Odpowiedz na ten temat

trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Warszawie-ktoś próbował????

• kllarkson 2013.09.08 [16:34]
    Ja musze powiedzieć ze mnie sie się ten zabieg podoba, tutaj fajnie można nadać kształt rzęsom. Efekt rewelacja, klientki bardzo zadowolone
  • musskaska 2013.09.09 [16:12]
    Efekt jest rewelacyjny, klientki po prostu zauroczone efektem. W zasadzie efekt jak po odżywkach tylko, że efekt mamy od razu. Coraz wiecej moich klientek pyta własnie o lifting rzęs.
  • gość 2013.10.01 [14:50]
    Ja zdecydowałam się 2 tygodnie temu na ten zabieg-przed ślubem i już wiem że na pewno będę je uzupełniać, bo efekt jest naprawdę świetny. I powiem to każdej dziewczynie, która będzie się zastanawiała nad przedłużeniem rzęs. Efekt jest świetny, i ja miałam tez szczescie że trafiłam do dobrej stylistki rzęs Pani Kamili, która wykonuje ten zabieg na Woli, w profesjonalnym salonie. I to tez ma znaczenie do kogo trafimy.
  • pannaanna23 2013.10.06 [19:41]
    Musze Wam powiedzieć ze wybrałam szkolenie LVL efekt utrzymuje się aż do 8 tygodni. Klientki bardzo zadowolone, lączę ten zabieg z NouveauScarą i efekt rewelacyjny. , Rzęsy podkręcone, dłuższe, efekt grubszych rzęs no i ładnie zdyscyplinowane. I teraz mam w sumie jeszcze więcej klientek.
  • vvvojskaska 2013.10.17 [09:37]
    Zajrzyjcie sobie tak naprawdę na stronę profesjonalnej stylistki rzęswww.przedluzanierzes-warszawa.pl/
    Dla mnie to jeden z lepszych i najbadziej profesjonalnych salonów.
  • demkowa_kk 2014.01.02 [13:10]
    Która z metod jest najlepsza 1:1 czy 2:1 ?
    Na która z tych warto jest się zdecydować.
  • NatalkaGuralka 2014.10.23 [13:58]
    Przedłużam rzęsy u Pani Patrycji na Mokotowie. Ona jest rewelacyjna, dostałam do niej telefon od koleżanki, która chodzi do niej od roku. Pytałam i pozwoliła mi podać numer na forum.
    Cena to 1:1 - 150 zł/przedłużanie 100, wiem, że robi też Russian Style 2D-8D chyba za 200.
    tel.501130104
  • Acia90 2014.10.24 [16:00]
    Od niedawna z polecenia chodzę do Partrycji Zielińskiej rewelacja. Przedłużanie i zagęszczanie robiłam u koleżanki, ale nie warto, wole dać pare dych wiecej
  • punka 2016.04.11 [13:53]
    Ja byłam na przedłużaniu rzęs u Pani Bąkwww.makijazpermanentny.warszawa.pl bardzo polecam. Bardzo sympatyczna wizyta i bardzo dobry efekt. Bardzo dobrze wykonane. Nic się z niczym nie dzieje.
  • iwonka67 2016.04.25 [17:13]
    Hej widze, że watek trochę podupadł. Zastanawiam się gdzie teraz robią super rzęsy. Zapisałam sie do magic visage. Ktoś coś wie ? Mam robić za tydzień i się denerwuej bo to mój pierwszy raz.
  • grymałka 2016.05.04 [18:27]
    nie masz się co obawiać, bo zabieg sam w sobie jest przyjemny, w sumie to nic nie czujesz. a na jaką metodę przedłużania się zdecydowałaś bo magic visage ma conajmniej kilk aopcji przedłużania. w sumie teraz to jest standard jeśli chodzi o salony kosmetyczne.
  • gość 2016.05.04 [19:29]
    grymałka, perfidna reklama ... w kilku miejscach w tym samym czasie ktoś poleca jeden salon ... i jak tu gdzieś iść z polecenia smutas.gif
  • gość 2016.05.04 [19:32]
    ja mogę polecić dziewczynę z Wesołej, już pisałam w jakimś wątku. super efekt w dobrej cenie. trzeba szukać na facebooku "studiobedroom".
    i nie jest tak jak Grymałka pisze, to nie my wybieramy metodę a stylistka do stanu i kondycji naszych rzęs. nauczyła mnie tego moja stylistka usmiech.gif
  • josta007 2016.05.07 [20:46]
    Przepięknie rzęsy robi Pani Magdalena Bąk. Efekt naturalny ale piorunujący. Nie wygląda nic sztucznie. Ciesze się że koleżanka mi ją poleciła bo na lepszą kosmetyczkę trafić nie mogłam.www.makijazpermanentny.warszawa.pl
  • grymałka 2016.05.11 [11:41]
    ja robiłam sobie rzęsy w magic visage w warszwie na mokotowie, efekt rewelacyjny, nie wiedziałąm tylko na któą metodę się zdecydować bo mają kilka, a uzupełnianie rześ kosztuje grosze.
