Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Morenaaa555

Przedłużanie włosów

Polecane posty

Gość Morenaaa555

Jeśli ktoś z Was ma to w planach - radzę zastanowić się 100 razy zanim to zrobicie. Ja jakiś czas temu miałam przedłużane w salone "Explozja piękna" i zdecydowanie odradzam. Metodą micro rings. Jak wiatr zawieje albo lekko się przechylę widać ringi. Już nie mówiąc, że jak się dotknie głowy to je czuć, nawet jak ktoś cie lekko pogłaszcze to bedzie czuł.W nocy nie moge normalnie spać na plecach, tak cisną. Tak miało być dwa dni a jest cały czas. Strasznie cisną i wyrywają mi włosy ! :-O Po prostu nie można normalnie leżeć, bo straszny ból.. ja śpie na boku i to jescze pod odpowiednim kątem, nie moge sie przechylic nawet. Masakra. Mam je dopiero ponad tydzien, ale planuję je zdjąć. Nie dość że wcale ładne nie są, to po prostu koszmar z nimi. A tyle kasy na nie dałam... Mam nadzieje że moe naturalne wlosy nie ucierpia za bardzo po tym ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanofi
ringi zawsze bede wyczuwalne a widoczne wtedy gdy wlosy akurat tak ułożą że je odłonią . przestan o tym myslec to przestanie cie bolec.albo masz za mocno i za blisko skóry przyczepione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia11111
Jeśli chciałaś mieć zalożone włosy żeby w ogole nie było widać polecam metodę japonską okolo 1500 zł, ringi będa wyczuwalne ponieważ to metalowe obrączki więc niestety trzeba się liczyć z tym że będą widoczne jesli zawieje wiatr... Sama przedłużam wlosy tą metodą i już sie przyzwyczailam poprostu przy załozeniu i podciągnieciu czuć na glowie ringi i jest to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte1991
Wg mnie najlepsza jest metoda clip on. Włosy kupiłam na www.dobrewlosy.pl i są świetnej jakości za nieduże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ringi sa do dupy :) lepsze wlosy na spinkach, jak sie wlasne uniesie u nasady i przyczepi to nic nie widać, nawet jak wiatr zawieje, i w ogole ich nie czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przedłużałam włosy róznymi metodami ale polecam metode CRE CAP... byłam naprawde zadowolona i teraz chyba też przedłużę cre capem. Bałam sie tylko ściągania włosów ale zajeło to mojej fryzjerce 20 minut...a moje włosy? Jakby nic na nich wcześniej nie było. 10 pkt na 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trililitt
ringi w ogole powiny byc juz przeszłością ! kto przedluza jeszcze takimi metodami -.- to tak jakbysmy nosiły gorsety zamiast stanikow, ni ta epoka juz. sa przciez duzo lepsze metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqKUKU
clip in - tanio. ultradźwięki - drogo. jedyne uznawane przeze mnie metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnisiawłosowa
Na przedłużaniu nie można oszczędzać, bo to może tragicznie wpłynąć na włosy i spowodować, że będą zniszczone jeszcze długo po zdjęciu! Najlepiej najpierw iść na konsultację i dowiedzieć się, czy w ogóle włosy można przedłużyć, a dopiero potem się decydować. Jak traficie w ręce specjalistki nic nie będzie Was uwierało, a włosy zawsze będą wyglądać pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaa11
Zgodzę się, że przedłużanie włosów to może i nie tani biznes, ale nie ma co oszczędzać, bo w końcu nasze włosy to nasza wizytówka :) Ja sama zapisałam się do Great Lengths - atrakcyjna cena, dobre opinie i fajny salon. Weszłam z lekkimi obawami mimo wszystko, a wyszłam mega zadowolona. Polecam każdemu! Profesjonalne podejście do sprawy i samego klienta. No i te włosy - hinduskie, idealne, mega delikatne i takie naturalne, nic nie zniszczone. Lepiej zaufać specjalistom niż chodzić po małych salonikach i szukać po najniższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×