Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosmata kicia

Pytanie dotyczace grzywki.Kto doradzi????

Polecane posty

Podobaja mi sie grzywki sciete na ukos i chce isc do fryzjera tylko mam pewno pytanie wiec:Mam lokowate wlosy z tym ze nie kreca mi sie od poczatku wlosa tylko od polowy glowy no jedynie ze niektore pojedyncze wloski troszke sie zawina.Wiele razy sama sobie scinalam grzywke,taka pocieniowana powiedzmy i ukladalam ja za ucho.Troszke sie krecila takze po kazdym myciu wlosow przypinalam wsuwka do wyschniecia wlosow,jak wyschly odpinalam i bylo ok.Tylko jak byloby tym razem?Kobietki co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhh
pojawiły się wąziutkie prostownice napewno idealne do krótkich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostownica daje najlepszy efekt, jak boisz sie o włoski to wetrzyj we włoski jakiś preparat do prostowania-zawsze to jakas ochrona, poza tym grzywka bardzo szybko odrasta, więc nawet jak włoski troche ucierpia to zaraz po wizycie u fryzjera odżywaja na nowo ja bez prostownicy ani rusz, mam podobne włoski do ciebie, jednak najgorsze jest to prostowanie np. z rana, ale jak chce sie fajnie wygldac, trzeba pocierpiec nieraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery18
Moim zdaniem prostownica bedzie najlepsza..ale przedtem wetrzyj we włoski specjalny kosmetyk do prostowania włosów..da to jeszce lepszy efekt..Sama tak robie, bo też mam falowane włosy i jestem zadowolona:) I co najważniejsze: z tym kremem :nie musze ich aż tak często prostować=) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×