Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Studium Kosmetyczne TRÓJMIASTO

Polecane posty

Gość gość

Hej Dziewczyny :) W ostatnim czasie zastanawiam się nad szkoła policealna kosmetyczna ( studium). Nigdy w życiu nie myślałam żeby zostać kosmetyczka, ale wiem, ze branża kosmetyczna bardzo sie w ostatnim czasie rozwija, nie wiem czy to jest coś dla mnie,ale chciałabym spróbowac. Z tego względu zwracam się do Was z ogromna prośba. Mianowicie zależy mi, aby znaleść dobra szkole kosmetyczna na terenie Trojmiasta. Nie chce płacić za szkole i marnować czas, jeśli szkoła nie będzie w stanie odpiwiednio przygotować mnie do zawodu. Może któraś z Was dziewczyny miała okazje chodzić do takiej szkoły i mogłaby mi z czystym sercem taka polecić? Lub może znacie takie, na ktore należy uważać? Dodam ze słyszałam o dwuletniej szkole Maestria w Gdyni (opinie dobre, ale i zle) oraz o rocznej Broadway Beauty w Gdańsku. Doradzcie czy lepiej jest ukończyć szkole roczna i dokształcać się kursami, czy może lepiej iść do szkoły dwuletniej, wiedząc ze po ukończeniu i tak należy ukończyć kursy. Chciałabym po takiej szkole również być przygotowana, abym w przyszłości mogła prowadzić swój własny salon kosmetyczny Mam niestety bardzo mało czasu, a w internecie nie ma dużo wiarygodnych opinii, wiec będę wdzięczna za każda Wasza radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli szukasz dobrego studia to mogę ci polecić Dolce Vita. Sama korzystam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×