Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juanita01

Szukam klientek - AVON

Polecane posty

Gość Juanita01

Cześć. Jestem konsultantką AVONU, dlatego też szukam klientek ze Zgierza (łódzkie). Tylko u mnie takie promocje: PRÓBKI, KATALOGI GRATIS. KUP COŚ Z MINIMUM 50 ZŁ A DOSTANIESZ dezydorant dla mężczyzn w kulce, lub BALSAM DO UST. JEŚLI WYDASZ NA ZAKUPY MINIMUM 100 ZŁ TO ZA DARMO OTRZYMASZ NAWILŻAJĄCY BALSAM DO CIAŁA. Zapraszam Juanita e-mail an17440@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaOlsztyn
Witam Jestem Konsultantka z Olsztyna . Jeśli nie masz lub twoja dotychczasowa konsultantka nie spełnia twoich oczekiwań napisz do Mnie napewno się to zmieni zapewniam. Dbam o Moje klientki Gratisy próbki dużo dużo wyprzedaże gratis makijaz miła rozmowa Zapraszam . Jeśli któras z Miłych pań chciała by zostać Konsultantką również zapraszam Jako Liderka :) AVON napisz gg 1698382 mail;avonjustynachodorowska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam klientki z Rudy Śląskiej i okolic do mnie. Proponuję stałą współpracę z katalogiem Avon. zainteresowane proszę o kontakt. eks_magda@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AvonTaniejKraków
Witam, lubisz kosmetyki marki AVON? Kupuj je taniej! Jako jedna z nielicznych w Krakowie konsultantek sprzedaję produkty kosmetyczne tej znanej i cenionej marki z 5-procentową zniżką od cen katalogowych. Zamówienia przyjmuję przez adres e-mail: avon.taniej.krakow@gmail.com. Odbiór możliwy w Krakowie w okolicach Teatru Bagatela, Collegium Novum, Rynku Głównego lub na przystanku autobusowym "Pilotów". Katalogi dostępne są on-line na stronie internetowej AVON: http://www.avonline.pl/avon-katalog-online Przy zamówieniach proszę podawać 5-cyfrowe kody podane przy wadze/objętości produktu. Cenę ostateczną u mnie liczyć należy odejmując 5%* od ceny katalogowej (również kosmetyków objętych promocjami). Zamówienia przyjmuję do ostatniego dnia ważności konkretnego katalogu (daty zamieszczone na podanej stronie internetowej). W przypadku aktualnego katalogu (4/2012) zamówienia przyjmuję do dnia 21.03.2012 r. Z aktualnego katalogu polecam szczególnie naszą nowość - serum antycellulitowe w atrakcyjnej cenie katalogowej 19,90zł** (ze zniżką tylko 18,91zł!), wiele wód toaletowych w promocyjnych, wiosennych cenach oraz kremy do twarzy z serii NATURALS w niewiarygodnej cenie katalogowej 5,90** zł (ze zniżką tylko 5,61zł!) oraz znane i cenione maseczki z serii PLANET SPA w promocyjnej cenie katalogowej 9,90zł** (u mnie tylko 9,41zł!). Uwaga: proszę o przemyślane zamówienia, ponieważ gdy nie zostanie odebrane jedno zamówienia z konkretnego adresu e-mail, nie przyjmuję kolejnych. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i liczę na obustronne poważanie przy współpracy. * zniżka obejmuje tylko kosmetyki, nie liczy się jej w przypadku biżuterii i akcesoriów, choć przyjmuję również zamówienia na te towary ** w przypadku zakupu dowolnego produktu z katalogu Serdecznie pozdrawiam! Kupujmy razem taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka P-ń
Jestem konsultantką z Poznania. Jeśli ktoś miałby ochotę zamówić kosmetyki z Avonu to zapraszam :) E-mail: avon1poznan@o2.pl Katalogi dostępne na stronie internetowej Avonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacyntka82
Konsultantka z Krakowa_Wola Duchacka e-mail: sylwia-hiacynta@o2.pl GG 7254219 Kosmetyki dostarczam w umówione miejsce. Mogę również wysłać pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka lublin
hej :) poszukuję klientek z Lublina :). nowe dziewczyny zawsze dostaja jakis upominek, poza tym przy wiekszych zamowieniach zawsze dodaje jakis prezent- nie byle jaki :). zapraszam :) anita_jakuszewska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N:)
Jestem konsultantką Avon Katowice. Szukam klientek. Jeśli jesteś zainteresowana/y zakupem kosmetyków Avon lub potrzebujesz porady co do wyboru odpowiedniego dla siebie kosmetyku, napisz do mnie na poniższy adres, a chętnie odpowiem oraz zrealizuje Twoje zamówienie:) Stałym Klientom oferuje darmowe próbki kosmetyków. konsultantka.avon.slask@gmail.com Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 814
Witam! Jestem konsultantką Avon z Pszczyny. Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany kosmetykami AVON, a nie posiadasz własnej konsultantki to serdecznie zapraszam do współpracy. Zainteresowanych proszę o kontakt: e-mail: paula814@interia.pl lub gg: 15719077 Pozdrawiam Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jestem konsultantką Avon z Krakowa. Zamówione kosmetyki dostarcze pod wskazany adres na terenie całego Krakowa. Za wyższe zamówienia, za lojalność- zniżka lub upominek:) Pozdrawiam, Angelika Kontakt: tel: 729-148-295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie . Jestem konsultantką Avon . Zapraszam serdecznie do zamówień . K-ce Janów i Nikiszowiec. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie :) jestem konsultantką AVON serdecznie zapraszam do zamawiania kosmetykow wszystkie panie oraz panów z Torunia! :) przy zamówieniu 50zł + atrakcyjne upominki lub zestaw próbek!!! Zapraszam! Basia 781-151-845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka Radomsko
Witam, jestem konsultantką znanej firmy avon. Serdecznie zapraszam do współpracy ze mna :-) Kamila Kanafa Radomsko 503 974 328 kamila.kanafa@onet.pl Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia2390
Witam, jestem konsultantka firmy avon ;)) jesli ktoras z Pan z okolic Gliwic, Rybnika, Jastrzebia Zdroju, Knurowa badz Wodzislawia Slaskiego potrzebowalaby czegos wlasnie z tej firmy to zapraszam do kontaktu, chetnie pomoge :) E-mail: mysia23.90@wp.pl serdecznie zapraszam do wspolpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do mnie! Kraków- Wieliczka! :) Zniżki, próbki, gratisy! :) mój nr gg: 49260276

