Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość lilu_lilu

polecam cwiczenia na brzusio ktore nazywaja sie aerobiczna 6 weidera. Ciwczenia super. Przezylam to na wlasnej skórze jedzac co chce i cwiczac. i podzialalo. brzuszek jak ta lala. macie tu linka: http://www.sfd.pl/temat144665_strona1/ owocnych cwiczen!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo prosze prosze :) robilam 6w jakies pol roku temu, sluchajcie to jest meczace, ja wiem, ze ciezko ze to dzien w dzien i czlowiekowi sie odechciewa na sama mysl...trzeba sie starac.. sluchajcie... PO CALYM WYKONANYM CYKLU JEST TAKA SATYSFAKCJA.. o mamooooo.. i ten widok brzucha.. i naprawde miesnie sie ma mocne...i poniewaz jak anzwa wskazuje sa to aeroby, wiec tluszczyk schodzi (oczywiscie przy odpowiednim wykonywaniu cwiczen) polceam serdecznie moje panie, zmierzyc sie z sama z soba i ze swoim brzchem, trzymam kciuki! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka2006
ja jestem po 11 dniu weidera. to naprawde jest zarabisty trening i widze juz efekty! nie bede was mamic - wcale nie jest tak latwo -i potrzeba ogromnego samozaparcia zeby codziennie wykonywac te cwiczenia. ale jak widze z dnia na dzien, jak te miesnie sie wzmacniaja... odrazu chce mi sie cwiczyc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babkaaa
Może masz rację. Ostatnio mam ciągle klopoty i zmartwienia, może to też ma wpływ-jakoś nie mogę się zdecydować na wizytę u dr i doczekać tego durnego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka2006
do babkaaa mi tez spoznia sie. dopiero tydzien, ale jednak. mysle ze to cwiczenia i przesilenie wiosenne. trwam dalej :) trzymam kciuki za wszystkich cwiczacych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala sztuka w weiderze polega na prawidlowym wykonywaniu cwiczen. kluczem jest tutaj doladnosc. konieczne jest 2-3 sekundowe maksymalne przytrzymanie napiecia miesni brzucha(oprocz cwiczenia 5) - inaczej caly trening nie skutkuje wyraznymi efektami. jestes pewna ze dobrze je wykonujesz? nie znam nikogo kto przy prawidlowym wykonywaniu tego treningu nie widzial u siebie bardzo wyraznych efektow juz po ok. tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze je dobrze wykonuje:) 6 robie juz poraz 3:P ale ja przed odchudzaniem mialam ogrooomna falde tluszczu:D teraz jak leze mam plaski,ale jak usiade to jeszcze mam mala faldke:D dlatego mowie ze plaskiego jak decha to jeszcze nie mam:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do winogronka8 najwazniejsze ze dobrze robisz - kurcze skubana - juz trzeci raz??? niezle samozaparcie! ja jestem dopiero na 14 dniu i powiem ze nie jest zbyt lekko :) ale jak widze efekty to odrazu wracaja mi checi :) slyszalam ze najtrudnije zrzucic faldki w dolnej czesci brzucha i ze na to ponoc sa lepsz cwiczenia od szostki. wiesz moze cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdfytsiueksfchwieu-
mowicie o efektach...a le jakie o sa efekty???? czy to jest splasczenie brzucha czy zarysowanie miesni czy zrzcenie oponki i sadla??/ bo jest roznica... ja wogole nie mam miesni na brzuchu i obrasta go tluszcz i oponki wiec nie wiem jaki bedzie efekty wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usana
Czesc. Dwa dni temu weszlam na ten link i wykonalam cwiczenia. wczoraj nie mialam mozliwosci a od dzisiaj juz chcialam rozpoczac systematyczny trening tylko ze link dzisiaj nie dziala. Czy moze mi ktos napisac codzienne rozlozenie cwiczen (ile powtorzen ktorego dnia) i bardzo skrotowy opis kazdego z cwiczen (robilam je tylko raz i nie pamietam dokladnie). Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Winogronka8 wlasnie jestem po rozmowie z trenerem - n amiesnie dolne brzucha polecil mi dodatkowo jesczze jedno cwiczenie. postaram sie je opisac jak najlepiej umiem :P a zatem pozycja wyjsciowa taka jak w drugim cwiczeniu szostki weidera - czyli lezymy na plecach, obie nogi ugiete w kolanach pod katem prostym, rece na ziemi wzdluz tulowia, robimy brzuszek, utrzymujac napiecie wykonujemy ruchy nogami (ale smiesznie zabrzmialo!) tzn. kolana ciagle pod katem prostym, nogi ida z bioder :P, nie mozna za mocno - bo wtedy czuje sie miesnie przy ledzwiach, sama wyczujesz kiedy pracuje dolny brzuch, a kiedy ledzwie. wlasnie przed chwila wyprobowalam - nie jest takie ciezkie, wiec jako dodtakowe do weidera moze byc :) dobrzez wytlumaczylam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka2006 - \"nogi ida z bioder\"??? Czyli jak? Och ja nie zrozumialam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prostujesz nog kolanach tylko \"poruszasz ta cala konstrukcja\" - ciagle trzymasz nogi ugiete pod katem prostym i lekko nimi hustasz (ale w strone podlogi a nie klatki piersiowej, czyli nie przyciagasz nog do brzucha ale w druga strone) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak bedzie latwiej - na pewno robilas kiedyc takie proste cwiczenie - lezac obie nogi podnosisz do gory i starasz sie je opuszcic jak najnizej nad podloge, tutaj jet to samo tyle, ze zaczynasz od nog zgietych w kolanach, a nie wyprostowanych. opuszczasz i wracasz, opuszczasz i wracasz. utrzymujac ciagle kolana zgiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usana
katka2006, dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze pomysl troche
.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagi23
no wlasnie jak to jest z tym piatym cwiczeniem?skretosklony to znaczy ze trzymam nogi zgiete w biodrze i udzie pod katem 90 stopni i wyprostowuje raz jedna noge raz druga trzymajac ja na wysokosci i jednoczesnie kierujac lewy lokiec do prawego kolana i prawy lokiec do lewego?tak to ma wygladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie jekieś dobre ćwiczenia na zrzucenie boczków???????? pomocy!!!!!!!!!!!!! musze się ich pozbyć!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klghhl
Nie mogę wejść na stronkę! Pomocy - może jakiś inny link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja też zaczęłam ćwiczyć - nie jest tak żle ale muszę przyznać żę męczący trening. Od 3 m-cy chodzę regularnie na siłownie, gdzie też ostro ćwiczę brzuch, ale te ćwiczenia mnie wykończyły :). Dzie 3 dzień :)Pozdrawiam wszystkie wytrwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×