudno zrobić prostowanie keratynowe dobrze. Ja byłam na zabiegu w Warszawie w Beauty Club i bardzo sobie chwalę, włosy od razu stały się gładkie i nie mam problemu z ich układaniem. Oni pracują na produktach Amazon Keratin, można wybrać, czy chcesz wyprostować włosy całkowicie, czy tylko wygładzić i zapobiegać puszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.04 Kup lepiej encanto. Uprzedzam że można kopyta wyciągnąć przy robieniu. x Czemu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo każda keratyna śmierdzi, nie ważne jaka marka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.06 A która ich keratyna prostuje całkowicie włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Winogronowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiakowalska
Też robiłam amazon Keratin i wyszło super :) wszyscy się zachwycali i w końcu włosy wyglądały jak trzeba, po szopie ani śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie robiłyście zabieg tą keratyną? Gdzie można ją dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam u fryzjera, w salonie Beauty Club. Keratynowe prostowanie najlepiej robić u fryzjera, nie wiem czy można gdzieś dostać w sklepach ją, ale bezpieczniej żeby to robił ktoś, kto się zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoola
Taki zabieg jest idealny dla zniszczonych szorstkich wlosow. Tylko musisz trafic na dobrego fryzjera ;) na keratynowym prostowaniu bylam jakies trzy miesiace temu w Hair Atelier&Spa, u Piotra Sierpińskiego i jestem bardzo zadowolona z efektów. Juz sam salon robi niesamowite wrazenie- elegancki, luksusowy, a fryzjerzy kompetentni i potrafia doradzic w kwestii zabiegow czy ciecia wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobry fryzjer to podstawa, słaby nawet podcięcie końcówek może zepsuć. Ja robiłam prostowanie keratynowe amazon keratin właśnie we wspomnianym tu Beauty Club i wyszło super. Dla zniszczonych farbowaniem włosów to było jak zbawienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie w Poznaniu można bezpiecznie wyprostować keratynowo włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia97
Hmm, mysle ze cena keratynowego prostowania zalezy od salonu, fryzjera, produktow jakich sie uzywa.... Moze poszukaj gdzies indziej, gdzie cena bedzie w miare umiarkowana? Mimo wszystko zabieg jest naprawde dobry, a efekty masz na wlosach nawet pol roku. Mialam podobnie jak ty- puszace sie, duze objetosciowo, zaniedbane wlosy. Nie mam cierpliwosci do sklepowych odżywek, wiec zapisalam sie na keratyne. Fryzjerka w porzadku, dobrze wykonala zabieg, chociaz wazne jest, ze uzyla keratyny INOAR, G-HAIR. Taka specjalna seria dla grubych gestych wlosow. Teraz mam ich o polowe mniej i sa gladkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej popytać u swoich sprawdzonych fryzjerów czy robią i na jakich produktach pracują. Ja u swojej fryzjerki pani Ani miałam nakładane produkty Amazon Keratin i efekt mi się podobał, potem używałam serii do włosów po prostowaniu od nich i po 3 miesiącach włosy jeszcze fajnie wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Którą keratyną miałaś robiony zabieg? Wiem, że oni mają 3 do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam też Amazon Keratin. Fryzjerka kładła mi winogronową, to ta najsilniejsza, ja mam z natury dość falowane włosy i po tym zabiergu były proste. Trzymało mi się koło pół roku. Teraz będę chciała to powtórzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wie ktoś, jak działa ta czekoladowa keratyna Amazon Keratin? Bo zależy mi, żeby włosy mi się przestały puszyć. Nie muszą być idealnie proste jak tafla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam prostowanie w domu, ale jednak nic nie dorówna efektom po prostowaniu u fryzjera.. Włosy są wręcz błyszczące i proste jak druciki :) salon który mogę polecić to Hollywood hair w WWa :D zobaczcie na ich stronie jak robią ten zabieg i zobaczycie że naprawdę warto ;d Ja się zakochałam <3 i wybrałam właśnie ich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×