Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta z brzuszkiem

AB Rocket ma ktoś

Polecane posty

Gość ta z brzuszkiem

Czy ktoś z was ma w domu Ab Rocket i co o tym sądzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym kupic sobie jakis sprzęt , zastanawiam sie między ab rocket a magic leg.po przeczytaniu waszego forum o leg magic coraz większa chetke mam na leg magic. ale CHCIAłABYM WAS prosic o jakiekolwiek info o ab rocket od osób które wypróbowały to na sobie. jestem ciekawa czy rzeczywiscie zdaje egzamin i spełnia obietnice wyrzebionego brzuszka. tak więc kochane do dzieła piszcie wszystko co wiecie o ab rocket . z góry bede wdzieczna.pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z brzuszkiem
Ja też czekam na jakąś wiadomość o tym sprzęcie. Może już ktoś używa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt jeszcze
nie kupił i nie używa? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babababab
up! up! up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z brzuszkiem
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert4wtg4t6
up! up! up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva30
ja mam ab-rocketa. Co prawda od 1,5 tygodnia jakoś .Fajnie się na nim ćwiczy , nie boli kark tak jak przy zwykłych :brzuszkach:ja jestem zadowolona poleciła bym ten sprzęcik, tylko żeby ćwiczyć a nie żeby sobie stał gdzieś w kąciku . O efektach napiszę za miesiąc , bo brzucho mam spore , to zobaczymy ile spadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z brzuszkiem
eviva 30 --------> Gdzie go kupiłas i za ile? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva30
zamówiłam w TV w sprzedaży wysyłkowej bodajże TV MARKET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva30
KOSZT 299 ZŁ + CHYBA 30 ZŁ KURIER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrus
witam serdecznie. od kilku miesiecy używam Ab Rocet i efekty są naprawdę widoczne. wystarczy po 25 minut dziennie i brzuch jest płaski i wyćwiczony. sprzęt jest wygody lekki i poręczny, łatwy w uzytkowaniu. aktualnie ćwiczę na małym atlasie i z miłą chęcią odsprzedam swój Ab Rocet za 200zł [cena do negocjacji] :) pozdrawiam Piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi z okazji walentynek
co za bzdury przecież każdy wie że aby stracic brzuch to trzeba najpierw areoby cwiczyc na spalanie tłuszczu a dopiero potem "brzuszki" na rzeźbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z brzuszkiem
piotrus ------> ja kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAduQ
Tez macie problem... Piotrus mowi te bzdury po to aby sprzedac sprzet a nie dla informacji o ab rocket... Naprawde zrobilo mi sie zal, poniewaz nie widzialem jeszcze tak bzdurnej opini jak ta: ,,25 min. i brzuszek plaski". Dowidzenia =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAduQ
,,Codziennie 25 min.i brzuszek plaski". Watpie w ta opinie wiec nie dajcie sie w nia wrobic poniewaz to jest tylko po to aby sprzedac urzadzenie (mozliwe ze zepsute). Najlepiej kupic od zaufanych sprzedawcow np. TV******. POzdrO =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoooosze !!! tez chce zamówic, jestem ciekawa opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catlyn
witam mam problemy z brzuszkiem i jestem zainteresowana kupnem ab rocket-a ale najpierw chciałbym usłyszeć opini ludzi którzy to już testowali.Czy naprawde warto zainwestować pieniążki w to i czy ćwiczenie na tym urządzeniu przyniesie oczekiwane rezultaty.prosze kto testował niech napisze każda opinia będzie dla mnie wazna z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catlyn
dzieki gościuwa za twoja opinie na ten temat.A wiec ja juz nie czekam tylko zabieram sie do składania zamówienia,a pozniej napisze czy jestem zadowolona.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbhjbhjnmb
