Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co szybciej da efekt

Aerobic, fitness czy siłownia?????????

Polecane posty

Gość co szybciej da efekt

muszę schudnąć ok 15kg. Czy chodząc 5 razy w tygodniu przez 2-3 miesiące nabiorę troszkę kondycji i schudnę??? Które z powyższych da najlepszy efekt.(jeśli chodzi o nabranie ładnej sylwetki???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy Ci uczęszczanie na siłownię 3 razy w tygodniu, np. poniedziałek, środa, piątek, i od nowa. Do tego dopasowana dietka, ale żadne głodzenie się i odpowiedni dobór suplementów. Np witamin, czy środków wspomagających odchudzanie zawierajace l-karnitynę. 15 kg to dużo, jak na 3 miesiące. Ale jeśli soię będziesz trzymasz powyższego schematu, w ciągu trzech miesięcy schudniesz około 5 do 10 kg. Wszystko zależy jeszcze od Twojego metabolizmu i przemiany materii. Jeśli jest wszystko w porządku to wyrobisz sobie ładną sylwetkę, na nabierzesz masy mięśniowej, a stracisz tkanę tłuszczową. Polecam Ci w takim razie portal www.hellhound.pl. Znajdziesz tam pełen pakiet, który jest Ci potrzebny do rozpoczęcia diety, od suplementów po sprzęt, który nawet w domy pozowoli Ci ćwiczyć. Mam siłownię i często korzystam z ich usług, ponieważ są najlepsi i wiarygodni. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaaa55555
najszybsze silownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że rzucanie się od razu na siłownię to kiepski pomysł. Na początek proponowałabym fitness na przemian z bieganiem połączony z dietą. Dobre efekty w odchudzaniu daje dieta proteinowa Pieere Dunkana. Poczytaj sobie w necie o tym i wybierz jakiś rodzaj ruchu, który najbardziej Ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutu
takie babskie myślenie miesiać trzymania diery i świczeń i chcą 50kg schudnać a potem z powrotem za michę łapią i sietuczą. odpowiem ci tak : tak trochę kondycji nabierzesz ale nie zapominaj ćwiczenia to dodatek do diety wygladasz tak jak jesz,15kg powinno sie zrzucać prze 4 miesiace. oczywiscie da sie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym stawiała na aerobik- jak dla mnie najprzyjemniejsza forma ćwiczeń :) Możesz też ćwiczyć w dom, być może taniej wyjdzie Ci jednorazowy wydatek na jakiś sprzęt do ćwiczeń niż chodzenie na jakiś zajęcia.Polecam stronkę hellhound.pl- tam znajdziesz sprzęt dla sportowców bardzo dobrej jakości, a w cenach niższych niż normalnie w sklepach :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym stawiała na aerobik- jak dla mnie najprzyjemniejsza forma ćwiczeń :) Możesz też ćwiczyć w dom, być może taniej wyjdzie Ci jednorazowy wydatek na jakiś sprzęt do ćwiczeń niż chodzenie na jakiś zajęcia.Polecam stronkę hellhound.pl- tam znajdziesz sprzęt dla sportowców bardzo dobrej jakości, a w cenach niższych niż normalnie w sklepach :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej aerobic
na poczatku zacznij 3 razy w tygodniu gdyorganizm sie przyzwyczai np [po kilku tygodniach możesz zwiększyc do r razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej aerobic
miało byc , ze po kilku tygodniach zwiększyc do 5 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na siłownie. Ale radzę Ci zacząć przez miesiąc 3 razy w tygodniu, potem częściej i dłużej, żeby się nie przeforsować i nie obciążyć organizmu. Ćwicz godzinę na rowerku, bieżni, choc ja polecam orbitrek. Potem 40-60 minut na ćwiczeniu mięśni (na każdej siłce jest trener, który pokaże Ci jak korzystać ze sprzętu), ale ja radzę Ci ćwiczyć na małym obciązeniu, żeby nie zrobił się z Ciebie jakiś mięśniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona...
