Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agniecha181

przedłużanie włosów tanieee. Szczecin-Kutno-Szczecinek

Polecane posty

Gość agniecha181

Zapraszam wszystkie Panie na przedłużanie włosów włosami naturalnymi. Posiadam certyfikaty przedłużania włosów więc robię to profesjonalnie. Nie czekaj na efekt 3 lat skoro możesz go mieć w godzenie. Przedłużam włosy wyłącznie włosami naturalnymi: azjatyckimi, rosyjskimi, europejskimi oraz słowiańskimi. włosy te można farbować prostować jednym słowem wszystko. Koszt: AZJATYCKIE 100 pasemek włosów azjatyckich dl 55 cm = 250 zł ROSYJSKIE 100 pasemek włosów rosyjskich dł 55 cm= 400 zł 100 pasemek włosów rosyjskich dl 57 cm oraz 60 cm = 450 zł SŁOWIAŃSKIE 100 pasemek włosów SŁOWIAŃSKICH dł 55 cm = 600 zł WŁOSY KRĘCONE: 100 pasemek włosów kręconych dl 50 cm po wyprostowaniu 55 cm = 55o zł Przedłużam metodami : na micro ringi małe metalowe obrączki zaciśnięte na włosach na tulejki odrobinę dłuższe od ringów zaciskane na dwa razy na tulejki termokurczliwe bezbarwne- metoda na ciepło na zgrzewny kreatynowe- metoda na ciepło METODA NA ULTRADŹWIEKI PRZY KAŻDEJ DŁUGOŚCI WŁOSÓW 100 ZŁ DROŻSZA- NAJNOWSZA METODA DOSTEPNA NA RYNKU POLSKIM na ultradźwięki metoda zimna Przed każdym założeniem włosów spotykam się z klientka w celu dobrania odpowiedniego odcienia włosów oraz omówienia pielęgnacji przedłużonych włosów. W razie pytań i wątpliwości proszę dzwonić odpowiem na wszelkie pytania. te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diamondstar
A przedłuża pani w salonie czy w domu? Jeśli w salonie to proszę o adres, chciałabym się umówić na konsultację. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taybeata
czy ktoś przedłużał włosy u tej pani jaka jest wasza opinia bo niewiem czy mam zaryzykować bedee wdzięczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia79
polecam tą panią, włosy bardzo ładne i dobre gatunkowo ,dobrze noszą, nie wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha181
witam przedluzam wloski w domu u siebie lub u klientek zapfraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieoha3
Gdzie w Szczecinku mogę przedluzyc włosy??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha181
Witam wszczecinku przyjezdzam do domu pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedluzam ju z od 3 at
Jesli chodzi o Szczecin to ja osobiscie polecam Panią Lilę. Sprawdzone. Przedluzam u niej od 3 lat. Za kazdym razem wychodzę zadowolona. Przedluzam wlosami polskimi, dziewiczymi, troche sa drogie ale starczą na ponad rok,nawet wiecej przy prawdilowej pielegnacji. Podoba mi się to,że Pani indywidualne podchodzi do klientki. Kiedy przychodzę najpierw ukladamy wlosy pod wzgledem dlugosci. Dzieki temu mamy efekt na glowie slicznego cieniowania. Kiedy poszlam raz do innej Pani na przedluzenie (Pani lila miala urlop) to po prostu az plakalam z nieszczescia. Moj naturalny wyglad zmienil się w wyglad jakiegos plastiku :( Nie wspomne ze wlosy zalozyla mi raz delugie raz krotkie i trzeba byla podcinac i je cieniowac :( Polecam! nie pamietam jaka ma strone,ale wpiszcie w google lilaweneda Szczecin i powinno wyskoczyc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam p równianie między Panią Lila a Pani Agnieszka. Robię obecnie u Pani Agnieszki ale moja historia z włosami zaczęła się 2 lata temu u Pani Lili. Według mnie pracują na tych samych włosach u Pani Agnieszki jest taniej zarówno założenie jak i podciagnięcie. do Pani lili na założenie nie ma problemu się umówić ale na podciągniecie hmm już jest ciężko. Pani Agnieszka zawsze odbiera telefony a jak nie to oddzwania Pani Lila hmm ciężko miałam nawet sytuacje ze sie z Pani Lila umówiłam i pocałowałam klamkę bo nikogo nie było a telefon wyłączony.Pani Agnieszka jest młodą energiczną osobą zawsze wszystko chętnie wytłumaczy podpowie nie wciska na siłę nie wiadomo ile pasemek. Osobiscie zrezygnowałam z Pani Lili i teraz wszytskim polecam Panią Agnieszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyhylylybymy
czy przedłuża Pani włosy w Kutnie? jestem zainteresowana. ;) proszę o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie badzcie naiwne