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ku​rwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Avon
Witam! Jeśli jesteś z Krakowa, i chcesz zamawiać kosmetyki taniej 5% a przy większym zamówieniu nawet 10% to napisz meila na adres brunetka@plusnet.pl -sprawdzam codziennie :) wygodna dostawa - osobiście po wcześniejszym omówieniu w jakim rejonie miasta, wysyłkowo (ale w tedy bez rabatów) bezpośrednio do paczkomatu bez dodatkowych opłat ( za zakup powyżej 50zł, a niższa kwota to dodatkowy koszt w wysokości 10zł ) lub bezpośrednio w sklepie na ul. Krupniczej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider sprzedazy avon
Witam Jestem Liderem Sprzedaży Avon i szukam nowych klientek oraz KONSULTANTEK. Działam na terenie Piotrkowa, Tomaszowa, Bełchatowa, Łodzi i okolic Poszukuję nowych konsultantek z różnych części kraju. Jeśli jesteś chętna zapraszam do mnie, darmowe prezenty, próbki i katalogi. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i pomogę początkującym konsultantkom. Zapraszam do współpracy. KONTAKT: E-MAIL: avonolaa@gmail.com POZDRAWIAM - Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem konsultantką avon. Osoby ,które są zainteresowane kupnem produktu avon chętnie pomogę przy zamówieniu. kontakt : kurowska997@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika Pasek
Cześć jestem konsultantką z Krakowa ( Mistrzejowice ), chętnie pomogę i doradzę. Tel. 739 068 101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggusiaaa
Witam! Jestem konsultantką Avon z Sanoka. Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany kosmetykami AVON, a nie posiadasz własnej konsultantki to serdecznie zapraszam do współpracy. Chętnie pomogę i doradzę:) Zainteresowanych proszę o kontakt gg: 45193861 Pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa97
Hej, jestem konsultantką z Leszna. Staram się doradzać najlepiej jak mogę. Za zamówienie powyżej 50 zł możesz wybrać sobie za darmo 3 próbki perfumów oraz produkt do 10 zł 30% taniej. Powyżej 100 zł 5 próbek i produkt do 20 zł 30% taniej. Oferta powyżej 200 zł 5 próbek, jeden produkt do 20 zł 30% taniej i wybrany przez Ciebie produkt z mojej kolekcji całkowicie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clipciroxbakf1983swbgl
Cześć. Jestem konsultantką AVONU, dlatego też szukam klientek ze Zgierza (łódzkie). Tylko u mnie takie promocje: PRÓBKI, KATALOGI GRATIS. KUP COŚ Z MINIMUM 50 ZŁ A DOSTANIESZ dezydorant dla mężczyzn w kulce, lub BALSAM DO UST. JEŚLI WYDASZ NA ZAKUPY MINIMUM 100 ZŁ TO ZA DARMO OTRZYMASZ NAWILŻAJĄCY BALSAM DO CIAŁA. Zapraszam Juanita e-mail an17440@wp.pl Jasne http://url.foxites.com/q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita95
Jestem konsultantka z okolic poznania szukam klientek z poznania i okolic rabaty promocje 726309615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania stella
Witam Jestem konsultantką avon. Szukam klientek z Płocka i okolic. Do każdego zamówienia powyżej 50 złoty dodaje próbki gratis + katalog. Proszę o kontakt na sylwia.r96@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania stella
Witam Jestem konsultantką avon. Szukam klientek z Płocka i okolic. Do każdego zamówienia powyżej 50 złoty dodaje próbki gratis + katalog. Proszę o kontakt na anna-stella2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na stronę www.avon.pl/ekatalog/ i zapoznaj się z najnowszym katalogiem Avon. U mnie zyskasz : próbki, prezenty z logo firmy, katalog gratis, ulotki z próbkami, dodatkowe kosmetyki za darmo przy zamówieniu powyżej 100 zł. Zapraszam konsultantki z okolic Chorzowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia5575
Witam Jestem konsultantką Avon z Krakowa. Serdecznie zachęcam do składania zamówień na kosmetyki tej marki. Oto mój e-mail: monia5575@gmail.com . Odbiór kosmetyków na Rynku Głównym, w okolicach ul. Studenckiej oraz przystanku Cracovia. Przy większym zamówieniu oferuję rabaty :) Adres strony z aktualnym katalogiem: https://www.avon.pl/ekatalog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×