Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liliputkaa

BŁAGAM PODAJCIE ĆWICZENIA NA POGRUBIENIE UD I ŁYDEK ..BARDZO BŁAGAM./

Polecane posty

Gość liliputkaa

wiem ze od ćwiczen mi nogi moga schudnać dlatego nie ciwcze wcale.. ale moze jakimś cudem ktos zna cwiczenia na to by uda sie pogrubiły i łydki ?bardzo prosze..bardzo ..:(to ma jedyna nadzieja.. blagam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro200000000
na siłowni ci sie miesnie rozbudują. albo zryj duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_nkaa
Z dużym obciążeniem, tak zeby rozbudować mięśnie. Trochę czasu to zajmie, ale efekty będą ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliputkaa
no ale mozecie podac jakieś cwiczenia albo linki?na silownie nie pojde bo mieszkam na wsi i nie ma silowni tu ..chodzi mi o cwiczenia w domowym zaciszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanów się dobrze, czy tego chcesz.. przysiady, wspięcia na palce, rower.. ja ćwiczę tamilee webb \"chcę mieć takie pośladki\" - jest sporo ćwiczeń na uda, jest też analogiczny zestaw na uda. wspięcia na palce z jakimś obciażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliputkaa
ale czemu piszesz bym sie zastanowila dobrze czy tego chce.. zle sie czuje z chudymi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliputkaa
blagam samantho daj jakis link do tamille web ..pliss. do cwiczen na posladki i uda..bardzo błagam cie o to.. powiedz jeszcze po ilu latach cwiczen ci sie posladki i uda zmienily na lepsze??bardzo błagam..też marze o tym by miec większy i mniej plaski tylek i umiesnione uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki samantko wielkie
KOCHANA DZIEKI ZA TĄ MOTYWACJE.. po kilku iesiacach juz efekty ? pewno cwiczylas codzien po kilka godzin .. prosze napisz jak nzajdziesz chwle ile razy dziennie to cwiczysz..jejku jak ja bym chciala tak jak ty..ale ty pewno wspomagasz sie jeszcze jakimis odzywkami i dodatkowymi cwiczeniami a ja chce tylko te jedne spróbowac cwiczyć na tylek i na nogi .dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki samantko wielkie
a to tamile webb LEGS of steel ..to na nogi ?to jest to /?bo to na emule znalazłam tylko dotyczące nóg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie można to samo znaleźć na stronie gazety, ale szybciej mi było to zeskanować i wrzucić: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ee71ed0c8b7ddbd.html z tamilee mogą być i legs (są dwie opcje - "legs of steel" i "I want those legs", analogicznie na pośladki "buns of stell" i "I want those buns" - ja ćwiczę buns) ćwiczyłam zestawy co drugi dzień mniej więcej, od października. piłam jakiś czas białkowe szejki, ale krótko. poza tym dużo ćwiczyłam aerobiki itp - dużo skakania, dużo pracy nóg. nogi i pośladki jeszcze są daleko od mojego ideału, ale ćwiczę nadal i myślę, że to co mam teraz to nie jest ostateczna "wersja" moich nóg i posladków. ćwiczę z ciężarkami na nogach (zaczynałam od 1kg) i hantlami. rozciągam mięśnie potem - to jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze.na
Hej Mam taki sam problem. Czytałam na jednym z forów, że najlepszym ćwiczeniem na rozbudowanie ud są przysiady (100 dziennie). zaczęłam ćwiczyć w zeszłym tygodniu i czekam na rezultaty. Jak na razie nogi są bardziej jędrne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się. tylko nie ćwicz codziennie (mieśnie muszą się regenerować, żeby rosnąć) i nie rób aż po tyle. 3-4 serie po 15 powtórzeń będą ok. i rozciągaj się po tym - mimo wszystko lepiej mieć mięśnie długie i ładne, niż krótkie \"bułeczki\" :) wiem coś o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×