Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

labelka

200 brzuszków dziennie - kto się przyłączy ?

Polecane posty

100 brzuszków w ciągu dnia i 100 przed spaniem, kto się przyłączy żeby mnie bardziej zmotywować? zaczęłam wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowaaa
ja też, chociaz nie wiem, czy podołam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się :) na początek możesz robić mniej, chodzi o to żeby codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody in the next train
ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasinka
ja tez ok. tyle robie :) ale mam pytanie czy macie jakiś tłuszczyk na brzuchu czy tylko dla mięśni to robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z obydwu powodów :) pierwsza stówa już dzisiaj była, oprócz tego piję 2,5 - 3l wody niegazowanej dziennie Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to ma być na tluszczyk to sory, ale pomysł chybiony. Jeśli na mięśnie - chybione wykonanie. Owszem, mięśni brzucha regenerują się szybko, ale nie na tyle, żeby je ćwiczyć codziennie, a już 2 razy dziennie to naprawdę bez sensu. Poza tym podczas brzuszków wazna jest technika..mozna machac 100 brzuszków na raz - i i miec z tego malo, a mozna robic 25 - z super efektami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Siłówka
a jaka jest dobra technika bo ja chciałam robić brzuszki właśnie na tłuszczyk i jakoś nie mam do tego zapału. może jak bym wiedziała jak to mam robic to by mi się chciało. Możesz napisać jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tłuszczyk to aeroby (wioślarz, bieżnia, rowerek, etc.) albo HIIT (jak masz dobrą kondycję). Nie da się spalić sadełka miejscowo, ćwicząc konkretne mięśnie ;) http://www.sfd.pl/brzuszki_a_spalanie_-t376234.html "Brzuszki sa raczej miernym sposobem (jesli sa nim w ogole...) spalania tluszczu. Jak dla mnie bardziej sie "oplaca" zrobic aeroby lub HIIT. Najlepsze efekty osiagniesz laczac je z treningiem silowym oraz rzecz jasna- dieta (dieta to podstawa!)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to jest dobre ćwiczenie, zwłaszcza że teraz na inne nie mam czasu, wcześniej chodziłam na step i PBU 4 razy w tygodniu a teraz nie mam czasu żeby pójść ani raz tygodniowo, czasami jak znajdę pół godziny to ćwiczę pilates, ale wole robić 200 brzuszków niż totalnie nic. Ale ogólnie Silówka to masz rację. Pozdrawiam tych co zrobią dzisiaj ze mna kolejne 100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRZUCHY
ja trenuje robie 2 x 200 brzuszków rano perwsza serja wieczorem 2 serja są fajne efekty ALE PO ZA TYM TRENUJE PIŁKE NOZNĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...
jeśli chcecie spalić tłuszczyk z brzucha to brzuszkami tu nic nie poradzicie .. brzuszki sa raczej na wzmocnienie mięśni brzucha na tłuszczyk i piękną talie polecam hula-hop 30 min. dziennie wystarczy , najlepiej zeby bylo duze 90 cm i wypełnione do pełna kasza czy ryżem wtedy lepiej sie kręci i jest lepszy i szybszy efekt ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkalalalal
chcialam zaczac robic,ale nie moge zrobic nawet jednego:(chyba mi wogole miesnie zanikly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robie brzuszki dobra jestem w
przylaczam sie chodz zaczelam od 50 teraz robie 100 rani i 400 wieczorem.:) 3 miechy temu 50 bylo dla mnie problemem powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjnjfhff
tez polecam hula ho i super cwiczenia bierzesz ciezarek stajesz prosto i zginasz sie po powiedzmy 20 razy w tewo i w prawo i zawsze zginaj sie w ta strone wq ktorej masz ciezarek.boczki znikaja na leb na szyje polecam mialam boczki juz nie mam zacznij od 1kg ciezarku a potem do 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do labelka: 1) radzę zrobić 3 serie po 8-10 brzuszków, ale zachowując poprawną technikę 2) odradzam robienia 100 brzuszków przed snem - rozbudzisz niepotrzebnie organizm i będziesz miała problemy z zaśnięciem 3) ćwicz wszystkie partie mięśni brzucha 4) rozgrzewka to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma racje Natalkaoooo...
choc ja robie 3x30,ale nie przed snem i regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobienie prawidłowo brzuszka to sztuka. Mnie pokazała jak się je robi trenerka na siłowni plus ćwiczę BPU na fitnessie. Przede wszystkim odcinek lędźwiowy lezy cały czas na ziemi i mocno do niej przylega, ręce za głową, ramiona jak najszerzej, przy brzuszkach mają byc cały czas szeroko, w przeciwnym razie ciągniemy za szyje, a nie mięśnie brzucha pracują. Patrzymy cały czas w sufit i podnosimy się - brzuch wciągnięty. Takie brzuszki wykańczają. Ale w ten sposób ćwiczy się górne partie brzucha, mięśnie dolne i skośne zupełnie inaczej. Bez rozgrzewki ćwiczenie nie bardzo ma sens. A co do spalania tluszczu to zdecydujcie się wreszcie, jedna pisze że brzuszki nie spalą tłuszczu i poleca hula hop, a w temacie o hula hop z kolei można przeczytać że też nie spala tłuszczu tylko modeluje talie. To jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjhgjhg
głupota robić 200 brzuszków dziennie wystarczy 40-50 z obciazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że o dupę rozbić nawet po 500 brzuszków przed śnaidaniem obiadem i kolacją gdy brakuje właściwych nawyków żywieniowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×