najlepsze efekty daje rower..serio,sama jezdze albo na stacjonarnym wieczorkiem ok pol godziny,albo gdy czas pozwala wybieram sie na wycieczki rowerowe,dzieki temu mam super figurke,a zawsze bylam "przy kosci".Mi osobiscie ani silownia,ani aerobik nie daly tego co rower,tu pracuja wszystkie miesnie,poza tym dotleniasz sie,"ladujesz"akumulatory..ja dzieki temu od 3 lat przy wzroscie 1,68 waze 55 kilo,zmienilam tez jadlospis,jem duzo owocow,pije duzo wody i czuje sie rewelacyjnie,polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghkkdm
na silowni to tylko aeroby-czyli bez obciazenia itp. ja ci radze albo aerobic albo fitness. i nie 5 razy w tygodniu bo po pewnym czasie spadnie ci wydajnosc (zwyczajnie sie przeforsujesz i dupa z erfektow) wiec cwicz intensywnie co 2 dni, a w pozostalych dniach np biegaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speedygirl:)
samymi clasami z roznych aerobikow schudlam 7 kg w ciagu 2 miesiecy. plus ograniczenie jedzonka. mam pytank oc oznacza dla ciebie fitness? bo silownia to myslisz o wiciskaniu ciezarow chyba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randika
Ja osobiście łączę siłownię i fitness. Spędzam około 30-40 minut na ćwiczeniach. Dwa razy w tygodniu chodzę również na fitness. To mi pozwala na utrzymanie właściwej sylwetki, właśnie takiej, jaką zawsze chciałam mieć. Chodzę do GoldsGym, to siłownia w Wawie, na Wilanowie. Mają basen, zajęcia tematyczne, no i ogólnie, nieźle można się zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeelkowa
Klinkowa, czy Ty przyjmując te suplementy pytałas kogos co przyjmować, od czego zacząć ? Sama sie nad tym własnie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvina-pe.pl
Na spalanie tłuszczu? Przede wszystkim aeroby. Minimum 3 razy w tygodniu, zacznij od 45 minut i rozszerzaj do około 60-70. W trakcie wykonywania aerobów tętno powinno utrzymywać się na poziomie konwersacyjnym, czyli wynosić około 130-140. Jakie aeroby? Moim zdaniem najlepsze jest bieganie, oczywiście :) Może być też orbitrek, ewentualnie rower, basen. Do tego dorzuć trening siłowy - najlepiej zapłać raz trenerowi, żeby Ci rozpisał trening personalny z uwzględnieniem Twojej budowy ciała - dzięki siłowni możesz sobie świetnie wyrzeźbić sylwetkę. Ja zawsze miałam wąskie biodra, byłam szersza w talii. Od 3 lat chodzę na siłownię i mam wymarzoną figurę - wcięcie w talii, proporcjonalne biodra, wyrobione od biegania łydki i pośladki. To działa, ale wymaga czasu. Jeśli będziesz systematyczna, to efekty zauważysz już po 3-4 tygodniach :) No i nie zapominaj o diecie. Tutaj też radziłabym wizytę u dietetyka, który zrobi pomiar masy ciała razem z pomiarem tkanki tłuszczowej i mięśniowej i sporządzi jadłospis zgodnie z Twoimi preferencjami. Powodzenia! http://malvina-pe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvina-pe.pl
Na spalanie tłuszczu? Przede wszystkim aeroby. Minimum 3 razy w tygodniu, zacznij od 45 minut i rozszerzaj do około 60-70. W trakcie wykonywania aerobów tętno powinno utrzymywać się na poziomie konwersacyjnym, czyli wynosić około 130-140. Jakie aeroby? Moim zdaniem najlepsze jest bieganie, oczywiście :) Może być też orbitrek, ewentualnie rower, basen. Do tego dorzuć trening siłowy - najlepiej zapłać raz trenerowi, żeby Ci rozpisał trening personalny z uwzględnieniem Twojej budowy ciała - dzięki siłowni możesz sobie świetnie wyrzeźbić sylwetkę. Ja zawsze miałam wąskie biodra, byłam szersza w talii. Od 3 lat chodzę na siłownię i mam wymarzoną figurę - wcięcie w talii, proporcjonalne biodra, wyrobione od biegania łydki i pośladki. To działa, ale wymaga czasu. Jeśli będziesz systematyczna, to efekty zauważysz już po 3-4 tygodniach :) No i nie zapominaj o diecie. Tutaj też radziłabym wizytę u dietetyka, który zrobi pomiar masy ciała razem z pomiarem tkanki tłuszczowej i mięśniowej i sporządzi jadłospis zgodnie z Twoimi preferencjami. Powodzenia! http://malvina-pe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 10 min na siłowni zlejesz sie potem nie wytrzymasz 45 min 3 x w tyg. zacznij od 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalifatka1
