Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekoladka24

09 czerwca 2007 a6w kto zaczyna???

Polecane posty

niby jest wsio ok ale stwierdziłam że musze wziąść ostro za moją swyletkę ... waga jest ok ale brzuch jest tragiczny .... zaczęłam dziś a6w :) kto dziś zaczął???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge zacząć ale gdzieś zgubiłam ten plan ćwiczeń. Trochę bolał mnie po nim kregosłup w odcinku lędźwiowym gdy robiłam a6w kiedyś a Ty jak tam? buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam :) tyle ze jakoś koło 15 dnia to to sie robi troche meczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87 na oponce w najszerszym miejscu (ale jakies wzdęcia dzis mam więc może dlatego tak strasznie dużo :( ) i 73 wyżej oponki-nad pasem a TY? ja to jestem jakas porazka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszna
ja od kilku dni robie ciągle 1 dzień ... nie wiem czy jest sens zaczynać jak nie mogę wykonać poprawnie ćwiczeń 1 serii, ale w gruncie rzeczy mogę z wami zacząć :) @ czekoladka chciałabym taki brzuch ... ;/ jak mnie najdzie odwaga to sfotografuję swój oprócz a6w codziennie robię 8 minutes arms, legs, ass, abs... i liczę na jakiekolwiek efekty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się fotka nie chce wyświetlić jakoś :) ja dziś 2 dzień a6w zrobiłam... fajnie czuć mięśnie ... wieczorem zrobie jeszcze rozgrzewkę i około 500 brzuszków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladka- a Ty robisz a6w pierwszy raz? nie powinnas robic juz wiecej brzuszkow...taka mała rada...w ogole to fajne masz wymiary i nie wiem o co chodzi w porownaniu z moimi to miodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusinska
od dzis zaczynam ja tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusinska
juz zrobilam:) moj cel to pozbycie sie oponki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalej robię w kółko pierwszy dzień ... nie mogę zrobić ostatniego ćwiczenia ... a do tego umacniam mięśnie 8 abs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WAGA.....WZROST...UDA..BIODRA...TALIA..B RZUCH. gagatka85 ......58 ........166.........52......89.........69........80 dane z maja !! Ale podejrzewam, ze troche wiekksze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya*
Dołączam do Was:) wprawdzie zaczęłam dopiero dziś, ale mam nadzieję, że dotrwam do końca. Ostatnim razem udało mi się to jedynie w połowie, więc z Waszą mobilizacją powinno być lepiej:D -------- wzrost: 176cm waga: 59 kg talia: 73 cm brzuch: 83 cm biodra: 91 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez do was dolacze :-) dzis robie 9 dzien :-) mam nadzieje, ze wytrzymam do konca, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszlam do 20dnia niestety to porworna nuda obliczylam ze przy koncu bede musiala poswiecic 40 min!! polecam 8 -minutowe cwiczenia na stronie you-tube , cwiczenia ABS pokazane w formie filmiku . Przy okazji mozna sie posmiac ! na filmiku umiesniony blondyn z kalifornijskim usmiechem i niemozliwym amerykanskim akcentem. Potem czlowiek przestaje sie smiac i przysiegam ze nie wiedzialam ze 8 min moze sie tak dluuuuzyc!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze mi tu tylko czesto zagladac! :-D ;-) a ktos w ogole tutaj robil juz te cwiczenia do konca? bylo widac jakies duze efekty? ile mozna schudnac cm na brzuszku? wie ktos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×