Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimek01

Przedłużanie rzęs a kępki- pomózcie!!!!

Polecane posty

Gość mimek01

Czym sie różni jedno od drugiego? Czy kępki tez ytrzymuja sie długo jak przedłużanie czy tylko np. na jakieś wyjście? Przedłużanie jest troche drogie a w cenniku kosmetyczki znalazłam taka usługę "kępki rzęs"??? Miała któraś z Was cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza006
hej.kepki trzymaja sie nie dluzej niz tydzien i sa klejone do skory czyli na powieke,natomiast przedluzane rzeski metoda 1:1 moga utrzymac sie nawet 2miesice i to szczera prawda,bo sama wykonuje ten zabieg.pozdrawiam Cie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimek01
A skad jesteś+gdzie można wykonac przedłużanie rzęs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza006
Hejka,sorki ze dopiero teraz odpisuje.jestem ze ślaska dokladnie Rybnik.Jak znajdziesz troszke czasu to zapraszam Cie na moja strone alegratka , wpiszesz tylko przedluzanie i powinna wyskoczyc stronka z moimi zdjeciami.pozdrawiam Cie serdecznie i zycze milego dzionka.pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimek01
Szkoda, bo ja z Poznania, troche daleko... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza006
Hejka,to znowu ja.Jest w Poznaniu pare gabinetow co wykonuja te usluge,choc lepiej zawsze pojsc do osoby prywatnej ,oczywiscie przeszkolonej w tym fachu,bo pewnie nie skasuje tyle co w salonie,no bo z czegos musza zyc wiadomo czynsze itp..sprobuj na google moze akurat:-))powodzenia,duuuuuzo sloneczka przy tak sennym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimek01
dzięki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena Caspa
www.caspa-studiourody.pl Zapraszam do mojego Studio Urody w Gliwicach na ulicy Architektów 288 Oferujemy Stylizację paznokci ( Tipsy żelowe , manicure , pedicure , zdobienia , parafina....itd.) Zageszczanie rzęs metodą Nouveau Lashes Mikrodermabrazja Masaże rehabilitacyjne Masaże dzwiękiem Pełna oferta usług kosmetycznych oferowanych w Caspa - Studio Urody dostępna jest na stronie : www.caspa-studiourody.pl Serdecznie zapraszam Irena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnii21
Jeżeli chcesz dobre jakościowe przedłużanie rzęs to wybierz taki salon, a nie sugerujesz się najniższą ceną... mi w Poznaniu robiono przedłużanie już 3x w Tajemnicy Urody i za każdym razem wracam, bo za każdym razem są przedłużone dokładnie tak jak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynak32
W tajemnica urody rzeczywiście robią to na wysokim poziomie też kilka razy robiłam tam przedłużanie rzęs i zawsze byłam zadowolona bardzo długo się trzymają. Nie ma porównania jeśli chodzi o inne tego typu gabinety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje rzęski przedłużam w Wyspie Piękna we Wrocławiu, efekt trzyma sie nawet dwa miesiące przy odpowiedniej pielęgnacji tyle że ja metoda 2D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×