  • gośćulenka34 2016.05.15 [18:03]
    Grymałka a próbowałaś u nich tych hollywood ? One sa drozsze troche, ja byłam w magicu zadowolona z 1:1.
  • grymałka 2016.06.01 [12:10]
    robiłam też 1:1 ale w lipcu mam wesele więc zamierzam spróbować hollywód, dziewczyny w salonie już mnie namawiały al epóki co jeszcze się nie zdecydowałam.
  • gośćulenka34 2016.06.20 [22:18]
    Mogę Ci polecić, efekt jest super, ta dziewczyna z Magic Visage która robi rzęsy ma naprawde dobrą technikę i robi rzetelnie. Mam porównanie z innym salonem na Ursusie. Cena też jest zadowalająca, więc próbuj w lipcu smiech.gif i daj znać smiech.gif
  • samurajka 2016.06.26 [10:53]
    lepiej iść do kogoś z polecenia niz w ciemno, bo jak widzisz u kogoś efekt na oczach to wiesz, że u Ciebie będzie wyglądało tak samo. moja znajoma robiła w salonie magic visage u tej dziewczyny rzęsy metodą holllywod, jest mega zadowolona ja też widziałam rzęsy i są super, zawsze ładnie wyglądają i utrzymują się długo na oczach.
  • auroraaa 2016.08.01 [09:04]
    Ja sobie wykonywałam przedłużanie rzęs http://makijazpermanentny.warszawa.pl/uslugi/ przedluzanie-rzes świetne miejsce, cudowne podejście do klientek.
  • samurajka 2016.08.07 [15:07]
    ja tak się napatrzyłam na te rzesy mojej koleżanki że sama na wakacje postanowiłam założyć poszłam z nią do magic visage na mokotowie, ona uzupełeniała a ja zakładałam, jestem bardzo zadowolona z efektu, mam już prawie miesiać a nadal wyglądają tak jakby były zaraz po założeniu.
  • elka90 2016.08.07 [18:59]
    Ja robiłam rzęsy tzn przedłużałam u Pani Magdaleny Bąk. Profesjonalnie i widać doświadczenie. Nie było żadnych problemów, a teraz rzęsy mi się podobają.
  • samurajka 2016.08.17 [11:11]
    ja w magic visage na mokotowskiej jestem bardzo zadowolona z efektu, robiłam rzęsy metodą 1:1 , efekt rewelacyjny poza tym bardzo długo mi się trzymają, nie wiem czy to kwestia metody, którą dziewczyna zakłada rzęsy czy materiałów z jakich korzysta, ale jestem bardzo zadowolona.
  • polkamatka 2016.09.05 [20:30]
    ja robiłam tam permanenty u tez jestem mega zadowolona. Jak dla mnie jeden z najlepszych salonów w warszawie a ceny bardzo przystepne.
  • samurajka 2016.09.06 [14:27]
    ja też robię rzęsy już tylko w magic visage na mokotowie, bo mają najlepszą jakość, bardzo długo się trzymają, dziewczyna też bardzo szybko robi rzęsy więc szybko mam super efekt na oku.
  • gość 2016.11.28 [21:37]
    Moje drogie, mogę z czystym sumieniem polecic Salon Elegante na Ordona! Tak naprawdę pierwszy raz skusiłam się na rzęsy i jest to moje najlepiej wydane 200 zł w ostatnim czasie. Naprawdę jestem bardzo zadowolona! Rzesy robiła mi pani Karina. Sam zabieg przyjemny, nic nie czulam, żadnego kłucia i tym podobnych. Po 2 godzinach cudenka na oczach. Jestem juz 2 tygodnie po rzesach i nadal sa piekne. I taka wygoda rano! Polecam, wiem że pójdę tam na uzupełnienie.
  • irawa 2016.12.06 [08:45]
    Ja nie robiłam trwałych bo stwierdziłam, że jakoś później może mi się to nie będzie podobać. Przedłużałam na Karwińskiej 44 u Pani Magdaleny Bąk. Genialna kobieta, doświadczona, a efekt bardzo naturalny i długo się trzyma. Bardzo mi się podobają moje rzęsy od niej oczko.gif
  • gość 2016.12.09 [13:20]
    Moją stylistką od rzęs jest Patrycja Zielińska , rzęsy robię metodą 3:1 są zagęszczone, wydłużone ale co najważniejsze wyglądają naturalnie. Uzupełniam je systematycznie co ok 3,5 tyg aby wyglądały pięknie cały czas
  • gość 2016.12.29 [22:56]
    samurajka a ile płacisz? bo tu duzo słychac o tym salonie. Ja tez z wa-wy smiech.gif
  • Do_ro_ta 2017.01.13 [21:22]
    A ja polecam przedłużanie rzęs w salonie na Warszawskiej Pradze. Starannie, co zapewniło długi efekt http://czas-odnowy.pl/przedluzanie-rzes/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...