hej, ja się wybieram za tydzień na pierwsze zajęcia z zumby. była któraś z was we wrocławskim centrum spa na zumbie? http://www.spa.wroc.pl/fitness-club.html bo ja byłam tam w saunarium i na aqua aerobiku a moja matka na nordic walking i na jakimś pilatesie dla seniorów czy coś takiego... zastanawiam się jaki przedział wiekowy jest na zumbie. podobno tam jest jakiś wypasiony, lepszy niż gdziekolwiek indziej ale nie wiem na czym polega różnica.może w osobie prowadzącej??? kurcze...nie mogę się doczekać. to wrocławskie centrum spa to dla mnie raj na ziemi. jak tak sobie czasem wracam z pracy gdzie marznę w klimie bo szefowej gorąco i za chiny nie chce zmniejszyć nawiewu i tak sobie pomarzę o tym saunarium i teraz o zumbie.... skakać mi się chce z radości i bym podskoczyła gdyby nie ta krowa szefowa, która siedzi tuż obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tykwaduza
a moze wrzućcie wszystkie polecane siłki i baseny na Fit miejsca Figury na facebooku? Inni, tacy jak ja poszukujący siłowni, napewno beda zadowoleni z takich info o sprawdzonych miejsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tykwaduza
a moze wrzućcie wszystkie polecane siłki i baseny na Fit miejsca Figury na facebooku? Inni, tacy jak ja poszukujący siłowni, napewno beda zadowoleni z takich info o sprawdzonych miejsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówwwwkaaa
Ja Ci polecam siłownie 3x w tygodniu i kiedy masz jeszcze czas to joga w domu! Odpowiednia dieta tj. bez podjadania wiecej owoców, warzyw wody, mniej cukru, i jesteś w stanie schudnąć te 10 kg. Motywacje musisz mieć bo na początku jest ciężko. Ale mnie właśnie wtedy w te najgorsze dni uspokajała joga. Ćwiczę ją w domu bo nie stać mnie na opłacenie silowni + szkoły jogi. Zakupiłam sprzęt na www.jogastyl.pl i Tobie też polecam, bo najważniejsza jest dobrej jakości mata. Pozdrawiam i wytrwałości życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikawka!
ja uważam, że polaczenie wszystkich trzech i znajdziesz swoja ulubiona metode. Ja kocham fitness- tbc abt, zumba step, mega fajne zajecia. Widziałąm te fit miejsca figury, moja siłka już tam jest! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga257
Kiedy zapisałam się na początku roku do tej http://www.spa.wroc.pl/silownia-spa.html wrocławskiej siłowni, nie sądziłam że tak się w to wkręcę. Teraz muszę min 3x w tygodniu chodzić na siłkę, bo inaczej jestem chora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chciałbym schudnąć w miarę szybko. Myślałem o nowym rodzaju fitness zwanym crossfit http://www.verasport.pl/produkt/fitness-grafik Korzystał ktoś z tej metody i może polecić? Od razu powiem że jeśli chodzi o kluby interesuje mnie tylko łódź lub bliskie okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananana
ja polecam ci fitness, dziala najbardziej rozwojowo na miesnie, dobrze ktos wyzej pisal, poszukaj na fit miejscach figury, tam jest duzo fajnym miejsc zaznaczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jak któraś z dziewczyn tutaj jestem chora jak nie pójdę na silownie 3x w tyg.w pierwszym tyg chodziłam 2x w tyg.i już w czwartek mnie nosiło :D w drugim tyg.już 3x w tyg.a w 6tyg zrobiłam maratonik 5x w tyg ;)Jutro ten maraton kończę;) i mimo bólu mięśni ud czuje się z***biście :D To wciąga ;) Ja się zakochałam w TBC ;) ale chce jeszcze przetestować body pump :D pewnie też fajne to ;) A i byłam też na wstępie do crossfitu ale trafiłam na mocno zaawansowaną grupę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×