Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hyo

Bieganie.

Polecane posty

Gość hyo

Streszczę się nienawidzę tego, ale zmuszam sie bo naczytałam sie ile dobrodziejstw przynosi. Zmuszam się, biegam tyle ile mogę, ani metra więcej, staram się żeby to nie było mniej niż pół godziny, ale doszłam do tego że mogę przebiez tylko jakieś 2 minuty, potem musze wrócić do marszu. i tak kilka razy. Potem niby trochę było lepiej, ale zrobiłąm tydzień przerwy i robota była od zera. mam jedno konkrente pytanie - kto biega ten będzie wiedział o co mi chodzi: czy warto biegać tak sobie, na odwal, bez większych sukcesów i postępów czy lepiej sobie zupełnie odpuścić i poszukac innej formy aktywności? jakoś mam wrażenie że to nie ma sensu jesłi sie tego nie kocha. dodam że waga jest ok, chodzi mi raczej o ogólną kondychę. pozdrooo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyo
PS: mam 35 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu sie tak zmuszasz? co lubisz? wogole cos lubisz? jak nic nie lubisz to wtedy jest dopiero problem;p;p;p jak nie polubisz biegania to pobiegasz chwile a i tak przestaniesz... wiec guzik ci to da- zeby cokolwiek przynosilo efekty trzeba to robic z sercem- wkladac w to cala siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyo
lubię rower ale mi sie znudzil z sercem , z sercem.. wiem że z sercem, ale co mam zrobić jak nie lubie tego jak psa?? no to biegac czy nie, do choinki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czy chcesz biegac czy nie to twoja decyzja- lubie rower ale mi sie znudzil- czyli go tak bardzo jednak nie lubisz- generalnie mam wrazenie ze w kwestii sportowej jestes totalnie na nie- wiec kwestia pozostaje pytanie- czego ty tak naprawde chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przebiegnięcia godziny bez przerwy doszłam w miesiąc zaczynając od zera, ale robiłam to na bieżni, więc wiadomo - warunki zupełnie inne. W każdym razie jest to do osiągnięcia, ale raczej dla satysfakcji i przyjemności, a jak tego nie lubisz, to może coś innego? Mnie bardzo odpowiadał aerobik. Trenowałam pływanie, ale mam uraz, więc robię to mocno rekreacyjnie, ale też można się odprężyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyo
na rowerze śmigam od paru ładnych lat, 30 km łykam jak bułeczkę z maslem, ale czuje że się trochę wypaliłam w tym temacie, chciałam spróbować czegoś innego, więc zaczęłam biegac, ale cholera, cięzko jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluksa
Sport tak, bieganie nie. Zamiast biegania lepiej jeździć na co dzień na rowerku. Ja tak np. robię i jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania - od kiedy dostałam od chłopaka gianta do jeżdżenia, to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyo
dlaczego bieganie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź sobie na bieganie odtwarzacz mp3. Nie lubisz tego, bo się męczysz. Przerzuć się na wolniejsze tempo. Biegnij minutę i maszeruj pięć minut (MASZERUJ, a nie idź powoli). Warto. Za to nie warto forsować się i zniechęcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz idzie na 5
generlanie, jak do czegos sie bedziesz zmuszac, to beda slabe efekty. albo rzeczywiscie wkurza cie to, bo sie meczysz. nie wymagaj od siebie od razu niewiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci szczerze, że ja również nie przepadam za bieganiem. Z reszta tam gdzie mieszkam nie ma najlepszych warunków do tego. Dlatego jakiś czas temu zaczęłam stosować bieżnię i bardzo mi się spodobało. Całkowicie inaczej mija wtedy czas. Dlatego tez zamierzam sobie sprawić własną bieżnię i mam już nawet upatrzony model na sports-men.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpusc sobie to bieganie
Ja tez probowalam, bo mysle ze jak sie czegos nie sprobuje to sie nie dowiem czy lubie (no poza jedzeniem - bo wiem ze nie lubie slimakow, mimo ze ich nie jadlam :P ). Tez probowlaam biegac i wiem, ze tego nie znosze i nie biegam ;) Za to inne formy aktywnosci fizycznej to jak najbardziej ;) Rower tez mnie zaczal nudzic, od czasu jak sie na niego przetzucilam i jezdze teraz codziennie, dojezdzam do pracy, kojarzy mi sie z raca, z obowiazkiem, nie z przyjemnoscia ;) Ale chodze na fitness, na basen ;) Ja musze cos lubic, zeby moc cos robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyo
no tak, ale z kolei słyszałam wiele historii o tym jak to ktoś tam nienawidził strasznie a potem się jednak przekonał, i pokochał wrecz... na razi eudahe mi się wychodzić na bieganie 2-3 razy w tygodniu, staram się ruszac pełną godzinę, bo jak już wyszłam no to już.. ale zmobilizowac się do wyjścia to w istocie jest jakaś masakra... przez lato zostanę przy takiej częstotliwości, najwyżej odpuszczę zimą bo biegania na zimnie sobie nie wyobrażam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpusc sobie to bieganie
ale sprobowalas tak? Nie raz, nie dwa. No to raczej juz bys sie przyzwyczaila przynajmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo się nie zmuszaj albo naucz się to lubić, dzięki temu będziesz uwalniać endorfiny po wysiłku. Jeśli chcesz wyrobić kondycję to interwały podczas biegania to najlepszy sposób, tylko trzeba mieć naprawdę dobre buty, zwłaszcza gdy biegamy po twardych nawierzchniach. Tutaj mogę ci polecić new balance, bardzo dobre buty, zajrzyj sobie na tanisport.pl tam jest spory wybór. Wracając do biegania, to nie bez powodu jest uznawane za najlepsze ćwiczenie kondycyjne i spalające tłuszcz, bo pracuje w nim całe ciało, w przeciwieństwie np. do rowerów stacjonarnych, gdzie 70 % wysiłku biorą na siebie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P trelelelelelelelele
spróbuj jogę albo pilates

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro się tak zmuszasz to nie wiem czy to jest sport dla Ciebie skoro tego nie lubisz to wybierz cos mniej obciążającego np basen , ale może byc tak, że biegasz w złym obuwiu i po prostu bardzo męczą ci sie stawy i to może Cie tak męczyć ja biegam w obuwiu new balance i jestem bardzo zadowolona przede wszystkim dlatego , że zaczęłam czerpac przyjemność z biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biegam od dwóch tygodni. Oczywiście na efekty trzeba będzie poczekać ale ja i tak cieszę się, że w końcu wzięłam się za siebie i że kupiłam do biegania ciuchy z rough radical. Świetnie się w nich biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową, Opiekun medyczny z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią, Asystentka stomatologiczna z ortodoncją -za DARMO w ROK lub dwa lata! Zapraszamy do Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 NOVA Centrum Edukacyjne 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową, Opiekun medyczny z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią, Asystentka stomatologiczna z ortodoncją -za DARMO w ROK lub dwa lata! Zapraszamy do Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 NOVA Centrum Edukacyjne 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×