Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łydeczka

36 cm w łydce przy wzroście 1,65 m to nie za dużo?

Polecane posty

Gość łydeczka

bo ja tak mam i ubolewam nad tym:( dodam ze w udzie 52 cm a tuz nad kolanem 38 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...
ja mam to samo tyle że ja mam w łydce 33 cm.. i mam 1,64 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydeczka
33 to jest ok. Tyle to ja chciałabym mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...
ale ja jestm w ogole nie wymiarowa... a 36 to wcale nie tak duzo tylko zalezy czy masz umięśniona łydke czy ,,otłuszczonął'' ;P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydeczka
kołkowatą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...
to spruboj poskakac na skakance ... mi to pomogło ja umięśnic.. ale musialam przestać skakac bo mialam skręcona kostke i jak skakałam to mnie noga bolała..... więc najpoerw musisz dorze rozgrzać kostki..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydeczka
praktykowałam z cwiczeniami - jeszcze bardziej je rozbudowywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...
moze dlatego ze sie nie rozciągałaś dobrze.. bo po skakance trzeba sie dobrze rozciągać..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam w łydce
26 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl of trampek
a ja mam w łydce 39... co prawda jestem 10cm wyzsza ale ogolnie jestem bardzo szczupla, tylko mam nogi jak dwa salcesony i to optycznie dodaje mi z 10kg :( kiedys duzo cwiczylam i wcale nie wygladaly szczuplej... wiec to moze byc genetyka, ze nic nie zrobimy z naszymi grubymi łydeczkami :P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, mam ten sam problem.. mam straszliwie GRUBE łydki. Próbuje wszystkiego- od trzech miesiecy siłownia, rowerek, bieganie, fitness, pływanie i NIC!!! Chudne na tyłku, ciało, owszem robi się jędrniejsze, ale łYDKI są w dalszym ciągu okroponie GRUBE!! Dodam, iż poza tym mam naprawdę fajną figurę- w sumie fajny tyłek, duży biust, płaski brzuch.. ale nogi jak dwa kloce dodaja mi, jak ktoś napisał, chyba z 10 kilogramów.... i nie wiem jak się z tym uporać... ja nie moge np tj wiekszość kobiet nosic spodni do kozakow- ledwo nogi się w nich mieszcza:) heh a czasami tak bardzo bym chciala zalozyc jakas spodniczke, ale mam straaszne kompleksy na punkcie sowich lydek.. nie dziwota- 38 cm... tj w kolanach 38 cm:( a w udach 51 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×