Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SlodkaCzekoladka

Banki chinskie a zwalczanie cellulitu

Polecane posty

Helo, czy ktos z Was w walce z cellulitem uzywal baniek chinskich? Po jakim czasie pozbylyscie sie pomaranczowej skorki? Udalo Wam sie calkiem pozbyc tego cholerstwa? Ja zaczelam sie masowac w zeszla niedziele. Robie to co drugi dzien. Efekty juz widac. Mialam widoczny cellulit w tylnej czesci ud i na posladkach. Nabawilam sie bardziej widocznego w czasie ciazy. Uzywam do masazu olejku z Ziaji, czarna seria, reduktor cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam,ze czytalam o tym na forach i dziewczyny sobie chwala! Wiec jesli ktos ma problemy z cellulitem, to warto zakupic banki chinskie. Kupilam je w aptece za 26 zl. Olejek 16 zl /500ml a wiec to male koszty w porownaniu z tym,co mialybyscie wydac w profesjonalnych salonach. A efekty sa takie same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja unikam wszystkiego
co chinskie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dużo dobrego słyszałam o bankach Chińskich, ale sama nie stosowałam. Tylko podobno na początku są dosyć duże sińce i niezbyt estetycznie to wygląda. Więc co kto lubi. Efekty podobno przychodzą dość późno, ale jak jesteś gotowa na poświęcenie to powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masażysta
Bańki chińskie są rewelacyjnym rozwiązaniem przy walce z cellulitem. Stosowanie ich jest znacznie wydajniejsze od masażu manualnego. Jeśli chodzi o sińce to któś chyba przesadził albo zamiast masować po prostu przystawił je i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
nieprawda. Nie przystawiałam, tylko masowałam. Mam kruche naczynia, i mam teraz pełno poękanych. Nie polecam osobom, którym się łatwo robią siniaki, i koniec. :o A i rezultaty po miesiacu masowania takie sobie, skórka nie warta wyprawki czy jakoś tak to szło chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za leniwa jestem
o efektach w walce z cellulitem sie nie wypowiadam bo zaczęłam masowac i szybko odstawiłam ze względu na popękane naczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnesówka
Ja jeszcze nie mam ale się zastanawiam czy nie kupić. Drogie to nie jest, ale pytanie jak wlaśnie z efektami. Moja koleżanka była w salonie na zabiegu bańkami i nie miała siniaków, ale tez od jednego razu jej nie pomogło. To pewnie trzeba uskuteczniać codziennie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any Yo
Witam dziewczęta :) Co do baniek chińskich też się dużo o nich naczytałam i muszę powiedzieć, że dużo osób je sobie chwali, ale zdarzają się dziewczyny, które wprost przeciwnie nie polecają. Mi się wydaje, że to sprawa indywidualna i trzeba spróbować, żeby się dowiedzieć... Również narobiłam sobie tymi banieczkami nadziei i mam zamiar wyruszyć do apteki po te cuda ;D Na razie robię sobie peelingi, ćwiczę, masuję rękawicą i jestem na diecie. Osiągnęłam tylko rezultat jędrnych ud i pupci, ale cellulit jest nadal. Jak wypróbuję bańki to napiszę, czy coś mi pomogły ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia w pozbyciu się tego cholerstwa ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dużo wątpliwości jeśli chodzi o bańki i stwierdziłam, że lepiej jak wybiorę laserowe usuwanie cellulitu i wybrałam Pollogen Legend. W mojej klinice był bardzo duży wybór i nie łatwo było się zdecydować ale nie żałuję, bo to chyba najlepszy zabieg ze wszystkich. Pozbyłam się cellulitu i teraz muszę się pilnować z dietą i ćwiczeniami, czuję się o wiele lepiej dzieki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×