Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justys2

Regeneracja włosów u fryzjera

Polecane posty

Gość justys2

Czy któraś z was korzystała moze z zabiegów regenerujących włosy u fryzjera? Mam bardzo zniszczone włosy prostowaniem i rozjaśnianiem,więc jakby któraś z was potrafiła cos powiedzieć na ten temat to byłabym wdzięczna. P.S. Jestem z Poznania-więc konkretne salony fryzjerskie mile widziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jest u Ciebie Berendowicz i Kublin-polecam :) Warto skorzystac z rytualu Kerastase-baaardzo ladnie odzywia wlosy, a efekt utrzymuje sie do 5 myc wlosow. Kosztuje 80 zl ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj na czym polega według niej regeneracja. Raz trafiłam tak, że salon spoko....a ona chciała nałozyć mi odżywke która mam w domku ....wiec podziekowałam za taka regenerację. W wiekszości salonach jest jednak ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy 25
mozesz sama w domu zrobic sobie kuracje....oliwa z ioliwek +miód+sok z cytryny...nakładasz na włosy potem owijasz folia i recznikiem na 30 minut a u fryzjera nalożą ci maske na włosy potem serum...a moze zdecydujesz sie na saune na wlosy ona nawilży je??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heroldyka
Korzystałam i to niejednokrotnie w www.salonmagia.eu z takich zabiegów. Mogę stwierdzić, iż jest to naprawdę coś bardzo dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie dobry namiar - http://www.fryzomania.pl/blog/?p=913 Kosmetyki, odpowiednie działanie z włosami i naprawdę efekty powinny być zdecydowanie zauważalne. Włosy nie robią się idealne od razu, po nich efekty będą widoczne dopiero po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może by tak samemu w domu? Polecam zestaw do regeneracji Pilomax. Tani i bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annika_
Niestety nie wiem jak w Poznaniu, ale w Wawie polecam Shake Your Head. Często robie sobie zabiegi nawilzajace takie jak mgiełki, preparaty w ampułkach + sauna fryzjerska. Dużo pomaga, włosy są po tym naprawde piękne i miękkie w dotyku. Trzymam kciuki żeby udało Ci się znalezć coś podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modinkaa
taka regeneracja u fryzjera to działa na chwilę - zazwyczaj do następnego umycia włosów. ja wolę regenerację długotrwałą, od środka. Tabletki Amlan forte z Vital Progres pozwalają zadbać o włosy długofalowo - łykam już 4-ty miesiac i efekty są lepsze niż po zabiegu u fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riverS
Regeneracja poprzez kosmetyki to jedno, ale słabe i zniszczone włosy mogą świadczyć o ogólnym stanie zdrowia, więc warto przyjrzeć się temu bliżej. Polecam poczytać o możliwych przyczynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eevelyn
Duże znaczenie ma też nasz dieta, warto o tym pamiętać. Sama pielęgnacja zewnętrzna niewiele da bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy trzeba wzmacniać. Ich zdrowie jest najważniejsze, na szczęście zarówno dla mnie i mojej fryzjerki, pani Marioli z Akademii Perfect Hair :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że keratynowe prostowanie włosów działa jak dobra regeneracja, tylko pewnie na kręcone włosy nie będzie zalecana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj zabiegu Botohair- mi pomógł, a trwa krótko, bo niecałe 15 minut :) u mnie błyskawicznie odświeżył włosy, zregenerował. Ogólnie łatwiej się rozczesują, nie plączą, a przede wszystkim- nie puszą ;) a to byla moja bolączka w okresie jesien-zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam ponownie wątek i post, który dodałam- ajć, przepraszam za pomyłkę,botohair to super zabieg, ale trwa znacznie dluzej niz kwadrans- bo około trzech godzin :) ale dla takich efektów warto posiedziec na fryzjerskim fotelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z was robił zabieg kerastase w In Harmony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
keratynowe prostowanie samodzielnie - wyjdzie ci to 20zł :D ja robię sobie od 3 lat - bomba!!!!! ale nie płaciłabym za to 500zł w salonie ;) to tylko długo trwa (mycie, suszenie, potem keratyna, znowu suszenie, prostowanie) i tyle - sama keratyna jest bardzo tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za zabiegi kerastase? Możesz napisać więcej o in harmony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych zabiegów dobiera się odpowiednie kosmetyki, dlatego działają na wiele problemów. U mnie np. zadziałały na suche włosy, fajnie je zregenerowały. Robiłam jeden zabieg w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ten salon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka023
Moze poczytaj o keratynowym prostowaniu? Mysle, ze ladnie wygladzi, nawilzy ci wlosy i przy okazji bedziesz mogla odpuscic uzywanie prostownicy. W Poznaniu masz bardzo profesjonalny salon na Grunwaldzkiej- Hair Atelier&Spa, Piotr Sierpiński. Robiłam tam keratynowe prostowanie dwa razy i efekty sa niesamowite. Wlosy pieknie sie ukladaja, blyszcza, sa przyjemne w dotyku. Rano oszczedzam duzo czasu, bo nie musze ich zbyt dlugo rozczesywac czy stylizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazzia3
Mi moja fryzjerka robiła regenerację włosów kuracją Seboradin Regenerujący i zadziałało to bardzo dobrze. Miałam dość mocno zniszczone włosy po farbowaniu. Także polecam, włosy nie są już łamliwe, końcówki się nie rozdwajają i są fajnie odżywione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaUbutawa
Ja miałam nie dość, że krótkie to jeszcze do tego zniszczone. Zgłosiłam się do Great Lengths na przedłużanie - najpierw dobrano mi odpowiednią długość włosów i do tego kolor i jeszcze doradzono produkty, dzięki którym teraz mam włosy jak z czerwonego dywanu. Ideolo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki! Malujecie się? Jest konkurs nawww.facebook.pl/novacebydgoszcz <- wystarczy zrobić sobie makijaż, może być nawet tusz do rzęs, polubić fanpage strony i czekać na nagrody. Główna nagroda to paczka z GOLDEN ROSE, i nagrody pocieszenia :) ! Zapraszam do udziału! NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam saunę na włosy. Fajny zabieg nawilżający włosy. Zaproponowano mi go w Shake Your Head i jestem bardzo zadowolona. Na pewno powtórzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedzzgłoś nadużycie nova placówka kształcenia ustawicznego w poznaniu zapraszamy do zapisów na kierunek technik usług fryzjerskich z komputerową wizualizacja wizerunku w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do państwa dyspozycji: nova centrum edukacyjne sp. z o.o. adres: ul.półwiejska 20/7a tel.: 535-307-035 czynne: pon-pt 9-19 sobota 8-14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha996
Ja nie wiem czy fryzjer pomoże i czy te wszystkie kosmetyki są takie super naturalne. Może warto wykonać jakieś badanie stanu włosów jest ich dużo i nie są drogie, a wiesz co jest nie tak z Twoimi włosami. Ja robiłam trichoskopie w Gdańsku koło Gumedu i polecam tą placówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×