Odpowiedz na ten temat

trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Warszawie-ktoś próbował????

• ekletka 2017.10.13 [12:28]
    ja uważam, że taki zabieg naprawdę bardzo dużo daje, przede wszystkim nie musisz codziennie rano malować rzęś, ko wygląda dżo lepiej przy sztucznych rzęsach niż nawet po najlepiej pomalowanym tuszu, ja robię sobie u dziewczyn w salonie Magic Visage i jestem bardzo zadowolona z efektów.
  • gośćKlara 2017.10.29 [19:40]
    Oooo widzę, że nie tylko ja chodzę akurat tam usmiech.gif Co prawda to prawda, oko od razu lepiej wygląda, a czasu na malowaniu oszczędza sporo. Po basenie nie wygląda się jak panda. Pani Estera ma genialną rękę.
  • ekletka 2017.11.29 [15:30]
    to prawda ja nie wyobrażam sobie już siebie bez przedłużania rzęs, poza tym z Estery z Magic Visage jestem bardzo zadowolona, dziewczyna super robi rzęsy.
  • gośćSandra 2017.12.01 [00:36]
    Kochana, a powiedz byłaś już może u tej drugiej pani? Jeśli tak to daj znać jak wrażenia.
  • matyldaam 2017.12.08 [22:45]
    hej ja jestem po kursie zarowno z przedluzania rzes, jak i liftingu rzes, obie metody maja swoje plusy i minusy, kazda z pan musi wybrac sama co jej odpowiada, ja osobiscie mam rzesy doczepiane, zabieg wykonuje w salonie, w ktorym sama bylam na kursie, wykonuje mi go pani ktora prowadzila kurs. jesli ja robie zabieg klientkom pracuje na sprawdzonych produktach, ktorych uzywalam na kursie, dobrze jest sie uczyc i pracowac pozniej na jednej marce, duzo latwiejsze to wtedy jest usmiech.gif
    co do liftingu idealna opcja jesli ktos nie lubi sztucznych albo po prostu uczulonych na klej.
    ja w prawdzie tylko raz mialam taka klientke, no ale to pokazuje ze moze sie zdarzyc taka sytuacja.
    uzywam produktow firmy natural lashes, wlasnie tez u nich bylam na obu kursach, a takze chodze sama tam na zabieg przedluzania rzes. lubie ta firme, swietnie mi sie pracuje na ich rzesach, latwo tworzy sie kepki i doczepia. polecam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...