Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hakjala

BIEGANIE A CHUDNIECIE

Polecane posty

Gość hakjala

Hej kochani, Od kilku miesiecy regularnie biegam, a dodatkowo od miesiaca trzymam diete. Biegam okolo 13km w tygodniu, rozkladam to na 2-4 razy. Powoli zwiekszam dystans. Uzywam tez odzywki bialkowej (20g po kazdym treningu). Wydaje mi sie, ze wyszczuplaly mi troche nogi i brzuch, choc waga pokazuje tylko 2 kg mniej. Czy ktos z Was uprawial biegi, zeby schudnac? Macie jakies rady, zeby przyspieszyc ten proces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glab w liscie odziany
przepraszam ale co ci daje ta odzywka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakjala
odzywka ma tylko wspomoc miesnie, nie odchudzanie. wspominam o niej, bo nie mam pewnosci, czy nie spowalnia odchudzania - choc z tego co wiem, przy malej ilosci weglowodanow i tluszu, nie powinno do tego dojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glab w liscie odziany
wiec odpowiedz jest logiczna raczej :o mesnie sa ciezsze od tkanku tluszczowaj a skoro wspomagasz ja bialkiem to normalnie, ze ich przyrost jest wiekszy a co za tym idzie waga nie spada tak szybko ps. co to za odzywka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
Jak biegasz to nie patrz za bardzo na wage, zwiekszy ci sie masa miesniowa, a one waza wiecej niz tluszcz, ale za to sa mniejszej objetosci, mozna powiedziec sa "zbite". Wiec mozesz wazyc niewiele mniej, ale byc szczuplejsza. Bieganie jest zdrowe, swietnie dotlenia caly organizm i cwiczy wiele miesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakjala
a znacie to z Waszego doswiadczenia? zauwazylyscie, ze rzeczywiscie macie ladniejsze, bardziej 'zbite' nogi i bardziej plaski brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glab w liscie odziany
zdecydowanie ladniejsze mozesz mi napisac co to za odzywka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glab w liscie odziany
dzieki :) a na wage nie patrz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz schudnac
to wybierz jakiegos wspomagacza z L-karnityna ;) Bo na odzywce bialkowej to raczej nie polecisz w dol z kilogramami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glab w liscie odziany
ja tam bym zostala przy tej odzywce :) jak mocno poleci z waga (a przy bieganiu tak jest) to bedzie jej zwisac wszystko ps. uwazaj na cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakjala
a Wy uzywalyscie L-karnityne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz schudnac
ja akurat nie lubie biegac ;) Bieganie nie jest dobre dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakjala
aha, no i ile km w tygodniu przebiegacie? jakies zalecenia co do treningu? z gory Wam dziekuje! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glab w liscie odziany
ja tez nie biegam - nie chce mi sie z domu tylka ruszac :o raczej silowe robie i nigdy nie bralam wspomagaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz schudnac
silownie tez lubie ;) rower, plywanie ;) Po prostu biegania nie lubie ;) Zadyche mam jak jasna cholera :P Ale moj brat biega. To sie zna jak nikt ;) Ale odzywki bialkowej zdaje sie nie bierze. Bo ma miesni w sam raz ;) A % tkanki tluszczowej najmniej na roku - jak badania robili, hehehe ;) On zwykle Isostar tylko pije podczas biegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glab w liscie odziany
tez umieram przy bieganiu :o poza tym nudne jest zastanawialas sie nad odzywka bo uwielbiam miesnie a chyba juz z moich nic nie da sie wykrzesac (znaczy zwiekszyc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia32
ja biegałam gdy zaczynałam sie odchudzać. poczatkowo było bardzo ciężko, ale z razu na raz coraz lepiej. i bieganie mi bardzo pomogło schudnąć. biegałam 3 razy w tygodniu po ok 7 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
Jak długo trzeba biegać, żeby zauważyć że brzuch jest szczuplejszy ? Będę biegać 4 razy w tygodniu po 40 min + basen 1h przez 4 miesiące. Czy efekty będą widoczne po tych 4 miesiącach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
A jeszcze zapomniałem o rowerze 3 dni w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ełaa
ludzie to prawda ze przez bieganie sie tyje a dokladniej ze nogi tyjaa?? :o :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ełaa
a juz myslalam ze na marne to moje bieganie juz 4 tydzien biegam aefekty sa maluśkie :( prawie ze zadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz56hf
polecam www.running.cba.pl jak chcesz schudnac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumisia
witam wszystkim biegaczy,,ja tez biegam,zaczelam dokladnie 4 tyg temu,codziennie po 5 km,i co...waga stoi w miejscu ale ja widze efekty,brzuszek spadl,spodnie luzniejsze-a waga w miejscu..czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj
poczytaj sobie temat od poczatku i znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtajemniczona xD
Kiedy moja waga pokazała 62 kg postanowiłam to zmienić. Mam 167 cm wzrostu ale czułam się z tą wagą źle. Zaczęłam robić sobie na śniadanie chrupkie pieczywo waza na obiad duszone warzywa i kurczaka a na kolacje kisiel z jabłkiem. Biegam 6x w tyg. Ważę 53 kg i udało mi się to w zaledwie 4 miesiące a efekt jojo się nie pojawił chociaż teraz jem co chcę. Pozdrawiam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zaczełam biegac to sie rozrastam ;/ takze mam wiekszy brzuch od tego przed bieganiem ;/ chyba juz taka moja uroda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicia_Gosc
Moi drodzy! Zaczełam trenować w pierwsze cieplejsze dni (połowa marca) jak wybiegłam pierwszy raz dałam radę biec 10 minut i myślałam i tak ,że płuca wypluję! nie poddałam się, regularne treningi co drugi trzeci dzień doprowadziły mnie do super kondycji. Teraz biegam bez przerwy i bez zadyszki godzinę ( 10 km). Nie czuje bólu w nogach ani pieczenia w płucach. Ta godzina to czas dla mnie, na przemyślenia, odpoczynek. Od czasu kiedy zaczęłam biegać jest mnie 5 kg mniej :) Jak na 6 miesiecy trenigu to może nie zawiele ale przyznam, że nie trzymałam ścisłej diety- jak miałam ochotę na słodycze lub piwo to po prosotu je jadłam/ piłam. Moje ciało natomiast pięknie się wyrzeźbiło. Brzuch mam całkowicie płaski! Delikatnie umięśnione ramiona, plecy bez grama tłuszczu. Uda i pośladki bardzo zeszczuplały, łydki się trochę rozrosły. Czuję się dobrze jak nigdy wcześniej w życiu. Dokonale śpię, poprawiła mi się cera, oczy błyszczą. No i ta satysfakcja z pokonywania własnych słabości- BEZCENNE! bieganie to filozofia zyciowa! Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×