Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćwlosnaglowie

Wypadło mi 4 cm kucyka włosów w 2 miesiące!

Polecane posty

Gość gośćwlosnaglowie

W tym roku mam studniówkę, zapuszczalam włosy od 2 lat (miałam trochę za ramiona) by były piękne ,długie -takie o jakich zawsze marzyłam. Od małego miałam włosy cienkie , ciężko było mi je zapuścić po ścięciu w podstawówce. Gdy to się udało teraz straciłam 4 cm z kucyka = moja objętość kucyka równa się 2,5/3 cm !!! Jestem załamana! Włosy są wszędzie a jak tak dalej pójdzie będę po prostu łysa ! Nie wiem co robić - chce mi się płakać widząc coraz to nowe włosy ...musiałam obciąć 10 cm - były tak liche już na końcach! :( Byłam u lekarza , stwierdziła ,że wymyślam ,ale dała mi kwitek na badania krwi. Badania w normie. Zaczęłam używać szamponu dermedic na wypadanie nadmierne (poleciła mi farmaceutka) , zanim zobaczę efekty zostanę bez włosów .... Pomóżcie kobietki , fatalna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwlosnaglowie
Stres (teraz matura) zazwyczaj objawiał mi się tym ,że siwiałam - mam masę siwych pasemek (a mam 19 lat!) ,ale przez to ,że włosy zapuszczalam -nie farbowałam ich . Odżywiam się zdrowo . Zastanawiam się nad jedną opcja - w wakacje (czerwiec, lipiec) straciłam na wadze 6 kg . Wiadomo jadłam mniej ALE zdrowo wciąż.... Nie mam pojęcia co ma wpływ na to,że tak wypadają.... Nawet przestałam je upinać , czesze dwa razy dziennie DELIKATNIE a i tak pukiel wyjmuje z ząbków (choć mam szczotkę z dzika ,która teoretycznie i praktycznie nie niszczy struktury włosa porównując do np. Szczotek plastikowych) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście za chude, grube dziewczyny mają grube pukle bo są odżywione a te szczupłe mają chude włosy i tak już będzie, gruba dziewczyna = też jej pójdzie we włosy, wiem sama bo waże 98 kilo i mam wielką kopułę z włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarczyca OK? Jak tak to w miarę możliwości finansowych: zainwestować we wcierkę Jantar (wersja ekonomiczna) albo Kaminomoto (dużo droższa, ale też i dużo lepsza). Plus do picia drożdże (albo tabletki drożdżowe) i skrzyp z pokrzywą. Szampony stosuj te co zwykle, szampon jest na skórze za krótko, żeby mógł zadziałać, wszelkie "przeciwwypadaniowe" to po prostu reklama niestety. A do czesania - zwłaszcza po myciu - kup, jeśli możesz, grzebień drewniany z szerokim rozstawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz jakies witaminy np vitapil one sie nadaja nawet dla lysiejacych mezczyzn maja dobry sklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwlosnaglowie
Myłam szamponem z ziajki hipoalergicznym do ciała i włosów -wowczas zaczęło się wypadanie. Niemożliwe ,że po tym szamponie - wcześniej pozytywnie wpływał na moje włosy (zmieniam co jakiś czas). No chyba ,że kto by czegoś dolał ale konsystencja ,kolor ,zapach wydaje się być taki jak zawsze. Badania na tarczycę (norma 0,4-4) ja miałam te dolna granicę - 0.51 ale w normie. Ścierkę stosowałam wcześniej - piękne rosły ! Teraz nawet wcierka na nic .... Myślę o jakimś dobrym dermatologia ale narazie kobietki krucho z kasą :/ a co do mojej wagi - ważę 61 kg/176 cm (mam tego ciałka hahhah :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TSH w normie ale bardzo niskie... Nie masz innych objawów mogących wskazywać na nadczynność tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwlosnaglowie
Często robi mi się słabo i jestem bardzo senna - ale śpię nie wiele , w końcu zaraz matura a wiadomo jak w technikum - i testy zawodowe i ogólne + zachować fajne ocenki na swiadectwo = od rana jak wstaje to do 24/01 jestem na nogach :( w moim ośrodku jest typowa pani doktor "za karę" , musi widzieć ,że naprawde kogoś boli (do mnie dopiero była miła w miarę jak płakałam z bolu na kozetce rok temu- ten jedyny raz) ,tak zawsze jest ,że wymyślam i pretensje ,że w ogóle przyszłam i zajmuje czas (koszmar) ale wiele osób ma z tą panią doktor (również z mojej rodziny) takie perypetie. Pomijając to chciałabym przepisać się niedługo do innego ośrodka . Na moj***adania podeszła , popatrzyła i mimo ,że mam duże przerwy między włosami stwierdziła ,że skoro placów nie ma , to to się nie nadaje do leczenia i mam zdrowo jeść a czemu one wypadają to się i tak nie dowiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwlosnaglowie
Choruje dodatkowo na endometrioze - od jakiegoś czasu miesiączka albo mi się spóźnia, albo przychodzi przed czasem sporo ( ostatnia tydzień przed ). Mam uczucie gorąca , często łapią mnie tzw nerwobóle w klatce piersiowej i żołądku ,zwijam się bezsilnie wówczas . To chyba wszystko co mi dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mi wypadało włosy. Może to być stres albo i jakaś choroba, warto się przebadać i iśc do specjalisty. Ja chodziłam do pani trycholog Elwiry w Miraflores i zdecydowałam się na zabieg zagęszczania włosów, teraz jestem zadowolona z tego jak wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×