Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Co myślicie o tej pani, sprzedającej ozdoby i akcesoria do pazurków? (www.slaydi.pl) Jej produkty są dobre? Pytam, bo zamówiłam liquid, szablony i tipsy clear. no własnie. szczególnie zalezy mi na tych tipsach. uzywał ktos ich? i jak odczucia? z góry dziekuje za odp. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegladając blogi z pazurkami, widziałam że troche dziewczyn zamawia u tej pani :) wiec powinno być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi własnie wczoraj doszła paczuszka... ;) co do tipsów nie jestem pewna, chce je najpierw na sobie wypróbowac, dlatego nie uzyję ich na dzisiejszej klientce ;] zobaczymy w czwartek jak to wyjdzie ;] pozdrawiam ;) P.S. Do zamówienia dostałam ozdóbki w kolorku, za którym juz dawno biegałam :D ale jakos nigdy nie kupiłam.Wiec jestem jak narazie bardzo zadowolona ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szablony są bardzo dobre. mają mocny klej, dobrze trzymają. a nie jak te z nailsdesign ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaaaaaa21212324
Jak pytasz o liquid czy zele to ona nie sygnuje ich swoim imieniem, slaydi sprzedaje zele i inne produkty głównie firmy silcare ale nie tylko...ma też allepaznokcie i reni nail Co do brokatów i ozdód typu hologramy to polecam w 100% :) Ja kupuje tylko u niej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka madzia
tez kupuje u slaydi, wszystko do paznokci (szczegolnie kolorowe zele polecam :) z profesjonalnej serii bielendy zakochalam sie w nowym zabiegu z komorkami macierzystymi (argan). polecam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazuranka
znalazłam stronę hurtowni sklep.slaydi.pl zamiast starej strony slaydi.pl, wybor ogromny i wyszukiwanie działa świetnie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×