Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipcare

Salon DUET w Piasecznie

Polecane posty

Gość lipcare

Witam, czy ktoś strzygł się w ww. salonie? Jak to wyglada, atmosfera ceny. Z zewnatrz wyglada na burżujski ale chetnie uslysze ocene kogos kto tam byl bo to tylko opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinenorex
Byłam, tragedia! Korzystalam z uslug p.Eli. Kobieta wogóle nie potrafi doradzić, cały czas mówi, że masz sam coś sobie wybrać. Śmierdzi od niej papierosami, dalej to już lepiej nie mówić. A nie był to znowu jakiś trudny zabieg, chciałam tylko podciąć włosy, a ona je zrobiła jakąś suszarą, tak, że wyglądałam jakbym wpadła pod rynnę, a potem jeszcze przebiegła maraton. Gdy tylko wróciłam do domu musiałam umyć włosy żeby wyglądać jak człowiek. Nikomu nie polecam, OMIJAĆ SALON DUET SZEROKIM ŁUKIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm...
tez odradzam!!! Bylam tam juz 3 razy, za kazdym razem u kogos innego i za kazdym razem wychodzilam rozczarowana. Nie mowiac juz o cenach! Zwykle podciecie wlosow kosztowalo mnie 80 zl. A ostatnio upiecie wlosow rowniez 80zl, to juz lekka przesada!!! Nie polecam,naprawde nie warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andars
Salon Duet jest eleganckim, czystym i nowatorskim salonem, jak również usługi w nim.Jestem ich stałym klientem i wciąż zadowolonym.Bardzo lubię się strzyc u p.Eli.Polecam ten salon Paniom które wiedzą jak chcą wyglądać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onmnn
chodzę tam od lat zawsze do jednej pani i zawsze bylam zadowolna ale ostatnio, ostatnio tzn. od dwóch lat może dlużej jest beznadziejnie ta osoba partaczy calą robote, wszystko jest nie tak. NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam cały sercem pana Sebastiana - naprawdę zna sie na swoim fachu, zawsze coś doradzi (choć szanuje odmienne zdanie klienta). Mam długie włosy (prawie do końca pleców), proste i bardzo delikatne , a do tego niezbyt gęste. Sebastian umie je ładnie podciąć, nadać fryzurze charakteru i trochę je odciążyć :) Fakt, że cena (80-90 zł) za cięcie to dużo, ale w Warszawie nie zapłaciłam mniej, a Pani fryzjerka obcięła mi włosy KRZYWO (i to naprawdę bardzo widocznie). Byłam chyba kiedyś u p. Eli i jakiegoś innego gościa i pamiętam że było dość przeciętnie, dlatego teraz zawsze zapisuje się do Sebastiana i wychodzę z salonu zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzyżenie męskie totalne dno, zapłaciłem 60 zł a pani obcięła mnie dokładnie tak jak pani fryzjerka za 30 zł Nie polecam tego salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×