up up i jak dziewczyny dziala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Ja testowałam i mogę w zdecydowanie polecić. Co do głowy to jest regulowane oparcie, więc nie ma z tym rzadnych problemów. Jestem bardzo zadowolona, wczesniej robiłam normalne brzuszki na podłodze i bolały mnie plecy, kręgosłup po 30 sekundach. Z Ab Rocket ćwiczy się super i naprawde czuć jak napinają się mięśnie. Moja koleżanka ma fitness club i kupiła dla dziewczyn , na wypróbowanie i naprawde się sprawdza. Okazało się, że wiele dziewczyn chce poćwiczyć na jednych zajęciach, więc mosiła zamówić więcej sztuk. A propo zamówienia, to zamawiała przez internet w najtańszym sklepie internetowym z urządzeniami do fitness, bo wczęśniej zamawiała u nich stepy. Wiem, że są o wiele tańsi od konkurencji i posiadaja wszystkie produkty reklamowane również w TV, a poza tym można z nimi ponegocjować cene.Jak coś to podaje niżej adres, może mała darmowa rekama ;)nikomu nie zaszkodzi a nam z pewnością pomoże, bo chyba chcemy kupować jak najtanie. www.fitness24.com.pl www.fitness24.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z brzuszkiem
skarbkochanie -----> dzięki za podany adres. To się nazywa pomoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ja mam ab-rocketa od tygodnia i musze przyznać, że ćwiczy się fantastycznie. Efektów na razie nie widać, bo muszę się jeszcze przyzwyczaić do diety. Musicie pamiętać, że aby schudnąć należy stosować diete (najlepiej lekka, żeby nie pojawił się efekt jojo, do diety trzeba się przywyczaić i stopniowo ją zwiększać), ćwiczyć (najlepiej codziennie- jeżeli chcecie spalić brzuszek to myśle, że ab-rocket to dobre wyjście- ja ćwiczę codziennie po 20 min i nie odłożyłam go w kąt) ważne są regularne ćwiczenia- nie wystarczy raz w tygodniu się katować, tylko regularnie ćwiczyć. Ważna jest równowaga. Nasz organizm tego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompej
ja mam ab rocket i powiem ze niezly patent i faktycznie czuc te miesnie tylko regularnie cwicze i efekt troche jest al za krotko jeszcze cwicze wiec polecam dla ludzi ktorym sie cwiczyc normalnie nie chce.ab rocket jest dobry jako dodatek nigdy zamiast cwiczen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam
mogę ze spokojnym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaj
eh dobre dla starszych osob i tych co zaczynaja swa przygode ze sportem bo jesli jest sie bardziej zaawansowanym to jest to za łatwe zaleta jest jedna- nie bola plecy i szyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochagochagocha
Witajcie!!!Węc tak kupiłam swój abrocket pod koniec stycznia (czekałam na niego 28 dni zeby mi go przesłali ci z TV Maketu), obecnie mamy koniec kwietnia, wiec cwicze trzy miesiące po 300 brzuszków codziennie i szczerze mówiąc nie widze efektów...plusem jest rzeczywiście to ,że kark nie boli i łatwiej się podnieść z podłogi...minusem jest to , że opór jest bardzo mały nawet na tych ostatnich sprężynach...A co mnie tak naprawdę zbulwesowało!!-waże 53kg i właśnie ćwicząc na tym sprzecie na tych spręzynach o na nawjększym oporze ...nagle coś mi sie wbiło w plecy... zgadnijcie? sprężyna pękła ...przy mojej masie..nie wiem jak faceci na tym mają ćwiczyć lub osoby odemnie cięzsze , skoro przy mojej masie ciała sprężyna pekła... Nadal jednak ćwicze na tym sprzęcię bo może musze poćwiczyć pare miesięcy więcej żeby było widac efekty.... Do TV Marketu jednak sie zraziłam,a chciałam zamówi inny sprzęt ...teraz jedak się zastanawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...mała mi...
Ludzie pomóżcie mi ja już nie wiem... jedni mówią że to dobry sprzęt... inni że nie za bardzo:/ ja nie chce wywalić pieniędzy w błoto bo to tanie nie jest:( pół roku temu urodziłam dziecko i niestety został mi spory brzuszek, nasłuchałam sie tej reklamy i tak mnie wzięła na to ochota... nie wiem czy mi to pomoże:( mam zamiar sobie kupić tego ab rocketa ale już sama nie wiem czy warto... Pomóżcie mi... powiedzcie czy to mi pomoże?? czy uda mi sie zrzucić tego brzuchola?? proszę o szybka odpowiedz...z góry dziękuje:) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×