Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutka007

boczki!!

Polecane posty

Gość malutka007

Hej Dziewuszki :) macie jakies sprawdzone sposoby na boczki albo tzn "wałki"?? bo juz nie moge patrzec na swoje ciało z tym czyms:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siad boczny
Ja na hula hop nie umiem ćwiczyć, a po twisterze bolał mnie kręgosłup. W starym poradniku przeczytałam o siadach bocznych, zaczęłam ćwiczyć i .......efekty zszokowały mnie. Wały tłuszczu z bioder najpierw sie zmniejszały, a w tej chwili nie mam ich wcale. Żadne inne ćwiczenia mi tak nie pomogły. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno jakieś skręty tułowia czy coś:) ja zawsze mam zamiar zaczac ćwiczyć ale zwykle na zamiarze sie konczy, a wałeczki jak były tak są;p ale bez kitu ze musze sie zmobilizowac sie... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejk laski
boczki są mega sexi;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie juz od kogos słyszałam ze są super i sexi, ale no nie powiedziłabym... bynajmniej mi sie nie podoba jak mi sie wylewają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-a-ga
co to siady boczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siad boczny
Klękasz, , rece wyprostowane przed siebie. Siadasz jakby z jednej strony bioder, np. prawej, w tym czasie wyprostowane cały czas ręce przenosisz w druga, lewą stronę. Podnosisz biodra do pozycji wyjściowej, jednocześnie ręce też wracają do pozycji wyjściowej. Następnie siadasz na druga stronę. Najlepiej ćwiczyć "do oporu" tzn. dopóki nie poczujesz,że masz dosyć. Nic mi tak w kość nie dało jak te pozornie śmieszne i proste ćwiczonko. I działa. Pierwsze efekty lekkiego wysmuklenia miałam już po ok. 10 dniach, po miesiącu miałam 5 centymetrów w obwodzie bioder (właśnie na linii tych boczków) mniej. To chyba nieźle. Teraz ćwiczę, żeby podtrzymać efekt - tylko 2,3 razy w tygodniu i już bez ćwiczenia na maksa, nie zarzynam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba żartujesz, jak się mogą podobać? chyba że są minimalne... Na boczki rewelacyjnie działa jogging. Wiem co mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka007
"siad bczny" -> a ile Ty robiłas tych siadów dziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siad boczny
Nie liczyłam , jest ich bardzo dużo ( jak się ćwiczy w tempie) i szybko traci się rachubę. Jak napisałam - do zmęczenia. Czasem liczyłam minuty ćwiczeń, ale to też różnie było, bo czasem wytrzymywałam tylko dwie, czasem pięć minut. Dłużej nie ćwiczyłam, bo się nie da. Paradoksalnie to sa naprawdę diabelnie ciężkie ćwiczenia. Mi to pasuje, bo nie mam czasu ani chęci na pólgodzinne ćwiczenia, a tu miałam super efekty po zaledwie kilku minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkręciłam się w a6w to zacznę przed TV trzepać te siady boczne :D Właśnie mam w krótkoterminowym planie posiadanie idealnie płaskiego i umięśnionego brzuszka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do tych siadow
moglaby któras z was jeszcze raz opisac dokladnie jak sie je robi.. skoro mamy kleczec to jak mamy siedziec "jakby z jednej strony bioder" nie zrozumialam w ogole opisu ćwiczenia a nie moge znalesc w internecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siad boczny
Klęczysz, ale nie siedzisz na pupie - klęczysz tak jak w kościele. To jest pozycja wyjściowa. I siadasz, raz z jednej , raz z drugiej strony. Nie umiem lepiej wyjasnić, spróbuj sama, załapesz o co chodzi jak spróbujesz. Pamiętaj o przenoszeniu rąk w przeciwną stronę. Już więcej tu nie wejdę, napisałam, co uważałam, jeśli źle, to trudno, inaczej nie umiem. Chciałam tylko podzielić się swoją wiedzą. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunuś
no przeciez opis cwiczenia jest dobry:) klekasz, rece wyciagasz do przodu a nastepnie kladziesz pupe na podloge z prawej strony, wracasz do klęku i dalej po lewej stronie siadasz:) i cwiczymy :) ja kiedys planowalam sie za to wziac, bo rowniez slyszalam ze dobre jest to cwiczenie ale szybko mobilizacja opuscila:P ale dzieki za przypomnienie, zaraz sobie pocwicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do tych siadow
dzieki za drugie wytlumacznie, po prostu za pierwszym razem nie zorzumialam pozycji wyjsciowej i w ogole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennaaa
Brzmi niezla, jeszcze dzis sprobuje :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbowałam właśnie ćwiczyć
te siady boczne, rzeczywiście czuję jak cały bok mi sie napina, ale strasznie strzykają mi przy tym kolana, wam też? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×