Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neoclassica

Balet, jazz i inne tańce dla dzieci i dorosłych

Polecane posty

Witam, Zapraszam do nowo otwartego Centrum Baletowego Neoclassica - ul.Litewska 3 w Warszawie ( w Teatrze Syrena) - www.neoclassica.pl; zapisy@neoclassica.pl ; 601 332 240 więcej o Centrum: Centrum Baletowe Neoclassica - CBN - zostało utworzone pod patronatem Fundacji Neoclassica w 2014 roku z inicjatywy Natalii Marii Wojciechowskiej. Powstało ono z myślą o profesjonalnym rozwoju tanecznym dzieci, młodzieży oraz dorosłych, dla których taniec jest pasją, miłością, sposobem na życie, a i często pomysłem na własną karierę zawodową. CBN jest miejscem pracy oraz osobistego rozwoju, które ten rozwój ukierunkowuje w poszanowaniu człowieka i jego wartości oraz priorytetów. Te założenia CBN realizuje poprzez swoją bogatą ofertę kierowaną do najmłodszych (6-13), młodzieży (14-17) oraz dorosłych (18+) zarówno profesjonalistów, jak i osób powszechnie nazywanych amatorami. Zajęcia taneczne, warsztaty i niedzielne szkolenia są prowadzone na profesjonalnie wyposażonej sali o powierzchni ponad 100 mkw, która znajduje się w Teatrze Syrena, przy którym CBN zostało utworzone. CBN wiążąc się z Teatrem Syrena chce zapewnić uczniom niesamowitą atmosferę oraz możliwość wejścia za kulisy teatralne i w późniejszym czasie obserwowania zza kulis przygotowań Warsaw Ballet ( zespół Fundacji Neoclassica, który trenuje w CBN) do premier. Kadra pedagogiczna to wybitne jednostki, które odnosiły i odnoszą sukcesy zarówno pedagogiczne, jak i taneczne na deskach wielu teatrów w kraju i zagranicą. Nasza oferta obejmuje: Rozwój dzieci, młodzieży i dorosłych w konkretnych technikach tańca: - neoklasyka - styl Forsythe'a - taniec klasyczny ( powszechnie nazywany baletem) - z rozróżnieniem na: styl Balanchine'a, szkołę francuską, rosyjską (Waganowa) oraz włoską (Cecchetti) - Horton - Graham - Laban - Jazz Edukacja w zakresie: - repertuaru baletowego - wariacje klasyczne - pantomimy baletowej - historii tańca - anatomii człowieka - zdrowia tancerza i osób trenujących taniec Przygotowanie dzieci/młodzieży i dorosłych do: - konkursów baletowych - audycji do szkół baletowych - audycji do zespołów zagranicznych Ogólny rozwój poprzez techniki wspomagające: - stretching - "EXTENSIO Body&Mind Stretching Programme" - dla dzieci, dorosłych, tańczących i nie tańczących - pilates - świadomość i język ciała - zajęcia taneczno-aktorskie Organizowanie wyjątkowych wydarzeń: - szkolenia związane z tańcem i zdrowiem - warsztaty dla dzieci i dorosłych dotyczące technik tanecznych i nie tylko - eventy taneczne - mini spektakle taneczne - wystawy w połączeniu z pokazami tańca - performance taneczne CBN jest również siedzibą (miejscem prób) Warsaw Ballet i to właśnie w Centrum Baletowym Neoclassica można ćwiczyć razem z tancerzami zespołu, którzy prowadzą większość zajęć w CBN "Zapraszam do Centrum Baletowego Neoclassica, w którym każdy ma szansę rozwinąć skrzydła!" - Natalia Maria Wojciechowska zapisy@neoclassica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoła tańca Gdańsk
Od zawsze kochałam taniec, ale w dzieciństwie nie miałam możliwości spełniać swoich marzeń. Teraz pozwoliłam sobie zapisać się na kurs salsy do http://sosalsa.pl/ i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona! Uwielbiam to i chyba nawet nieźle mi to wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamikul
Ja też nie przepadałam za tańcem. Jakieś to takie sztuczne było... Jedyny taniec jaki lubie, to pole dance. Jeśli ktoś by chciał spróbowac, to polecam http://www.larosanegra.wroclaw.pl/ :D To bardziej zabawa, akrobacje, niż taniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam i taniec i www.igortreneronline.pl :) Układa treningi pod nasze możliwości i potrzeby i maksymalizuje efekty, które chcemy osiągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze, taniec to moja milosc, moze dlatego, ze nie potrafie ;) Dopiero jak przeczytalam o tancerzach, ze STUDIOWALI taniec, folklor, etc. nabralam pokory. Mimo to uwielbiam ten rodzaj ruchu do muzyki, styl nie ma znaczenia. ;) Tanczcie, to zdrowe poruszanie sie o kazdej porze roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka krok po kroku zapoznaje się z kolejnymi stylami tańca, teraz z baletu przechodzi w jazz w szkole tańca www.esdanceacademy.pl gdzie mają naprawdę fajną atmosferę i podejście do młodzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lublinie jest fajna szkoła tańca na Kiepury - Akademia Promocji Tańca https://apt.lublin.pl/ Bardzo fajne miejsce, ze świetnymi trenerami. Chodzę do nich na salsę, chodziłam z mężem na kurs pierwszego tańca a moje dziecko z kolei chodzi od roku na naukę baletu. Wszyscy są zadowoleni z ich kursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chodzimy do www.cto-taniec.pl. Bardzo polecam, to szkoła tańca dla dzieci i dorosłych. Prowadzi zajęcia od baletu po hip hop. Bardzo przyjemna atmosfera, super instruktorzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas, na warszawskim Bemowie istnieje dobra szkoła tańca dla dzieci. To Szkoła Cool Kids Dance Studio https://szkola-tanca.waw.pl/ Najważniejszą zaletą tańca jest jego zbawienny wpływ na umysł. Nie bez powodu mówi się, że w zdrowym ciele mieszka zdrowy duch. Duch, który domaga się uzewnętrznienia i opowiedzenia o sobie światu. Założycielką i instruktorką tańca jest Agnieszka Cichocka obecnie związała się z modernowym Teatrem Tańca Jazzgot Anety Bułki, z którym tańczy na scenach teatralnych w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×