Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gosia24

szukam super kosmetyczki w Warszawie

Polecane posty

Czesc.Poszkuje profesjoanlnej kosmetyczki w warszawie.Najbardziej zalezy mi na oczyszcaniu twarzy.Slyszalam ze oczyszcza sie juz twarz laserem.Prosze o opinie.Moze macie kogos symaptycznego i profesjoanlnego.Podawajcie namiary.Pozdrawiam.gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie to forum dziala slabo.Malo osob tu wchodzi. Chcialam zeb ktos polecil mi komsetyczke dobra w Warszawie gdzie moglabym zrobic bezinwazyjne oczyszczanie twarzy, gdyz wiem ze odchodzi sie juz w Polsce od tradycyjnego oczyszczania twarzy. W USA wogole juz nia ma takiego oczyszczania twarzy.ostatnio ogladalam o tym program tv.Czy wiec ktos moze korzystal z takiego oczyszczania, ma jakas sprawdzona i profesjonalna kosmetyczke w Wawie?? Pozdrawiam wszytskie kobiety.Czekam na jakis odzew i odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Zapytaj sie na forum uroda na www.gazeta.pl niedawno byl tam podobny watek. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albatros
Polecam salon Sharley. Chyba najlepszy w Warszawie. www.sharley.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albatros
Mogę polecić panią Małgosię. Nazwiska nie znam, ale tam operuje się imionami pań. Mam problemy z cerą i do tej pory wszystkie kosmetyczki wyciskały mi twarz tak, ż wyglądałam jakby pokąsały mnie pszczoły. W Sharleyu dowiedziałam się, że takich podskórnych wyprysków nie powinno się w ten sposób traktować. Chodzę na zabiegi zwane mikrodermabrazja (chyba nie przekręciłam). Trochę kosztuje, ale jest poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albatros
www.sharley.com.pl Sprawdziłam przed chwilą, pomyliłam adres ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam na Brodnei p Basie 022 614 21 32 super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moglabys podac adres tej kosmetyczki, czyli salonu.Chodzi mi oczywiscie o p.Basie na Bródnie.Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusieczka
Polecam pania Alę z Beauty na Saskiej Kępie. To jest najlepsza kosmetyczka z jaka kiedykolwiek miałam do czynienia. PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU. A pracowała nie tylko w tym salonie. Pytajcie o nią, bo to babka z klasą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lusieczki: prosze podaj mi adres do tej kosmetyczki, albo strone internetowa jesli maja.Musze isc do niej skoro mowisz ze jest taka rewelacyjna a bradzo zalezy mi na kims profesjonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Lusieczki A moglabys podac adres tego salonu, jakies konkretne namairy.Bardzo prosze, albo strone interentowa bo tak to nawet nie wiem jak mam szukac tej pani na Saskiej Kepie.Wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lusieczki: szperalam troche w internecie by znalezc ten salon i nie wiem czy to ten salon, jest na sakiej kepie.Wlascicielka jest pani Ela Holtz.czy to bylby ten?? prosze o pilna odpowiedz.Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna świderska
gabinet kosmetyczny - znacie może go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że nie chcecie
się podzielić tą wiadomością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja moge pochwalic sie ze wreszcie znalazlam super kosmetyczke!!! Pani Justynka jest boska!!! to co zrobila z moja twarza jest niebywale. Doprowadzila mnie " do adu" - i nie jest to kosmetyczka typowa osiedlowa, a kosmetyka na wysokim poziomie. Jest to gabinet z profesjonalnymi kosmetykami babor - polecam!! Podaje jej numer: 602 502 532 - jest to SPA przy Ogrodzie Krasińskich / niedaleko Pl.Bankowego / - ale nie mozna tam sie pojawic tak z ulicy...trzeba zadzwonic i sie umowic, bo to miejsce dla wtajemniczonych :) POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