nie liczcie pasemek tylko pytajcie z ilu gram włosów jest zrobione te 100 pasm ! włosy azjatyckie racoona 75 gram 40 cm to koszt 305zł! jedna paczka 25 gram kosztuje 105zł można z niej zrobić 25 pasemek 1 gram lub 50 0,5 doliczmy do tego koszt za pasemko w granicach 1,50-2zł max i mamy rozsądna cenę.Są też takie panie które robią 100 pasm z 50 gram włosów ! i kasują po 500zł a to zwykłe zdzierstwo i bardziej opłaca się samemu kupić te włosy w sklepie raccona i pójść na samo założenie wtedy nikt was nie oszuka!i zapłacicie za tą samą ilość włosów o połowę taniej! dopytujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agniecha _
cytat : "AZJATYCKIE 100 pasemek włosów azjatyckich dl 55 cm = 250 zł" te włosy to chyba wygrzebujesz na śmietniku bo co można założyć w ilości 100 sztuk za 250zł? Zakładając hipotetycznie że 1 pasmo to 0,5 grama razy 100 = 50 gram włosów. 50 gram dobrych azjatow długości 50cm to koszt 240 -264zł za same włosy a gdzie robocizna? to co ty oferujesz to szmelc z allegro który kupujesz po 1 zł za pasmo to nie włosy to badziew z którego po wypłukaniu silikonowej powłoki zostaje mop na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie to są włosy
ze sklepu wlosy online, extend hair zakupione w ilości hurtowej stąd ta niska ich cena. która mówi sama za siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkO ;)
jaka metodą doczepiane są te włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pracowinka racoona
Widze ze jakiś pracownik racoona się nam pojawił bo co tylko obraźliwy post to zaraz pojawia sie światełko w tunelu firmy racoon. Odnośnie włosów azjatyckich to sama je mialam i widomo blond cieżki do utrzymania ale tez odpowiednia pielęgnacja i jest ok . Odnośnie ciemnych zero zarzutów. Podejrzewam ze jesli ktos zajmuje sie czymś na większa skale szuka sposobu aby jak najtaniej kupować a kto szuka ten znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dłłługie włosy szczecin
Promocja na pasemka polskie robione z kitek tak zwane dziewicze. Zadzwoń i zapytaj o promocję. Na pewno Cię zainteresuje!!! Pragniesz coś zmienić nie czekaj!!! Zapraszam na profesjonalne przedłużanie , zagęszczanie włosów ( posiadam wszelkie niezbędne szkolenia ). Przedłużam wszystkimi wprowadzonymi w Polsce metodami tj: ultradźwięki, croopery, ringi, ringi z silikonem, tulejki, zgrzewy keratynowe oraz żywiczne, za pomocą taśmy, taśma na warkoczyki. Nowość na rynku Polskim Przedłużanie na microskórze dla wymagających. Posiadam wszystkie długości włosów do 90 cm oraz cała paletę kolorów w każdym rodzaju. Przykładowe ceny: Azjatyckie cena 1 go pasemka - 2.50 zł długość 50 cm Europejskie Długości 40 cm 55 cm 58 cm 60 cm cena za pasemko 5 zł waga pasemka 0.7 grama Słowiańskie długość pasemek od 40 cm do 60 cm cena od 6 zł waga pasemka do 1grama Włosy blond kilkanaście tonów długość 55 cm . Promocja na pasemka polskie robione z kitek . Zadzwoń i zapytaj o promocję. Na pewno Cię zainteresuje!!! Są to najlepiej zachowujące się pasemka, które można nosić kilka lat. Posiadam również włosy o strukturze: indyjskiej słowiańskiej polskie dziewicze. włosy z kitek ściętych bezpośrednio od dziewczynek. W razie pytań proszę dzwonić rozwieje wszelkie wątpliwości. Wykonuję również takie usługi jak: Nakładanie włosów pasemek wszystkimi metodami ( jeśli masz swoje włosy) Przerabianie pasemek np. ze zgrzewów na ringi, z ringów na zgrzewy, przerabianie taśmy na ringi, zgrzewy. Nie czekaj zadzwoń, włosy są wizytówką każdej z nas!!! tel 511 027 536 agniecha181@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna reklama chłamu
PO 1 NIE Jestem ŻADNYM PRACOWNIKIEM PO DRUGIE TE SWOJE chińskie ultradźwięki wsadź sobie w buty JEDYNE AUTORYZOWANE prawdziwe ultradźwięki w Polsce ma ta firma http://greatlengths.pl/aplikacje.html po drugie cena którą oferujesz mówi za siebie włosy ludzkie są luksusowym i drogim towarem a za taką cenę jaką ty podajesz nie da sie kupić dobrych włosów to co oferujesz to zwykły chłam i nie wciskaj ludziom ciemnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlosy azjatyckie
