Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nowa1989

przedłużanie włosów - jaka metoda i gdzie w łodzi?

Polecane posty

Gość Nowa1989

czesc dziewczyny :) jestem tutaj pierwszy raz i troche sie naczytałam o przedłużaniu włosów bo sama chce to zrobic niedlugo ale im wiecej czytam o tych wszystkich metodach to juz sama nie wiem ktora byłaby najlepsza i najtrwalsza , przy okazji nie za kosmiczne pieniądze (bo wolałabym przyjechac do domu niz w salonie ) . ja mam słabe włosy,czesto farbuje i nie wiem jaka byłyby odpowiednia metoda a czytałam ze racoon jest najlepsza? prosze dziewczyny pomóżcie mi i wybrać i jezeli któraś z Was miala lub ma teraz przedłużone to niech napisze jaką metoda i czy nie ma problemów. dzieki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem w podobnej sytuacji co ty, tez chce sobie w najblizszym czasie przedluzyc lub tylko zagascic moje cienkie wlosy, z tego co slyszalam to wiele dziewczyn obecnie robi sobie wlosy na microringi, mozna je podciagac kilka razy wiec starczaja na dluzej takie wloski, ja ciagle nie wiem czy lepsze sa syntetyki czy natural, tak samo jak ty ie chce duzo wydac, ale nie znam zadnej dzieczyny w mojej okolicy ktora by sie tym zajmowala \"w domu\", a na czym polega racoon?? pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa1989
cos takiego nzalazłam ; metoda racoon - Do włosów klientki, za pomocą unikalnego materiału - wosku - dołączane są pasemka z włosów naturalnych. Przybędzie w ten sposób na głowie miękkich, puszystych włosów, fryzura nabierze objętości, a przy tym będzie miała naturalny wygląd. Metoda jest nieszkodliwa dla włosów. Nie ma też później żadnych problemów z ich pielęgnacją. Przedłużone czy zagęszczone włosy myje się normalnie, a można je nawet farbować i poddać trwałej ondulacji. tez na poczatku myslałam zeby zrobic metoda micro ringow ale teraz to naprawde nie mam pojecia a chcialabym byc zadowolona z tych wlosow.tym bardziej ze nie zmienie juz zdania bo sie napaliłam na przdluzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz sie zdecydowalam :) jest jedna laska niedaleko mnie co robi wlosy syntetyczne za 250 zl, a naturalne jakos 5zl za pasmo tylko nie wiem ile ich musi byc na glowie zeby jakis efekt byl, w salonie to wychodzi gdzies 600-1000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo albo
jaa bym nie radzila przedluzania dziewczyna co maja cienkie wlosy! zapytajcie sie jakiegos porzadnego stylisty fryzjerra i kazdy wam powie ze to obciaza wlos i niszczy cebulki...wiec wlosy po sciagnieciu sa slabsze i wyniszczone....a pozniej mecz sie kilka miesiecy aby je doprowadzic do porzadku....to cos w podobie sztucznych paznokci......a widzialyscie kiedys takie paznokcie po sciagnieciu akrylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam akryl przez ok 2 lata non stop,tylko uzupelnialam i po zdjeciu akrylu doprowadzalam paznokcie do stanu ok przez kilka dni, paznokcie nie byly zniszczone prawie wcale, za chwile znow mialam mocne tak jak przed zakladaniem, a z wlosami nie wiem jak bedzie bo to moj pierwszy raz, zobaczymy, niektorzy odradzaja, inni zachecaja, to chyba jednak zalezy od metody i od tego jak bedziemy pielegnowac wlosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa1989
tez mialam akryl wiele razy i nie narzekam , blondi , ja chcialabym naturalne a jaka metoda robi ta dziewczyn co mieszka kolo Ciebie? bo mnie tez bys zapisala do niej? a Ty jestes z łodzi prawda? odp . buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa1989
z tego co czytalam to od okolo 80 do 100 pasemek albo wiecej jak ktos ma gestsze wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinal0dz
hej moge wam zagęścić w lodzi na microringi za 250 zl naturalnymi wlosami a nie syntetykami jak cos mail;) przedluzyc za 350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej, ja niestety nie jestem z lodzi, tu w bydgoszczy jest dziewczyna co robi te wlosy, syntetyk za 250zl, nowa daj znac jak sobie zrobisz wlosy, jak wrazenia itp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej, ja niestety nie jestem z lodzi, tu w bydgoszczy jest dziewczyna co robi te wlosy, syntetyk za 250zl, nowa daj znac jak sobie zrobisz wlosy, jak wrazenia itp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinal0dz
ringi widzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacuch88
NOWA możesz napisać na czym polega ta metoda keratynowa ?? i ile zapłaciłaś :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z Racoona