jeżeli chodzi o sympatyczną obsługę i profesjonalizm to tylko i jedynie Studio Kleopatra na Karwińskiej 44, oczyszczam tam twarz już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona, cały cennik i więcej szczegółów masz na stronie http://www.studiokleopatra.pl/ ale to jak narazie najlepszy salon kosmetyczny w jaki byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie kosmetyczka dojeżdża do domu :) Kosmetyki ma rewelacyjne (firmy Academie). Ja robiłam akurat zabieg na twarz z maską kolagenową i zwykły nawilżający. Byłam zachwycona, zwłaszcza masażem - pełen relaks! Polecam! Ma też więcej zabiegów, ale akurat ja korzystałam zawsze tylko z tych dwóch. Na tej stronie wszystko jest opisane www.dreamspa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, To i ja odgrzeję kotleta. Jakieś 4 miesiące temu również szukałam dobrej kosmetyczki. Moim celem było oczyszczenie twarzy. Miałam sporo zaskórników, rozszerzone pory i pojedyncze wypryski na szyi, do tego dochodziły problemy z naczynkami. Gotowa byłam wdać spore pieniądze. I wydałam. Kierując się dobrymi opiniami z internetu i prestiżem nazwiska firmującego salon, udałam się wraz z chłopakiem (ma mega zaskórniki na nosie) na oczyszczanie do Instytutu Ireny Eris (w Warszawie, ul. Freta). Wszystko wyglądało profesjonalnie. Pani wyglądająca kompetentnie zrobiła ze mną wywiad i przystąpiła do pracy. Mimo, że mam cerę ewidentnie naczynkową (widoczne pajączki wokół nosa), zaserwowała jej gorącą parę i zaczęła dusić. Wydusiła i położyła jakieś błoto. Na koniec wręczyła mi 2 tubeczki - testerki z kremikami specjalnie dla mnie, a także specjalną karteczkę z zestawem kosmetyków Ireny Eris specjalnie dla mojej cery. Jakie było nasze zdziwienie, gdy okazało się, że mój chłopak (dodajmy, że ma całkiem inną cerę niż ja) dostał identyczne tubeczki i zaproponowano mu taki sam zestaw kosmetyków. Ponadto jego sesja ultraoczyszająca dla panów polegała na sesji klepania i masowania. Pani wydawała się zdziwiona, że do jej gabinetu przyszedł jakiś facet. Zaskórniki zostały nieruszone. Obydwoje lżejsi o 200zł każde, stwierdziliśmy, że była to strata czasu i pieniędzy. To niestety nie koniec. Po tygodniu stosowania kremików z pojedynczych krostek na szyi robił się wysyp na całym czole. Teraz już wiem, że jeśli ma się jakiś problem z cerą, to idzie się do dobrego dermatologa. Chodzę prywatnie raz na miesiąc. Na wizytę i wszystkie polecone specyfiki wydaję mniej niż na kosmetyczkę i w przeciwieństwie do tej drugiej opcji widzę efekty. Generalnie jeśli ktoś nie ma problemów z cerą i ma nadmiar kasy, to może mu nie zaszkodzą. Jeśli jednak ktoś rzeczywiście wymaga jakiejś interwencji, to marsz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie chodzę do "sieciówek", bo tam kosmetyczki bardzo często się zmieniaja i idą na ilość a nie na jakość. Moja siostra sama miała problemy z trądzikiem i nasza kosmetyczka od razu odesłała ją do dermatologa. Wiadomo, że z poważnymi problemami nie dałaby sobie sama rady. Ale na miły relaks i masaże warto się czasem wybrać do jakiegoś salonu albo SPA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazsmutna
Ktoś pytał o Joanna Świderska z Młodzieńczej. Zdecydowanie nie polecam. W trakcie zabiegu oczyszczania twarzy popękały mi naczynka mimo, iż rozmawiałyśmy o mojej naczyńkowej twarzy. A pani Joanna Właścicielka skwitowała ”no cóż zdarzyło się”. Jak oczekiwałam ze pokryje koszty ich zamknięcia to czuła się całkowicie bezkarna, nawet nie chciała się spotkać i zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze niestety mieszkam w Krakowie i jest mi ciężko polecić ci jakąś kosmetyczkę w Warszawie, ale sama kiedyś potrzebowałam dobrej kosmetyczki i w poszukiwaniach pomógł mi vortal www.firmy.net. mają dużą bazę obiektów i nie było najmniejszego problemu, żeby znaleźć kosmetyczkę. Może i poszłam nieco " w ciemno", ale było warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogę kogoś polecić to tylko panią Małgosię Kowalewską z JZIS na Targowej 46 tylko do niej chodze na oczyszczenie twarzy jest delikatna i przemiła, i salon jest super, ceny przystępne i super atmosfera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Jakieś 2 miesiące temu również szukałam dobrej kosmetyczki. Moim celem było oczyszczenie twarzy. Miałam sporo zaskórników, rozszerzone pory i pojedyncze wypryski na szyi, do tego dochodziły problemy z naczynkami. Gotowa byłam wdać nieduże pieniądze. I wydałam (mało jak za taki zabieg). Kierując się dobrymi opiniami z internetu i prestiżem nazwiska firmującego salon, udałam się sama na oczyszczanie do salonu urody p. Anny Zajdel (w Warszawie, ul. Merliniego 4). Wszystko przebiegło profesjonalnie. Pani zaproponowało mi marcowa promocję (chociaż chodzę tam już regularnie i marcowa promocja zmieniła się w kwietniową) wracając do tematu była to mikrodermabrazja, po której wyglądam coraz piękniej ale o to mi chodzi. http://www.zadbajosiebie.com.pl/mikrodermabrazja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×