nie rownają się innym azjatyckim wlosy racoon azjatyckie to wlosy pozbawione łusek, dzieki czemu nie supla się a chlam z allegro w cenie 200 zł za 100 gram te łuski ma i stąd kołtun wybór nalezy do was, nie jestem żadnym pracownikiem racoon tylko zadowoloną z ich włosów klientą, swiadoma klientką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkO ;)
przyjmijmy, że chcę mieć włosy azjatyckie. jest to cena 250 zł. a co z ceną za wykonanie tego przedłużania ?? nie ma żadnych dodatkowych kosztów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tej oferty to nie
SA włosy azjatyckie tylko CHŁAM Z ALLEGRO KTÓRY kupisz na własną rękę po 1zł od sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkO ;)
kiedy ma Pani teraz wolny termin? ( w Szczecinku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna blondyneczkaa
sratatata. Ja bylam u Pani Agnieszki jakis miesiac temu i nie jestem zadowolona! Kto pieprzy tu ze Lilka wciskala pasemka? Chyba zart jakis. Mi czesto nawet odradzała taka ilosc jaka ja chcialam. Zreszta ona potrafila to tak doczepic zeby bylo ladnie i to gralo razem. A Agnieszka wszystko doczepia jak leci,nie wazne, czy krotkie, czy dlugie, czy ciemny blond czy jansy (mialam balejaz) kurczę, no. Wiecie moze czy ta Lila bedzie przedluzala? albo poradzcie mi kogos bo zwariuję :/ i blagam nie mowcie mi tylko,ze Agnieszka jest najlepsza, bo pod wplywem tego forum poszlam do niej i osobiscie bylam bardzo niezadwolona. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgrtrtrt
HCG ilościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgrtrtrt
HCG ilościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RemyHair
Witam Zajmuje się przedłużaniem włosów w Szczecinie. Przedłużam 3 metodami: zgrzewy keratynowe (na ciepło), microringi oraz tulejki (na zimno). Na wszystkie metody posiadam certyfikaty, które można obejrzeć. Włosy indyjskie - 5 zł za pasemko. Włosy europejskie - 7 zł za pasemko. Włosy są długości 53-55 cm oraz grube 0,8 grama. Włosy są najlepszej jakości. Posiadam wszystkie kolory na miejscu. Więc można je obejrzeć przed założeniem. Do pełnego zagęszczenia włosów potrzeba od 60 do 100 pasemek, natomiast do przedłużenia potrzeba od 80 do 120 pasemek. Posiadam na miejscu również szczotki do włosów. !!!Przy pełnym zagęszczeniu lub przedłużeniu szczotka jest gratis!!! Obecnie przedłużam u siebie w domu lub u klientki. Na życzenia wystawiam fakturę vat. Ania tel. 724 040 970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoski
Witam powiem tak ile ludzi tyle opinii . Ja byłam u Pani Agnieszki i cóż jestem bardzo zadowolona, mam balejaż włosy wycieniowane . Pani Agnieszka idealnie dobrała mi kolory i nałożyła tak , że wszystko fajnie wyglądało. Każdy z nas ma oczekiwania które chciałby spełnić moje zostały spełnione za fajną cenę. Jednym słowem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameleon.elpro.pl
Przedluzanie wlosów szczecin wlosy rosyjskie promocja do konca marca 800 zl za 100 pasemek doczepiam na zgrzewy keratynowy lub ringi tulejki doczepiam rowniez wlosy klientki, jezeli masz swoje wlosy i chcesz je doczepic cena za robocizne 1 zl za 1 pasemko Agnieszka 666361636 polecam zgrzewy keratynowe wlosy trzymaja sie ok 3-5 miesiecy i nie wypadaja tak jak przy ringach tulejkach ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szmelc
Moim zdaniem pani Agnieszka nie zna sie na przedluzaniu wlosow. Jestem bardzo niezadowolona! Gdybym wiedziala, ze bede tak wygladala nigdy w zyciu nie przedluzylabym wlosow u tej pani! Nie chce jej obrazac, ale buduje swoje szczescie na nieszczesciu innych ludzi w tym przypadku bylam nia JA! Poszlam przedłuzyc wlosy, a pani Agnieszka obciela mi moje wlosy jezeli moglabym to nazwac obcieciem ona mi po prostu postrzepila moje wlosy do tego widac doczepiane pasma wlosow!! JESTEM BARDZO ZLA! NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercemjamajka
Witam, czy Pani Agnieszka nadal przedłuża włosy? Byłabym zainteresowana i proszę o jakiś kontakt do Pani (e-mail lub telefon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka989
była bym zainteresowana konsultacja bo zawsze marzyłam o predłuzeniu włosow a zapuscic jest bardzo ciężko :( prosiłabym o jakis kontakt telefoniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×