Ja miałam założone Racoon'a naturalne słowiańskie w Pabianicach (13 km od łodzi) na Jutrzkowickiej 49!!! Pani Ewa robi to rewelacyjnie! Mam gwarancje bo jak się zdazy że jedno pasemko niechcący wyrwę lub wypadnie to przyczepia je spowrotem za darmo :) Zaprasza mnie raz na 2-3 tygodnie na darmowe sprawdzenie czy wszystko jest ok i udziela porad co zrobić zeby temu zapobiec :) Po ok 3 miesiącach idę je podciągnąć wyżej żeby się nie plątały przy nasadzie. Noszę je już 6 miesięcy!! Żadnego puszenia ani pltąnia )ale musze stosować specjalną odżwkę i szampon z racoona( bo jak mówi pani Ewcia to są wosy martwe i wymagają specjalnego nawilzenia). Miałam już raz podciągane i idę teraz drugi :). Cały czas podciągam te same włoski i są w tej samej kondycji co za pierwszym razem!!! Zapłaciłam 2200 za pierwszym razem a za podciągnięcie 400zł. Słowianskie są drogie ale warte swojej ceny. Aczkolwiek kumpela u Pani Ewy założyła azjatyckie (ale tylko firmy Racoon są ponoć dobre) i nosi je już 6 miesięcy (raz podciągane) i są całkiem niezłe. Ale myśle że jeszcze raz i bedzie musiała je zmienić na inne i postanowiła że chyba wyda kaskę na słowianskie jak widzi moje :) Zapłaciła 1200 zł :) Kiedyś robiłam w łodzi i płacilam za tą samą metodę i trochę mniej włosów 3000 :/. Ale nikt mnie na konsultacje po nie zapraszał. U nich czuję, że jestem ważna i że o mnie dbają nie tylko wtedy gdy mam zapłacić 2200 tylko przez cały czas noszenia :) Aha i Asia (uczennica) robi pyszną kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z Racoona
Obiecuję sobie że już nigdy się z wami nie podzielę żadną opinią!!! Wszyscy zaraz myślą że jak chwalisz to musi być w tym podstep. A jak ktoś mówi źle to wszyscy mu wierzą. A nie pomyślałaś, ze jak piszą źle to moze to konkurencja!!!???? Pozdrawiam wszystkich a jeśli ktoś uwaza to za reklamę to prosze moderatora o usunięcie mojego powyższego postu. Przecież moja opinia jest nie wazna, bo jest w końcu pozytywna. Rozumiem,ze piszemy tylko negatywne. Ok ja już nie piszę wcale. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z Racoona
Wiele razy włosy przedłużałam. I na prawdę jestem zadwolona z ich usług. Chciałam tylko obrazowo przedstawić jak sprawa wygląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mo dobrze juz dobrze :) nie gniewaj sie, po prostu zdiwilo mnie ze tak szczegolowo opisujesz ten salon :) nie bedziemy sie tu klocic na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z Racoona
Bo ja już taka jestem ;) Zawsze podaje szczegółowo. Jak na kogoś chciałabym źle napisac to też bym wszystko ze szczegółami napisała. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarin
Ja potwierdzam, ze racoon to najlepsza metoda!!! Sama ją noszę!!! Miałam kiedyś taśmy (masakra). Moje włosy ie wytrzymują tego o9bciązenia. Nadrywały mi się cebulki i włoski obumierały :( Teraz mam racoona i łączenia są takie malutkie, że nie czuję żadnego dyskomfortu na głowie. Normalnie śpie, a co najważniejsze nawet mój chłopak nie wie, że przedłużam włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stillo1
www.lugi.pl poczytajcie a jak poczytacie to zapraszam.... wnioski wyciagnijcie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karii
Witam. Ja znam osobe ktora moim zdaniem (wiadomo na temat gustów sie nie dyskutuje :) bardzi ładnie przedłaza włosy. Ja u niej przedłużałam na microringi ale z tego co sie orientuje przedłuża ona też innymi metodami. Jeżeli ktos by był zaintereresowany to jest gg do niej ( tel nie podaje bo nie wiem czy by sobie tego życzyła) 4494172 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka786
Witam, wszystkie Panie. Mam ytanie odnośnie zdejmowania przedłużanych włosów, nie mam ich przedlużanych na keratyne ani na nic podobnego. To takie małe ringi które zostały ściśnięte z moimi włosami i tymi przedluzanymi. Chce sie ich juz pozbyc gdyz nosze je juz zbyt dlugo. Ale nie mam za bardzo pieniedzy zeby isc do Pani ktora mi je przedluzala i zdajc za 100. Prosze o pomoc czym je potraktowac? Slyszalam ze odzywka moze spowodowac ze one sie wysunal z tych ringow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzamwloskiiiimicroringam
kombinerkami ;)) porosic meza, syna, kogokolwie i poodhaczać ringi. Zapraszam, okolice Łodzxi, 2492701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzamwloskiiiimicroringam
najlepiej zrobic to na zwilzone włoski lub na odzywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATI 9016
Hej dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATI 9016
Hej dziewczyny:-)Jeśli macie problem z włoskami to zapraszam do mnie!!Robię to od siedmiu lat i jak do tej pory wszystkie Panie wracają:-)Dla zainteresowanych podaję maila nati-122@tlen.pl Tam dowiecie się wszystkich szczegółów odnośnie włosków i ceny.Wykonuję to w Łodzi i okolicach.Zapraszam,sama noszę i jestem bardzo zadowolona.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta395
Dziewczyny podpowiedzcie jaką metodą najlepiej przedłużyć włosy żeby nie zniszczyć swoich i żeby nie była kłopotliwa ich pielęgnacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterka2343
tylko microringi z silikonem a najlepiej jak dziewczyna sama robi pasma. Wejdz na stronę www.lugi.pl. Ona tak robi, ja mam wloski super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×